ДеньгиНеСдаю• 30 марта 2024
Як знизити тривогу? Зняти напруження, ліки
По самопочуттю депресії немає але є довге напруження, стрес.. то трохи пропускає то знов. За все переживаєш, підвищена реакція на біль, менше терпимості.
Валерянка не допомагає
Колись пила алаптол то болить голова
Вагаюсь чи треба йти наразі до лікаря чи щось пропити просто зняти стрес.
Валерянка не допомагає
Колись пила алаптол то болить голова
Чу Ча• 30 марта 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Що буде якщо після звіробою на сонце?
Пігментація може з´явитися.
Я тут с краю постою• 30 марта 2024
Ещё чай мятный попробуйте. В АТБ хороший. Два пакетика заварить и уже легче
МельничукОля• 30 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Тоді еглоніл точно НІ.
Якщо у Вас є ендокринологічні порушення, то можливо це і дає емоційну нестабільність.
Добре б щитовидку перевірити, вона часто дає збій в купі з пролактином.
Еглоніл не можна, гедозипам буде достатньо, я думаю. Але все одно, до невропатолога, але знайти грамотного. В мене є хороша, але ви в моє місто не приїдете, а онлайн не приймає, вона завідуюча.
Чу Ча• 30 марта 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Мені здається ( припущення), що якщо автор подумує до лікаря звернутися, то тут чай з м´яти вже трошки неактуальний.
Olena_vitamin• 30 марта 2024
Ответ дляПросто Фіфа
А ви самі робите гідролати?
Ні, обладнання нормальне коштує дуууже дорого, в Україні тільки один виробник робить такі гідролати, які можна пити і мають терапевтивний реальний ефект. Я такі продаю. Всі інші гідролати - це квіткові води, чисто лице протирати, але, у них дешеве обладнання і ціна набагато дешевша, їх пити неможна, тільки як тонік для шкіри
Olena_vitamin• 30 марта 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Що буде якщо після звіробою на сонце?
Буде чутливість на сонце
Я тут с краю постою• 30 марта 2024
Ответ дляЧу Ча
Таблетки всегда можно успеть. Да и одно другому никак не помешает
ДеньгиНеСдаю
• 30 марта 2024
Ответ дляМельничукОля
А що взагалі невропатолог може зробити, цікаво як він обстежую окрім опитування
ДеньгиНеСдаю
• 30 марта 2024
Ответ дляМельничукОля
Яка різниця між ним і психіатром і як зрозуміти до кого
Lady in black• 30 марта 2024
Мне психиатр выписывал Гидазепам при сильном чувстве тревоги пить.
Лучше обратиться к врачу
МельничукОля• 30 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Спершу невропатолог, він повинен поставити діагноз, а потім можна працювати з психіатром, він діагнози не має права ставити.
МельничукОля• 30 марта 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Аналізи, процедури, залежно як у вас проявляється тривожність, і які її наслідки.