Королева спама• 06 августа в 11:21

Кто-нибудь сталкивался с осложнениями после прививки Превенар 13?

Хочу ребенку сделать (ребенку 10 лет). Часто болеет ОРВИ во время учебного года.
Зроблено у 80-х• 06 августа в 11:22
Делала обоим детям в 3 года , без каких либо проблем , сделали и забыли
Попельшка• 06 августа в 11:25
Робили у 3 роки, ніяких ускладнень не було.
З родзинкою• 06 августа в 11:27
Не ризикнула зробити
автор Королева спама • 06 августа в 11:27
Ответ дляЗ родзинкою
Не ризикнула зробити
Чому?
Крайня невістка• 06 августа в 11:29
Робили років в 7 дитині. Ніякої реакції не було.
Цвірінь• 06 августа в 11:30
в п´ятницю планую вести сина на цю прививку (11 років), теж трішки стрьомно, але сподіваюсь без побічних обійдеться
Одні думки• 06 августа в 11:53
Ставила обом дітям і собі- тільки трішки боліло плече.
Страхованная• 06 августа в 11:54
Превенар практично не дає реакцій, тим більше у таких дорослих дітей
Але він не допоможе від ГРВІ. Він запобігає ускладненням (отити, ангіни, гайморити, запалення легень). Якщо дитина хворіє ГРВІ без ускладнень -то Превенар ніяк не повпливає на частоту ГРВІ.
seni4ka• 06 августа в 11:56
Зробила дитині Ваксньюванс місяць тому. Ускладнень ніяких не було крім невеликого болю в руці на наступний день.
ЯНаПэПэ• 06 августа в 12:12
Робили в 7 років. Ніяких ускладнень
автор Королева спама • 06 августа в 12:19
Ответ дляСтрахованная
Шкода...Ви перерахували в основному бактеріальні ускладнення, слава Богу, їх практично не буває в неї (ттт). Єдине, що доволі часто буває на фоні ГРВІ - бронхообструкція. Отже, виходить, це щеплення буде не дуже помічне....
Пацан к успеху шел• 06 августа в 12:28
Ответ дляКоролева спама
Если у вас нет частых отитов с бак пневмониями, то не надо 🙏

Может, витамины качественные подавать, меньше сладкого, больше белка с ягодами, все наладится
Ася Карповна• 06 августа в 14:21
Нет, без последствий. Но ребенок после прививки резко перестал болеть с осложнениями.
Начальник Анонимов• 06 августа в 14:56
Ответ дляКоролева спама
Это вам к аллергологу
Слухи-руки не распускаю• 12 августа в 16:19
одна зовсім маленька (не пам’ятаю 1 чи 2 рочки), друга років - 8 . Все ок.
київська муся• 15 августа в 13:29
сінфлорікс дав ускладнення на зір і неврологію