Танго утрьох• 30 марта 2024

В гугле нельзя подделать отзывы?

Зашла почитать отзывы про клинику и там за пару дней появилось около 10 новых отзывов и все хорошие. Хотя раньше, когда я заходила отзывы не писали настолько часто и их было мало, клиника работает давно. Это могут быть поддельные отзывы?
Курочка• 30 марта 2024
Відгуки за пару гривень можна написати )
Кундалина• 30 марта 2024
Можна наприклад написати відгуки самим працівниками.
Пффф 100%• 30 марта 2024
Конечно можно. Я могу завести хоть десяток гугл почт и наклепать отзывы 🤷‍♀️
dahashutka19• 30 марта 2024
Хорошие конечно могут наклепать
Мелочунь• 30 марта 2024
А чого ні? Кожен працівник лікарні по відгуку - і вже пару десятків готово
А у нас макарошки• 30 марта 2024
Можна, створити 10 емейлів і написати 10 відгуків самому, або ж попросити знайомих чи замовити в когось за гроші. Також можна топити конкурентів і негативні писати іншим ставити 1 зірку, таке було в знайомого, зайшло одразу багато людей і поставило по 1 зірці навіть без коментарію за що, оцінка одразу впала, а було багато років 5 балів. Гугл з цим не бореться ніяк..(
Рятівник Малібу• 30 марта 2024
В мене знайома активно клепала за гроші відгуки в гугл, мала близько 200 аккаунтів
БеллаДонна• 30 марта 2024
Ответ дляА у нас макарошки
У нас в городе открылся Визиуме. Так за 1-2 месяца до открытия уже отзыв с 1 звездой был.
Злюсь до кипіння• 30 марта 2024
Ответ дляdahashutka19
Хорошие конечно могут наклепать
Погані теж. Конкуренти
Аноним_1859• 30 марта 2024
Можна, раніше на Адвего були завдання на написання відгуків в гугл.