Підмітайло• 28 марта 2024

Чи можна оформити інвалід з дитинства після 18років?

Всім доброго дня. Сину 20 років, в нього РАС. Зараз навчається в коледжі. Є побоювання, що самостійно робити не зможе, проблеми з комунікаціями. Вантажником йому не можна, носить окуляри -4,75 . Хочу влітку спробувати оформити інвалідність. Чи можна якось довести, що він інвалід саме з дитинства?
Моторошні троянди• 28 марта 2024
Мужчинам призывного возраста сейчас очень сложно оформить инвалидность. Многие диагнозы просто сделали ограниченно пригодными к службе.

автор Підмітайло • 28 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Я розумію. Буду пробувати.
Шалена невинність• 28 марта 2024
Можна оформити так, якщо є підтверджуючі виписки. В мого чоловіка так, оформлював років в 27-28, але дали як інвалід дитинства
автор Підмітайло • 28 марта 2024
Ответ дляШалена невинність
Дякую.
Пишу каліграфічно• 28 марта 2024
а РАС це акутичний спектр?
автор Підмітайло • 28 марта 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
а РАС це акутичний спектр?
Так.
Пишу каліграфічно• 28 марта 2024
після вісімнадцяти в нашій чудовій (насправді дикій і відсталій) країні відсутній діагноз аутизм
якщо є показання вам поставлять або шизофренію ( у чому сумніваюсь) або розумову відсталість - але зважаючи на те що дитина навчається в коледжі то хіба що легкого ступеню, і я не впевнена що зараз на це хоч 3 групу дають(

Алгонавт• 28 марта 2024
муж в 33 года оформлял инвалидность и ему оформили с детства- он носил детскую карточку и искал выписки.это лет 10 тому было. сейчас не подскажу- но факт тот, что он во взрослом возрасте без взяток по диагнозу все сделал
автор Підмітайло • 28 марта 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Буду пробувати. Проблеми з мовою. Пише грамотно , але балакає погано.
автор Підмітайло • 28 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Дякую.
...аяприкольная• 28 марта 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Не совсем ,есть уже прецеденты где после 18 ставили аутизм , но через суды и кучу нервомотины . Но а так да,в основном шизофрению ставят .
Оно само купилось• 28 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Вибачте, а який діагноз? Напишіть, якщо можете, будь-ласка
Алгонавт• 28 марта 2024
Ответ дляОно само купилось
там с мочеполовой системой проблема. операции в год, 13, 14, ну и последняя в 33 - удалили почку.
Оно само купилось• 28 марта 2024
Ответ дляАлгонавт
Дякую!