29 марта в 17:56

Потяг Київ -Хелм нещодавно хто їздив?

Дівчатка, шось змінилося? Раніше можна було сальця в сумці провезти, а зараз як? Не посилили перевірку в потязі?
1 2
Та легко! 29 марта в 17:58
Не нарушайте правил ввоза в страну прибывания и будет вам счастье.
Силиконочка 29 марта в 18:07
Що в нас за люди? Є правила, навіщо їх порушувати? Зараз так само, як і раніше, можете провезти, а можете і попастися, а далі як повезе
Стильна штучка 29 марта в 18:26
Мама їхала Київ- Варшава. Ніхто чемодани не перевіряв. Зібрали паспорти, запитали, чи везуть щось заборонене. Все.
автор Скоро_вчера 29 марта в 18:26
Я, звичайно, дякуюь за поради від тих, хто ніколи нічого не порушує. Але -ну ось я порушник ))) Але я контрабанду не кілограмами везу, не хвилюйтесь!
КучМала 29 марта в 18:37
Такая необходимость сало везти?..
Трейдер кріпти 29 марта в 19:46
В поезде нет, а по приезду на таможне чемоданы проходят через сканер, у нас поляк еще спрашивал есть ли мясо/сало
автор Скоро_вчера 29 марта в 20:19
Ответ дляКучМала
Такая необходимость сало везти?..
Ніякої. Я не збираюсь сало везти.Чому все так буквально сприймається? Чи мені потрібно було вказувати повний перелік шо саме я везти збираюсь? Сальце-ну то для прикладу.
автор Скоро_вчера 29 марта в 20:20
Ответ дляТрейдер кріпти
В поезде нет, а по приезду на таможне чемоданы проходят через сканер, у нас поляк еще спрашивал есть ли мясо/сало
Дякую, але в Хелмі немає таможні, я ж запитаю про конкретний потяг