31 марта в 18:57

Астения после родов

У кого была?Как долго восстанавливались?И что принимали с препаратов?
Чарочка діда 31 марта в 19:01
Только поднимать себя и что то делать. Первую очередь это ухаживайте за собой, соблюдайте график завтрак ужин обед и перекусы. Мелкими шажками выходите из этого состояния
автор Ангелок з ріжками 31 марта в 19:02
Ответ дляЧарочка діда
Только поднимать себя и что то делать. Первую очередь это ухаживайте за собой, соблюдайте график завтрак ужин обед и перекусы. Мелкими шажками выходите из этого состояния
Все делаю,двое детей,очень страшно что я в таком состоянии.Покупать ребенка как вагон разгрузить.Из-за этого уже нервы на пределе.Чувствую себя беспомощной
Зяблик протестант 31 марта в 19:08
Ответ дляАнгелок з ріжками
Все делаю,двое детей,очень страшно что я в таком состоянии.Покупать ребенка как вагон разгрузить.Из-за этого уже нервы на пределе.Чувствую себя беспомощной
Відпочивайте більше, згорніть ГВ чи інші причини, які її викликають
автор Ангелок з ріжками 31 марта в 19:11
Ответ дляЗяблик протестант
Відпочивайте більше, згорніть ГВ чи інші причини, які її викликають
Ніхто не знає причин.Здала тонну аналізів,лікарі кліпають очима і все.Ви думаєте може бути за того що на гв?
Зяблик протестант 31 марта в 19:12
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ніхто не знає причин.Здала тонну аналізів,лікарі кліпають очима і все.Ви думаєте може бути за того що на гв?
В мене причиною було лише ГВ, згорнула - знову відчула себе людиною і перестала постійно хворіти
автор Ангелок з ріжками 31 марта в 19:14
Ответ дляЗяблик протестант
В мене причиною було лише ГВ, згорнула - знову відчула себе людиною і перестала постійно хворіти
Дякую Вам що відповіли.Ви знаєте буду пробувати все,бо я вже не витримую.Підскажіть будь ласка які у Вас були симптоми?Дякую
Зяблик протестант 31 марта в 19:16
Ответ дляАнгелок з ріжками
Дякую Вам що відповіли.Ви знаєте буду пробувати все,бо я вже не витримую.Підскажіть будь ласка які у Вас були симптоми?Дякую
Постійне відчуття втоми, нескінченні хвороби , одне ГРВІ перетікало в інше з постійними ускладненнями, при тому , що в нормі я хворію раз на пару років.
автор Ангелок з ріжками 31 марта в 19:17
Ответ дляЗяблик протестант
Постійне відчуття втоми, нескінченні хвороби , одне ГРВІ перетікало в інше з постійними ускладненнями, при тому , що в нормі я хворію раз на пару років.
В мене також втома страшна,все тіло болить,в очах туман
Танго утрьох 31 марта в 19:28
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ніхто не знає причин.Здала тонну аналізів,лікарі кліпають очима і все.Ви думаєте може бути за того що на гв?
В мене було через ГВ
автор Ангелок з ріжками 31 марта в 19:32
Ответ дляТанго утрьох
В мене було через ГВ
Можете будь ласка написати які у Вас були симптоми?Дякую
Танго утрьох 31 марта в 19:37
Ответ дляАнгелок з ріжками
Можете будь ласка написати які у Вас були симптоми?Дякую
Втома страшенна, іноді до втрати свідомості. Сил не було. Як тільки лягла відключалася. Не чула як дитина плаче, мене трясли щоб розбудити. Навіть в лікарню забирали капали глюкозу. ГВ до тягнули до 4.5м з 5м докорм.
автор Ангелок з ріжками 31 марта в 19:41
Ответ дляТанго утрьох
Втома страшенна, іноді до втрати свідомості. Сил не було. Як тільки лягла відключалася. Не чула як дитина плаче, мене трясли щоб розбудити. Навіть в лікарню забирали капали глюкозу. ГВ до тягнули до 4.5м з 5м докорм.
В мене така втома була перший тиждень після пологів я просто втрачала свідомість.Зараз пройшов місяць і тиждень почуває себе краще,але сил майже зовсім немає.Підскажіть будь ласка як закінчили гв через скільки стало краще?
Танго утрьох 31 марта в 19:45
Ответ дляАнгелок з ріжками
В мене така втома була перший тиждень після пологів я просто втрачала свідомість.Зараз пройшов місяць і тиждень почуває себе краще,але сил майже зовсім немає.Підскажіть будь ласка як закінчили гв через скільки стало краще?
Практично одразу тиждень два. Бо почали і спати по людськи бо перестав прокидатися вночі по 100раз. Наїлося дитя каші на ніч, а мама все що хочеться теж. Вітаміни які мені призначили не допомогали поки не кинула ГВ, навіть мій лікар сам казав кидай бо мій організм не тягне безсоння, навантаження, гв... Слабка
автор Ангелок з ріжками 31 марта в 19:49
Ответ дляТанго утрьох
Практично одразу тиждень два. Бо почали і спати по людськи бо перестав прокидатися вночі по 100раз. Наїлося дитя каші на ніч, а мама все що хочеться теж. Вітаміни які мені призначили не допомогали поки не кинула ГВ, навіть мій лікар сам казав кидай бо мій організм не тягне безсоння, навантаження, гв... Слабка
Зрозуміла,дякую
СкокоМнеДадите 31 марта в 22:56
Мені дуууже допоміг прийом заліза. Прям стала відчувала себе людиною, до того була як побита собака весь час
Чарочка діда 31 марта в 23:23
Ответ дляАнгелок з ріжками
Все делаю,двое детей,очень страшно что я в таком состоянии.Покупать ребенка как вагон разгрузить.Из-за этого уже нервы на пределе.Чувствую себя беспомощной
А щитовидку проверяли?
автор Ангелок з ріжками 01 апреля в 11:35
Ответ дляЧарочка діда
А щитовидку проверяли?
Да,я на тироксине 5 лет