#Пойду_кгадалке• 30 марта 2024

Як справляєтесь із самотністю?(((

Не розумію чому так в житті складається. Я ж наче хороша людина, вчусь на 5 курсі медичного на дитячого хірурга, з усіма мила і привітлива, але ще зі школи ніколи не мала друзів і навіть за 5 років в університеті так і не знайшла хоча б одну подругу. Ні з ким не у ворожих стосунках але і не прям дружніх, просто нейтрально-добре спілкуюсь але на каву піти не можемо(( Особливо що ніхто не вірить що така приваблива дівчина може бути сама. Дуже сумно((
diablo12• 30 марта 2024
Значит вам и так хорошо

автор #Пойду_кгадалке • 30 марта 2024
Ответ дляdiablo12
Значит вам и так хорошо
Ну действительно не прям с ума схожу, но бывает как накроет(((
Федорино Горе• 30 марта 2024
Может быть вы молчаливы и люди не спешат сближаться т.к. думают, что вас напрягают? И вы не особо настойчивы.
diablo12• 30 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну значит увеличивать количество общения, ходить на экскурсии, кружки по интересам, общаться на сз, в чатах
Чтооооооооооо?• 30 марта 2024
Давайте свій інстаграм, зараз знайдемо вам подруг
автор #Пойду_кгадалке • 30 марта 2024
Ответ дляФедорино Горе
Вот как раз и нет, я всегда могу поддержать разговор и начинаю диалог с радостью
автор #Пойду_кгадалке • 30 марта 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Не веду
Голодаю• 30 марта 2024
А від чого вам сумно?
Я ніяк не справляюсь. Навпаки - кайфую. А коли мені треба соціум, беру пляшку вина і йду до подруги. Вона в темі, що я не зовсім така, як всі. Мені на місяць вистачає.
автор #Пойду_кгадалке • 30 марта 2024
Ответ дляГолодаю
А від чого вам сумно?
В мене і такої немає, і я не пʼю

Федорино Горе• 30 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Не знаю тогда, наверное, просто люди не ваши. Мало кто особо дружит годами, в целом. приятели да, а подруг мало. Знакомые.. Тут тоже был опрос у многих нет подруг вообще.
Томатико• 30 марта 2024
Я в дитинстві була дуже замкнута. Теж дуже тяжко йшла з людьми на контакт. Зараз, як циганський табір🤣
Мене навчила бути компанійською одна старша жіночка. Вона завжди ініціативна і дуже компанійська була. Сказала, як сама собі свято не організуєш і не згуртуєш людей, то ніхто цього не зробить за тебе.
ХтоЯкщоНеЯ• 30 марта 2024
Я така сама. Все ще у вас буде, можливо воно вам не треба. Я не лицимірка, завжди говорила правду і за справедливість. Це дуже багатьом не подобається. Останній випадок на роботі. Ніби дружні стосунки були. Людина йде в 1 день з ультиматумом і коли мене запитали чи виплачувати їй річну премію, я аргументували чому ні. Вона образилася, не спілкуємося.
Мадам Тю-лю-лю• 30 марта 2024
Вы как моя дочка, вчера она прям расплакалась сильно, ей 12 пока.
У меня проблема наоборот, все стремятся общаться со мной, по всем миру друзья.
Поэтому я даже не могу понять как ей помочь и что подсказать (((
автор #Пойду_кгадалке • 30 марта 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Вот в детстве мне говорили что вырастешь и будет много друзей, в школе говорили пойдешь в мед и там у вас будут общие интересы и будут друзья, но ничего так и не сложилось (
Мадам Тю-лю-лю• 30 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Блин, и вот что делать? (((
Мне вчера так печально было, и не знаю как помочь (((
Федорино Горе• 30 марта 2024
Но зато у вас, автор, есть мы)
Слухи-руки не распускаю• 30 марта 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
инициатор общения с вами кто? Вы или кто?
автор #Пойду_кгадалке • 30 марта 2024
Ответ дляФедорино Горе
Но зато у вас, автор, есть мы)
На самом деле очень помогает порой сюда зайти и отвлечься
Голодаю• 30 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
В мене і такої немає, і я не пʼю
Ну вино - це образно сказано. Я вважаю, що не треба шукати. Подібне притягує подібне і ваша знайдеться обов´язково. В мене таких подруг аж дві) ми завжди знаємо, що ми є одна в одної, але ніхто нікого не напрягає. В нас навіть з дзвінками цікаво. Хтось дзвонить, інша не бере слухавку, це означає, що може бути просто лінь розмовляти або інші власні таргани. Попустить - передзвонимо. Але якщо щось серйозне, то треба дзвонити вдруге, тоді вже відповімо навіть серед ночі. Зустрічаємось пару раз на місяць, але дуже душевно. Відпустіть ситуацію і просто спілкуйтесь з людьми іноді.

