Успокойся_Успокойся• 30 марта 2024
Мене відволікає його увага
Мене відволікає увага колеги. Ми працюємо на різних відділах, але він кожен раз заходить до мене. Щось говорить, просто стоїть. Каже, що я "пані", "леді", "чарівна". Цим самим він заставляє мене про нього думати, хоча я не хочу.
Як цього позбутись? Це фліртом можна назвати?
Блондинка в Шоколаде• 30 марта 2024
Скажіть якось коректно, що він Вас відволікає від роботи. Щось типо: ’ я б залюбки це обговорила та роботи тааак багато. Вибач’.
Успокойся_Успокойся
• 30 марта 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Если вам он не интересен, то так и сказать.
У хлопець є, я постійно про це говорю, щоб він зрозумів, та не допомагає.
Успокойся_Успокойся
• 30 марта 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я спробую)
Дверной_Проем• 30 марта 2024
Это все тот же, что в свой выходной исключительно ради вас на работу вышел?