ДеньгиНеСдаю• 30 марта 2024

Як знизити тривогу? Зняти напруження, ліки

По самопочуттю депресії немає але є довге напруження, стрес.. то трохи пропускає то знов. За все переживаєш, підвищена реакція на біль, менше терпимості.

Валерянка не допомагає

Колись пила алаптол то болить голова

Вагаюсь чи треба йти наразі до лікаря чи щось пропити просто зняти стрес.
Герцогиня• 30 марта 2024
Гедозипам 10 днів. Можливо вистачить.

ЭкстрасенсиХаЯ• 30 марта 2024
просто підбухувати-завжди чудово допомагає
автор ДеньгиНеСдаю • 30 марта 2024
Ответ дляГерцогиня
Гедозипам 10 днів. Можливо вистачить.
Я протипоказів нема? На аналізи звичайні не впливає? Якщо планую здати кров
автор ДеньгиНеСдаю • 30 марта 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Та я розумію але я не вживаю, мені не подобається
Просто Фіфа• 30 марта 2024
Магне В6
Просто Фіфа• 30 марта 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не допомагає, а потім ще проблеми з зовнішнім виглядом
автор ДеньгиНеСдаю • 30 марта 2024
Мені просто хочеться розрядити голову, розслабити
Чу Ча• 30 марта 2024
Одразу вам скажу що ТОЧНО не працює - біфрен і подібні, то й адаптол туди ж, всі ноотропи.
З рослинних препаратів зверніть увагу на ті, що містять пасифлору.
Дуже непогано працює звіробій, але в нього є протипокази, він не поєднується з деякими ліками ( наприклад, кок) та можуть збільшувати фоточутливість ( не забуваємо про спф) З таких препаратів - Квайт розчин ( таблетки йдуть без звіробою, але теж непоганий склад).
Загалом, я за те, щоб до лікаря, головне тікайте від тих хто прописує всякі біфрени і адаптоли, це не працює.
Герцогиня• 30 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Проти показів ні, якщо без рецепта не дадуть, то напишіть мені, відправлю. Доза 0.2, 2 рази в день, але можна на ніч 1. Або можна спробувати еглоніл, він більш від нервових розладів. А саме просте, то 40 капель барбовала.

Olena_vitamin• 30 марта 2024
Lemon balm 2-3 таблетки на день, це екстракт меліси лимонної, не має протипоказів і реально чудове дієве заспокійливе, буде сон і спокій, перевірила особисто
Просто Фіфа• 30 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
В´язання, вишивання, йога, спорт
Чу Ча• 30 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
На ЗАК не впливає. Гідазепам рецептурний ( хоча в багатьох аптеках продають і так).
Olena_vitamin• 30 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Так, у мене гідролати звіробою розбирають від стресу, але дійсно підтверджую що влітку не можна на сонце і приймати його, ті хто в темі - розгрібають і п´ють його осінню-взимку
Герцогиня• 30 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
100%, ці препарати закордоном не сертифіковані, вини не доведені.
Чу Ча• 30 марта 2024
Ответ дляГерцогиня
З еглонілом обережно якщо є проблеми з пролактином ( він підвищує). Хоча тривожність знімає швидко і добре.
автор ДеньгиНеСдаю • 30 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Пролактин високий, скоріш через стрес
Чу Ча• 30 марта 2024
Ответ дляOlena_vitamin
Це дійсно так. Є реальні дослідження що речовина, що міститься в звіробої, чинить антидепресанти ефект.
На собі перевіряла, при неважко у стані дійсно за 2-3 місяці прийому стає краще.
автор ДеньгиНеСдаю • 30 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Тут питання зняти гострий стан коли нагнітає
МельничукОля• 30 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Пролактин високий, скоріш через стрес
Таке буває від стресу. Відкрився, щоб вразі чого, можна було за рецептом звернутися.

Сільський ансамбль• 30 марта 2024
Ответ дляГерцогиня
Альцгеймер зовсім не протипоказання......
автор ДеньгиНеСдаю • 30 марта 2024
Ответ дляМельничукОля
Не зрозуміла
Чу Ча• 30 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Пролактин високий, скоріш через стрес
Тоді еглоніл точно НІ.
Якщо у Вас є ендокринологічні порушення, то можливо це і дає емоційну нестабільність.
Добре б щитовидку перевірити, вона часто дає збій в купі з пролактином.
Намакушка• 30 марта 2024
Мне врач назначил антидепрессанты, но я не пила
автор ДеньгиНеСдаю • 30 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Тоді еглоніл точно НІ.
Гормони в нормі щз, узі ще не робила повторно
Просто Фіфа• 30 марта 2024
Ответ дляOlena_vitamin
А ви самі робите гідролати?
Просто Фіфа• 30 марта 2024
Ответ дляOlena_vitamin
Що буде якщо після звіробою на сонце?
Чу Ча• 30 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Швидко - дійсно гідазепам.
Приймати можна короткими курсами до 2 тижнів або ситуативно при гострому стресі ( викликає звикання, але не все так страшно, як пишуть в деяких статтях в інтернеті, гідазепамовим наркоманом ще ніхто не став )
Olena_vitamin• 30 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Таааак! Я теж пила зверобій, классна штука
Пила років 10 назад адаптол - тільки гроші на вітер, ну і це хімоза
Пила і пасифлору, але вона слабенька при реальній тривожності, а от меліса лимонна взагалі супер. Поки це найкращи нормальний дієвий препарат для мене і універсальний, який можна і влітку (аптечну хімозу не розглядаю, покращити нерви але вбивати щось інше це не мій варіант)
Чу Ча• 30 марта 2024
Ответ дляНамакушка
Дуже цінний коментар
Чому не пили?
Чу Ча• 30 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Це добре.