Фісташкова кава• 29 марта 2024

PayPal хеееееееелп хто знає

)))
Вже просто взриває голову.
Дівчата, хто має досвід, як мені поповнити власний рахунок пейпал?
Електронку, номер телефону, карту - все підтвердила.
На рахунку нуль, кнопки щоб поповнити немає, а з карти платіж не проходить, пише, що через міжнародні заборони операція відхилена і бла бла бла.
Дайте інфу, молю вас))) купу перечитала, а рішення так і не знайшла.
Парасюха• 29 марта 2024
пс, тихіше, шо за істерика? звідки платіж намагаєтесь провести?

Я погнала• 29 марта 2024
с какой карты? какая у вас.
и код у вас динамичный или постоянный, когда вы вводите данные карты?
и напишите куда платеж и сумму
Парасюха• 29 марта 2024
так з України це фізично неможливо зробити, наприклад на Алі та Єбеє можна до рахунку пайпал прив´язати нашу карту і вже тоді напряму з нашої карти через пайпал зробити платіж.
Парасюха• 29 марта 2024
або колись безпосередньо на пайпал додавались карти наші, але платіж все рівно напряму з наших карт і нічого додатково нікуди не треба переводити.
автор Фісташкова кава • 29 марта 2024
Ответ дляПарасюха
Та капець, сиджу вже око сіпається))
Мені потрібно провести платіж з України в Україну - це донат через пейпал, але в доларі. Моя карта гривнева, приват, мастеркард
автор Фісташкова кава • 29 марта 2024
Ответ дляЯ погнала
с какой карты? какая у вас.
и напишите куда платеж и сумму
У мене приват, мастеркард, гривня
Переказ по Україні - донат, але там стоїть посилання і варіанти донату у валюті (долар).
А от на рахунок коду, не зрозуміла
Парасюха• 29 марта 2024
не працюють в Україні вхідні платежі, тільки вихідні, тому і не проходить у Вас, справа не в вас, а в приймаючій сторони.
автор Фісташкова кава • 29 марта 2024
Ответ дляПарасюха
Читала, що люди прив´язують картки і без проблем платять.
Виходить що фізично з України то неможливо яка б карта у мене не була?
автор Фісташкова кава • 29 марта 2024
Ответ дляПарасюха
Тобто людина, яка налаштувала собі оплату донату через пейпал не зможе їх фізично отримати знаходячись в Україні?
Це точна інформація? Це просто все пояснює

Парасюха• 29 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
раніше саме так і було, можливо щось змінилось, бо дійсно в багатьох зборах бачив рахунки пайпал, але можливо якось люди туди прив´язували закордонні картки.
Я погнала• 29 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
У мене приват, мастеркард, гривня
А от на рахунок коду, не зрозуміла
это невозможно. такие переводы запрещены. если у вас карта долларовая или в евро то перевод возможен на такую же карту в случае родственной связи, которую надо подтвердить в банке.
все остальные переводы возможны на карты иностр банков через систему свифт
что же касается платежей за товар в иностранных магазинах никаких проблем нет и моно и приват и через систему рр все платежи проходят, только списываются деньги естественно в грн по курсу на день покупки.
попросите другую карту в грн и переведите тоже по курсу доллара к гривне.
странная какая то эта ситуация. что то не так в информации либо у вашего получателя денег либо у вас..
Мейк-ап форева• 29 марта 2024
Ответ дляПарасюха
взагалі працюють, мені приходять платежі на Пейпал спокійно. І платить пейпалом можна. Хз, я недавно оплачувала покупку, частина списалась з рахунку, решта з картки привату, яка прикріплена, абсолютно ніяких проблем. І гроші відправляла на американський пейпал, списало просто з картки потрібну суму
Мейк-ап форева• 29 марта 2024
В мене старий акаунт пейпал, мені колись хтось питав, що тому все мені простіше. Але в мене дочка зареєструвала пейпал собі в лютому тільки, на прийом він працює, їх на нього платять за роботу. Є складнощі, якщо замовник хоче інвойс, це недоступно для наших акаунтів, а як переказ від фіз особи - без проблем.
автор Фісташкова кава • 29 марта 2024
Ответ дляЯ погнала
Алгоритм такой: на сайте встроенная ссылка ’донат’, я выбираю сумму из предоставленных вариантов, жму оплатить, меня перекидывает дальше с вариантом пей пал, дальше авторизация и блок платежа.
Человек находится в Украине, карта у человека, как я знаю, гривневая, но варианты оплаты указаны в долларах.
То есть, как мне объясняли, что должна происходить авто конвертация.
А пополнить баланс самого пейпала (моего личного), чтоб с него ушла оплата, нельзя, да?
автор Фісташкова кава • 29 марта 2024
Ответ дляМейк-ап форева
А не підкажете як я можу поповнити свій власний рахунок пейпал, щоб через нього зробити донат?
Парасюха• 29 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
нащо такі складнощі для перевода з укр карти на укр? перекиньте звичайним по Україні по курсу та і все!
автор Фісташкова кава • 29 марта 2024
Ответ дляПарасюха
Такий спосіб зробили, що я можу зробити.
Платформа на якій збирають донати такі умови висуває.
Ех((
Мейк-ап форева• 29 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
Рахунок з карти не поповнюється, в цьому нема потреби. В мене при переказі просто списується сума з прив′язаної картки.
Парасюха• 29 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
Ех((
та ну дурня якась, всі притомні збори завжди мають різні варіанти донатів і якщо це в межах країни то в першу чержу є нормальний переказ в межах країни, а ящо це лише якийсь пайпал то це вже більше на шахрайство схоже, ну чесно. Ну от багато хто захоче допомогти наприклад, то що кожен має із тим пайпалом заморочуватись?

автор Фісташкова кава • 29 марта 2024
Ответ дляМейк-ап форева
От і я читала що мало би, але мені блокає... 2 карти пробувала
Я погнала• 29 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
мне не приходилось пополнять рр, но я читала, что наша страна не входит в зону рр, единственное, если делаешь платеж какой то в иномагазин то рр страхует твою сумму до момента выполнения обязательств, отправки товара.
я так получила 100 долларов от рр когда меня магазин в сша кинул.
что касается вашего алгоритма, вам нужна гор линия и специалист банка.
а сейчас я бы посоветовала вам расслабиться и забыть пока о карте и платеже. потому что вам надо понять либо доп информацию от специалиста банка либо самой почитать о наших платеж системах и разрешенных платежах.
Мейк-ап форева• 29 марта 2024
Ответ дляЯ погнала
З початку війни є послаблення — на українські рахунки пейпал можна відправлять гроші фізичним особам. Поки це нормально працює
Мейк-ап форева• 29 марта 2024
Ответ дляФісташкова кава
валюта карти яка вказана в налаштуваннях? І ви їх верифікували?
Я погнала• 29 марта 2024
Ответ дляМейк-ап форева
напишите это где написано? постановление, приказ, инструкция?
дайте, пожалуйста, номер такого нпа и автору полезно знать.
Мейк-ап форева• 29 марта 2024
Ответ дляЯ погнала
Вам потрібно - пошукайте, я знаходила, коли цікавилась. Зараз я просто користуюсь цим, мені інструкції не треба)
автор Фісташкова кава • 29 марта 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Гривня
Не зрозуміла щодо верифікування
Підтвердити? Так, і гроші списало