28 марта в 14:24

Працівники ІТ сфери і маркетингу, у вас також ненормований робочий день?

Я розумію , що зарплатня хороша, але як ви знаходите баланс? Дівчата які працюють у цій сфері, або ваші чоловіки, скажіть мені будь ласка, це норма починати робочий день з 8 ранку і сидіти за комп’ютером до 9 вечора або і пізніше? Хочу зрозуміти чи це у всіх так , чи лише у моїй сім’ї. Навіть на вихідних буває так, що потрібно доробити роботу. Але мене більше турбує звичайна робоча неділля , з понеділка по пятницю. Повинні ж бути якісь норми, час на сім’ю і відпочинок ввечері .
Кукарикуууууу 28 марта в 14:25
график гибкий, в течение дня могу поездить с детьми и по делам разным , а с утра пораньше и вечером поработать
Ксерокопия ночи 28 марта в 14:26
Не норма
Ксерокопия ночи 28 марта в 14:26
Это скорее говорит про проблемы в менеджменте
Регионщица 28 марта в 14:27
Ми в Англії,тут взагалі ніколи ніхто не затримується на роботі,всі цінують свій час.
Не рахую, а вважаю 28 марта в 14:27
У мужа рабочий день начинается в 11, заканчивается тоже в 11, работает на заказчика из США
Рассказница 28 марта в 14:28
сын в IT, еще бывает и по ночам работает, если срочный заказ. Но он ФОП, я думаю по желанию может сделать удобный для себя режим.
автор САМ_ТАКОЙ 28 марта в 14:28
Ответ дляКукарикуууууу
график гибкий, в течение дня могу поездить с детьми и по делам разным , а с утра пораньше и вечером поработать
Ну у нас також графік як у вас, зранку починаєш у 8 ( бо на 7:30 завозиш дітей до школи), потім у 14:30 дітей забираєш і вдома в 15:00- знову за роботу і за компот до 21:00. Якби дітей не було , то і перерви не було б . При цьому діти на гуртки не ходять, бо нікому їх возити.
Карма хамелеона 28 марта в 14:30
У нас норма 8 часов день
Бывают ситуации, когда нужно остаться поработать после. Но в таком случае либо отчитываются овертаймы, либо я в какой-то другой день могу «отгулять» эти часы - начать работу позже, или уйти раньше, например.
Стопясят раз обсуждала 28 марта в 14:31
Начинает когда хочет, заканчивает также. Доработать или перенести можно когда угодно
Привіт з ботойбіччя 28 марта в 14:31
гибкий график, обычно начинаю в 8 и до 17
НЛОша 28 марта в 14:31
Муж программист. Строго 8 часов в день. Любая переработка обязана оплачиваться 1.5 ставки, поэтому крайне редко чтоб заказывали ему часы для переработки.
Шопингмонстр 28 марта в 14:33
Ответ дляРегионщица
Ми в Англії,тут взагалі ніколи ніхто не затримується на роботі,всі цінують свій час.
Даруйте, шо не по темі. А в Англії можна жити у хостів і працювати? Цікавить саме ІТ.
Катастрофа 28 марта в 14:35
По разному бывает... Обычно начинаем в 10:00 - 11:00, в 19:00 свободны. Бывает, что и до ночи сидим с раннего утра и в выходные. Но все переработки, работа в выходные дни, оплачивается дополнительно..
Регионщица 28 марта в 14:36
Ответ дляШопингмонстр
Даруйте, шо не по темі. А в Англії можна жити у хостів і працювати? Цікавить саме ІТ.
Не знаю,ми не живемо у хостів) Мабуть можна, бо джобцентр навпаки стимуює іти працювати, але від якоїсь суми доходу мобуть заберуть допомогу грошову. Я про це не знаю багато.
Шопингмонстр 28 марта в 14:37
Ответ дляРегионщица
Не знаю,ми не живемо у хостів) Мабуть можна, бо джобцентр навпаки стимуює іти працювати, але від якоїсь суми доходу мобуть заберуть допомогу грошову. Я про це не знаю багато.
Дякую. Я мала на увазі, чи можна жити безкоштовно і водночас працювати. Якщо так, то це дуже вигідно звичайно.
После шести ни-ни 28 марта в 14:37
Ответ дляРассказница
сын в IT, еще бывает и по ночам работает, если срочный заказ. Но он ФОП, я думаю по желанию может сделать удобный для себя режим.
фоп не влияет на рабочие часы. вот если фрилансер - да. а если фоп - работает по бизнес часам компании
Регионщица 28 марта в 14:38
Ответ дляШопингмонстр
Дякую. Я мала на увазі, чи можна жити безкоштовно і водночас працювати. Якщо так, то це дуже вигідно звичайно.
Мабуть,але ж податки місцеві платити доведеться, а це вже зовсім невигідно) Плюс я навчалася в групі з українцями які жили у хостів,чого тільки не розповідали, тут в Англії теж багато дивних людей,особливо тих що у віці поважному.
Шопингмонстр 28 марта в 14:42
Ответ дляРегионщица
Мабуть,але ж податки місцеві платити доведеться, а це вже зовсім невигідно) Плюс я навчалася в групі з українцями які жили у хостів,чого тільки не розповідали, тут в Англії теж багато дивних людей,особливо тих що у віці поважному.
Ну да, з чужими людьми важко ужитися. Тут з ріднею не завжди виходить.
Рассказница 28 марта в 14:42
Ответ дляПосле шести ни-ни
фоп не влияет на рабочие часы. вот если фрилансер - да. а если фоп - работает по бизнес часам компании
Понятно, значит напрасно я на него наезжаю.
Непозбувна Бентега 28 марта в 14:44
Чоловік працює в айті, у нього нормований робочий день.
Але буває, що потрібно встати о 5-й ранку, бо працюють з американцями.

Однак у його компанії працівники часто щось роблять о 9-й вечора або у вихідні. Цього ніхто не вимагає, але за хороші показники дають премію, тому, можливо й стараються. А може, просто трудоголіки.
Одна_на_всей_планете 28 марта в 15:08
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну у нас також графік як у вас, зранку починаєш у 8 ( бо на 7:30 завозиш дітей до школи), потім у 14:30 дітей забираєш і вдома в 15:00- знову за роботу і за компот до 21:00. Якби дітей не було , то і перерви не було б . При цьому діти на гуртки не ходять, бо нікому їх возити.
так почему вы не занимаетесь детьми?
не возите их на кружки?
я понимаю, что нажимать кнопочки интереснее,
но нельзя же только о себе думать
1 2
А вот недавно 28 марта в 16:54
Ответ дляРассказница
сын в IT, еще бывает и по ночам работает, если срочный заказ. Но он ФОП, я думаю по желанию может сделать удобный для себя режим.
в айти большинство фопы)) это скорее говорит или об уровне конторы, на которую он работает, или о его умении в тайм-менеджмент.