Шкала Радощів• Изменено 30 марта 2024
Тема розважальна, нічого серйозного 8
Зараз я опишу країну, а всі хто має бажання здогадається, що це за країна.
Люди цієї країни ніколи не хотіли бути рабами ,і завжди з цим боролися і боряться,мова цієї країни одна з найспівучіших, ця країна вигравала більше одного разу Євробачення,ця країна згадується більше 45 раз у книзі рекордів Гіннеса, також в цій країні знаходиться найдовше, або одне з найдовших міст в Європі.
Шкала Радощів
• 30 марта 2024
Ответ дляСарафанное радио
Оййо... це дуже складно...
а ,що обов´язково має бути важко?
Сарафанное радио• 30 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
а ,що обов´язково має бути важко?
Ну так, щоб цікавіше було)))
СпайдерВумен• 30 марта 2024
А ще це найбільша країна, територія якої повністю знаходиться в Європі
Шкала Радощів
• 30 марта 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ирландия что ли?
лидер по Евровиденью она
Так я не писала, що лідер по євробаченню , я написала що ця країна вигравала Євробачення більше одного разу.
Ліньки гуглить• 30 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
Украина
Семенівни сусідка• 30 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
а ,що обов´язково має бути важко?
На хоча б цікаво. Описати свою країну і очікувати, що хтось буде гадати. ’О, Боже, а про яку ж країну мова?’
Семенівни сусідка• 30 марта 2024
Ответ дляСпайдерВумен
А ще в цій країні є найглибша станція метро у світі
Арсенальна)
Шкала Радощів
• 30 марта 2024
На яку тематику задавати наступне питання, співаки ,актори ,країни ,футбол, мультики , можливо щось інше ?
Шкала Радощів
• 30 марта 2024
Ответ дляМастер Пис
Вы проснулись.
А я вам, що чимось заважаю ?