КрестьянинДиор• 30 марта 2024

Я прийняла те, що завжди буду самотня. Але як зробити своє життя яскравішим?

Ніколи нікому не подобалась, ніколи ніхто не залицявся, ніхто ніколи не запрошував на побачення, ніхто ніколи не цікавився мною.
Я це вже прийняла. І вже нікому не заздрю. Але як жити? Може дитину заведу, зґвалтую когось. Але ж хочеться сімейного тепла, затишку, любові, підтримки…хто незаміжній і ніколи не був, як ви живете?
Natalia505• 30 марта 2024
Років вам скільки17?

Оч@ров@Шк@• 30 марта 2024
Скільки вам років?
Ви незаймана?
автор КрестьянинДиор • 30 марта 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Скільки вам років?
Ви незаймана?
Так
автор КрестьянинДиор • 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Років вам скільки17?
Ні, вже набагато більше
Natalia505• 30 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Так
Боже, ну що за дурні думки у ваші голові?
автор КрестьянинДиор • 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Чого це вони дурні? Я констатую факт
Оч@ров@Шк@• 30 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Так
Я думала 42 як мінімум.))
Дитино, заспокойся
Джем Шакіри• 30 марта 2024
боже мой,девушка,все у вас будет и в избытке! 22! елки вы что??? а ну ка аозьмите себя в руки и вперед в спортзал ! найдете там себе ухажера!
Оч@ров@Шк@• 30 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Чого це вони дурні? Я констатую факт
Нічого розумного

автор КрестьянинДиор • 30 марта 2024
Раніше так заздрила тим, за ким хлопці бігали, добивались взаємності. Але що ж поробиш
Може на мені вінець безшлюбу?
Natalia505• 30 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Чого це вони дурні? Я констатую факт
Вам тільки 22 ще все буде. Вам дається час на освіту і кар´єру, скористайтесь, все попереду
Само_достаточная• 30 марта 2024
опять
сколько можно пережевывать
Оч@ров@Шк@• 30 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Може на мені вінець безшлюбу?
Ви освіту отримали? Працюйте, розвивайтесь. В зал запишіться.
автор КрестьянинДиор • 30 марта 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Не смішіть
Не буде. Це зрозуміло
Мої однолітки від ухажорів відбиваються
А я нікому не треба і дарма
Летала_НаМетле• 30 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Так
Если б вам было 42 года, я б ещё поняла... а так... все ещё впереди , не зацикливайтесь на этом !
Общайтесь с подругами , гуляйте , ходите куда-то. Просто для себя, а не для знакомств.
автор КрестьянинДиор • 30 марта 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Але у мене немає друзів
Украиночка• 30 марта 2024
Ви якось самовпевнено пишите, не вірю, що ви пишит про себе
Петриківна• 30 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Чого це вони дурні? Я констатую факт
Была такая ария в какой-то опере:
Жить осталось тааак мало, мне уже 17 лет.
😁
автор КрестьянинДиор • 30 марта 2024
Ответ дляУкраиночка
Ой мля 🤦‍♀️
І шо ж мені робити?

ПодругаМужа• 30 марта 2024
Ответ дляУкраиночка
Это известный тролль одиночка 22-х лет
Украиночка• 30 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ой мля 🤦‍♀️
І шо ж мені робити?
Перестати тролити
автор КрестьянинДиор • 30 марта 2024
Ответ дляУкраиночка
Перестати тролити
Вальсуйте
Летала_НаМетле• 30 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Але у мене немає друзів
Поищите сайты или группы где ищут компанию люди (на поход в кино, прогулку). В Харькове есть такая. Может и в вашем городе найдётся.
Альдебаран• 30 марта 2024
у меня тоже не было ухажеров, потому что у меня шрам на лице. Потом, в принципе, я вышла замуж, но счас жалею.
Лучше бы я кинулась под машину в 14 лет, тогда я сильно хотела покончить с собой
Наталія -2550• 30 марта 2024
Сначала подумала, что вам более 35, что вы приняли такое отчаянное решение. Но не поверила информации про ’ніколи ніхто’. Але якщо вам тільки 22, то не зрозуміло, як і користуючись якими життєвими висновками (бо про ніколи і ніхто в ці ваша роки не треба навіть і засмучуватись) ви прийняли таке життєдоленосне рішення ??☕😍🌹
Майструю крила• 30 марта 2024
Вы пробовали знакомиться на СЗ?
автор КрестьянинДиор • 30 марта 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ну так то якісь невдахи
Що навіть друзів немають
Я з такими не хочу
Майструю крила• 30 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну так то якісь невдахи
Що навіть друзів немають
Я з такими не хочу
У вас же тоже нет друзей
Чорнобаївка• 30 марта 2024
Взять большую палку и убить большого таракана в голове,а то он походу вырос уже до невероятных размеров
Да Щас же• 30 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Так
О, боже