100pudov• 2 часа назад
Подруга постійно змінює формат наших зустрічей. Це я занадто вимоглива чи просто
Хочу почути погляд зі сторони.
Є подруга (кума), з якою дружимо багато років. Вона хороша людина, але останнім часом я все частіше ловлю себе на думці, що не хочу з нею близько спілкуватися.
Не через одну сварку, а через повторюваний сценарій.
Наприклад.
Минулого року святкували день народження на базі відпочинку. Ми знімали будиночок навпіл. У процесі вона запросила свою подругу.ю на ночівлю. Уже при ній запитала мене:
— «Ти ж не проти, щоб вона залишилася?»
Відмовити в такій ситуації було практично неможливо.
У результаті кума спала зі своєю донькою, а мене поклали спати з цією жінкою і моєю донькою. До самої жінки претензій не маю, але для мене це було порушенням особистого простору.
Цього року друзі дитинства запросили нас на риболовлю. Я думала, що збереться наша давня компанія. Але кума знову захотіла запросити ще одну свою знайому з її одруженим коханцем.
Я написала, що для мене це вже інший формат. Відповідь була приблизно: «Та вони класні».
І так відбувається майже завжди.
Ще був день народження похресниці, де її гості почали розповідати, який «огидний Київ», як тут усе погано, а одна з них дозволяла собі дуже дивні висловлювання про війну, мовляв і кацапів їй теж шкода, гинуть біднасенькі, як і наші. Я не стала сперечатися, бо це було дитяче свято.
У мене складається відчуття, що коли наші побажання не збігаються, реалізується майже завжди її варіант. Вона не зла людина, але ніби не бачить проблеми в тому, що змінює формат домовленостей або ставить інших перед фактом.
Зараз я вже не хочу їхати на спільні поїздки, ночівлі чи великі зустрічі. Думаю, що максимум — привітати окремо або зустрітися один на один.
Мені цікаво почути думку зі сторони.
Це нормальна причина поступово дистанціюватися від людини? Чи я просто занадто болісно реагую на такі речі?
Наприклад.
— «Ти ж не проти, щоб вона залишилася?»
І так відбувається майже завжди.
Мені цікаво почути думку зі сторони.
БершкомангоЗар• 2 часа назад
Если мне не комфортно, это само по себе является причиной по которой я перестану общаться. Других причин мне нужно.
Дуб береза• 2 часа назад
Ответ дляСкляна миша
Ещё одна психологиня ворвалась в чат
а пересична советчица понимает простое :’ иди нах:?
100pudov
• 2 часа назад
Ответ дляДуб береза
автор, вы наверное мололенькая).
с возрастом понимаешь, что для подобных фокусов два раза это много.
поняли, что по- разному видите вещи и это уже не доставляет радости/ удовольствия/ не имеетт адекватного обьяснения: спасибо- до свидания.
я бы на скандал не шла. но перестала бы вообще в этом цирке участвовать.
разговоры разговаривать тоже нет смысла. я не доктор и не учительница. взрослых не учу и не лечу
Дякую!
Я після першого випадку відсторонилася.
А потім через певний час, знову потепліла до неї.
Думаю, може треба було пояснити, що не так, щоб було по-чесному
Я після першого випадку відсторонилася.
АгатаХристя• 2 часа назад
И да, если Вам неприятны её новые друзья, Вас никто не заставляет встречаться с ними.
100pudov
• 2 часа назад
Ответ дляРадикальная
А чому її подруга сама з нею не лягла спати?
Я якось і цю жінку пожаліла.
Подруга була буха вусмерть.
Анчо Ус• 2 часа назад
Ответ для100pudov
Дякую!
Я після першого випадку відсторонилася.
Навіщо? Вона не ідіотка, автор. Простого НІ, достатньо. Хочеш спати з подругою, будь ласка за свій кошт, без мене
Кокосиха• 2 часа назад
Ответ для100pudov
Подруга перебрала з алкоголем.
Поводилася із викликом.
Я не стала спорити і загострювати все.
Поводилася із викликом.
Я не стала спорити і загострювати все.
Вы ж уже создавали тему об этой ситуации?
Дуб береза• 2 часа назад
Ответ для100pudov
Дякую!
Я після першого випадку відсторонилася.
у вас много свободного времени. учить взрослых баб. не понимаю я такого
Радикальная• 1 час назад
Ответ для100pudov
Я якось і цю жінку пожаліла.