автор #Пойду_кгадалке • 30 марта 2024
Ответ дляГолодаю
Я спілкуюсь, але мені завжди хотілось мати прям як із серіалу друзі, хоча б одного чи двох таких друзів, з якими я могла б ділитись радістю, обійматись при зустрічі і ходити на ланчі
Мадам Тю-лю-лю• 30 марта 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я никогда не инициирую общение, все звонят, пишут и приглашают.
Мне особо и не надо, мне прекрасно одной дома с книгой и бокалом вина.

А так получается - кому надо, тем не звонят (
Голодаю• 30 марта 2024
Ответ дляФедорино Горе
В мене одна моя ще з молодшої школи, я була в четвертому класі, а вона прийшла в перший. Вона вже частина мене. А з другою випадково познайомились на роботі. Та й так цій дружбі вже майже 15 років. Це дійсно ті, кого стовідсотково можу назвати подругами
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 марта 2024
У меня тоже с друзьями не сложилось, вроде и были , а теперь каждый сам по себе,
Как то не везло мне с настоящей дружбой с детства, хотя по характеру я очень общительная, но именно супер настоящего друга, друзей так и не встретила,
Дружу с мужем, но то не то немного
Бывает тоскливо, в этот момент главное что бы были деньги на вино)
автор #Пойду_кгадалке • 30 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дружу с мужем, но то не то немного
Самая моя большая радость это работа, ею и спасаюсь
Чемодан-Вокзал-Майами• 30 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну вот это отлично,
Я раньше рисовала , в эти моменты мне никто не нужен был, сейчас забросила, надо снова начать
БершкомангоЗар• 30 марта 2024
Як ви вчитесь на хірурга на п’ятому курсі ? Якщо до закінчення - тобто 6го курса жодних спеціалізацій ще ніхто не має ?
Голодаю• 30 марта 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Блин, и вот что делать? (((
Ви знаєте, в мене старший син такий, йому 14 майже. Дуже специфічний, справедливий, чесний. Він не піде першим на контакт, не буде його ініціювати. Навпаки, до нього більше липнуть діти. А він одразу до всіх відноситься відкрито, дружелюбно, приязно. Але не дай Боже помітить, що хтось десь схитрив, збрехав, якось подвійно повівся - все, закривається і другого шансу не буде. Близького друга поки нема. Але зараз вже я бачу плюси в такій тактиці, краще знайти одну достойну людину. В іншому випадку в нього і брат прекрасний друг.
автор #Пойду_кгадалке • 30 марта 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну на 5 курсі в нас є така штука як вибіркові дисципліни, а загалом то просто по доброті душевній хірургів, беруть з собою постійно на асистенції)
Слухи-руки не распускаю• 30 марта 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю

важно,что вы говорите,отвечаете людям.у вашей дочки есть прекрасная возможность слышать,чувствовать вас и учиться,если она хочет много общения.
БершкомангоЗар• 30 марта 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Асистентії ще не гарантують розподілу в хірургію
І ви точно плануєте хірургію чи юнацький максималізм ?