Подруга була буха вусмерть.
Ну то хто вам винен, нащо ви жертвуєте своїм комфортом заради лівих людей?
Скляна миша• 1 час назад
Ответ дляДуб береза
Сейчас проверим.
Или нах
Зоряний Шлях• 1 час назад
Ответ для100pudov
Дякую!
Я після першого випадку відсторонилася.
Всегда нужно говорить, всегда.
Зоряний Шлях• 1 час назад
Ответ для100pudov
Я якось і цю жінку пожаліла.
Подруга була буха вусмерть.
Вы делаете то, что Вам скажут, жалеете других но не себя, не хотите показаться плохой/неудобной/конфликтной... Понимаете какая проблема на самом деле?
АгатаХристя• 1 час назад
Ответ для100pudov
Був вибір: або з бухою подругою або з тверезою чужою жінкою)
Нет, не правильно. И почему Вы этот выбор сделали в пользу женщины, а не ребёнка подруги.
АгатаХристя• 1 час назад
Ответ для100pudov
Я якось і цю жінку пожаліла.
Подруга була буха вусмерть.
А ребенка подруги?
Это было Вашим желанием быть хорошей.
Я не тону• 1 час назад
Ответ для100pudov
Подруга перебрала з алкоголем.
Поводилася із викликом.
Я не стала спорити і загострювати все.
Поводилася із викликом.
Я не стала спорити і загострювати все.
Я б викликала таксі після такого і поїхала додому. Не люблю п´яні базари і щоб мене зневажали.
100pudov
• 1 час назад
Ответ дляЯ не тону
Я приїхала з Києва в Черкаси на базу відпочинку, своєю машиною.
23:00на годиннику, комендантська година - зрозуміло, що я нікуди не поїду. яке таксі?
Я не тону• 1 час назад
Ответ для100pudov
То спала б в машині, а не перегарі.
100pudov
• 1 час назад
Ответ дляЯ не тону
То спала б в машині, а не перегарі.
Тобто як би я спала в машині, то ситуація була б норм?
100pudov
• 1 час назад
Ответ дляАгатаХристя
А ребенка подруги?
Это было Вашим желанием быть хорошей.
Я пропонувала лягти з дітьми.
Подруга категорично проти була
Курочка-чубаточка• 1 час назад
Ответ для100pudov
Чому подруга спала з донькою ,а Ви з донькою і жінкою? Що завадило помінятися ліжками/ кімнатами?
Я така бойова• 1 час назад
Ответ для100pudov
Мені 38
Пришло время озвучивать вслух свои мысли, чувства и желания.
Или организовывайте все встречи лично и сами выбирайте гостей.
А вообще, зачем она вам? Для чего это общение?
Кокосиха• 1 час назад
Ответ для100pudov
Я пропонувала лягти з дітьми.
Подруга категорично проти була
Ваша или та третья?
Бандерівка• 1 час назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вам главное ваш комфорт, не хотите не ходите. То, что вы согласились спать с чужой тёткой в одной кровати на голову не налазит.
Вот это меня поразило больше всего. Кума наглая бабища. Она даже оставив свою! подругу свой комфорт не нарушила.
Бандерівка• 1 час назад
Ответ для100pudov
Не знайшлась, що відповісти і як відмовитися.
Я теж була обурена ситуацією.
Хотіла поговорити після подорожі. Але у подруги тяжкі особисті обставини - складне розлучення.
Я не стала зʼясовувати стосунки бонусом. Пожаліла її.
Я теж була обурена ситуацією.
Вы лох?
Бандерівка• 1 час назад
Ответ для100pudov
Подруга перебрала з алкоголем.
Поводилася із викликом.
Я не стала спорити і загострювати все.
Поводилася із викликом.
Я не стала спорити і загострювати все.
И положили бы с той подругой ее подругу, вашу кумасю по совместительству.
Бешене сарі• 1 час назад
Зачем Вы согласились спать с чужой женщиной? Вы в своем возрасте без раздумий делаете всё, что Вам скажут другие?
100pudov
• 1 час назад
Ответ дляКокосиха
Ваша или та третья?
Кума була проти. Та третя дітей не має
100pudov
• 1 час назад
Ответ дляЯ така бойова
Теплі спогади з дитинства.
Більше немає нічого(
Бандерівка• 1 час назад
Ответ для100pudov
Так твереза подруга - то подруга вашої подруги. Нехай би і спали разом. Якийсь сюр