Нічний дожор• 31 марта 2024

Чому стала нормою травля повних людей українськими виробниками?Де справедливість

Я просто в шоці. За рік поправилась на 10 кг. Тепер я жінка з дуже сильною зайвою вагою.
Пішла купувати в інстаграмі обновки - і що я бачу!
Джинсів на стегна 112 немає (ледь ледь відрила якісь убогі старі моделі), гарних верхів теж - тільки безформенні оверсайз футболки і лонгсліви, які впиваються в кожну складку. І що ж мені тепер робити? Що носити? Одягу просто немає! Ні гарного, ні негарного - немає і все!
Більш того, коли запитуєш в них більші розміри - вони дратуються! (Шановна, джинси на стегна 100 максимальні). Як наслідок - я відчуваю себе незручно і некомфортно.
Люди добрі, та коли ж це закінчиться! І який вихід?
Секонди не пропонуйте - я маю гроші на новий одяг, воняти нафталіном не хочу.
Який вихід ви бачите?
Особисто я знайшла тільки спортивний одяг на повних! І що мені тепер, на ділову зустріч йти у джоггерах і олімпійці?
Муркошечка• 31 марта 2024
Мій вихід бойкотувати укр виробника. В Європі можна спокійно зайти в магазин і купити одяг на хл, у нас же починають напарювати що л максимальний розмір. То нехай самі його носять.

Olen4a• 31 марта 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Полно магазинов в инсте с батальной одеждой. Есть что то типа Аленка шоп - там джинсы больших размеров.
Кстати, есть же наша Пишна краса, офлайн магазин есть, может и в инсте уже есть
За Пишну красу плюсую - ось, буквально на днях купила для мами вітровку. И допомогли з вибором, і мамі дуже сподобалось.а то реально проблема знайти щось на 60 розмір.
Муркошечка• 31 марта 2024
младокошкина• 31 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
Та хоч один мені покажіть, люди добрі
Турцію можна
Краля-Галя• 31 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
У мене талія 90, під грудьми 95, стегна - 110.
І що тепер робити? Сідати на гречку з філешкою?
Вам только на салат
Olen4a• 31 марта 2024
Є виробники, які шиють саме на ваші параметри.
Asty brand - класні комбези, пошиють на ваші параметри.
Amati - костюми теж спокійно замовити можна.
Latore atelier - сукні.
Краля-Галя• 31 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
Бугага, як же смішно, тримайте мене
В ковбасах я підтримую італійського виробника
И что думаете он вас спасет? Один фиг чехол на танк он и в африке чехол

Я-ваш шанс• 31 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
Я підтримую українського виробника
тоді худійте до 100 в бедрах, іншого вибору немає
автор Нічний дожор • 31 марта 2024
Ответ дляOlen4a
Latore atelier - сукні.
Дякую
Я-ваш шанс• 31 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
А вам не здається це принизливим? Чому я маю ще й щось писати?
Залізна тьотя• 31 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
Якщо не Туречина, Італія..., а Україна, то:
https://minova.com.ua/
https://dressa.com.ua/uk
https://www.garryshop.com.ua/
https://riches.com.ua/
https://moda-absolute.com.ua/
Дещо якісне, дещо натуральна, дещо синтетика.

В інсті є два продавці, які шиють одежу плюс-сайз: room.xxl (тут різний) та kok.sa.shop (спортивний, повсякденний, верхній)
Не Україна (або не тільки): labomba_plus_concept , boutiqueolala8 , clothes_life_style_ , gemari.fashion (в основному Італія, є розпродаж),

Я значно крупніша за Вас і перейшла на турецьке. Бо натуральне і якісне. Ціни на Туреччину вище (тут теж знайшла продавців, що не так сильно накручують), але якість гарна, є розпродаж і сток.
На прямих ефірах продавці озвучують і показують речі і на ОС 180. А на Ваші параметри більш реально. Як ніхто розумію Вас, бо знайти сучасне, гарне і якісне на моделі плюс-сайз - важко. Звісно там різні речі. Ну хоч щось може і знайдете.

Удачі Вам!
автор Нічний дожор • 31 марта 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
https://minova.com.ua/
https://dressa.com.ua/uk
https://www.garryshop.com.ua/
https://riches.com.ua/
https://moda-absolute.com.ua/

Удачі Вам!
Ого, дуже дякую 😍😍
Залізна тьотя• 31 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
Ого, дуже дякую 😍😍
Ще знайшла: ua_style_official , zhinochyi_odiah_batal , modna_pani_48size .
Судячи з асортименту - українське є. Мінус - швидко розбирають. І мінус українського - часто якість це рулетка.
Якщо забажаєте звернутися до турецького виробника - маякніть, я накидаю Вам посилань.
Лукава_Кiшка• 31 марта 2024
Мені погано робиться від того, що пропонують українські виробники у цьому сегменті. Всі ці жахливі розочки з поліестеру. Крій, що був популярний у минулому тисячолітті. Навіть не знаю, чи то вони такі безталанні, чи то така повага до клієнтів. Хай сидять зі своїми плащпалатками. Тільки ресурси потратили на виробництво всього того непотребу.
Злюка-закусюка• 31 марта 2024
Ответ дляНічний дожор
Секонд і одеса не цікавлять, я ж сказала
Якщо любите онлайн купувати, то шукайте на Кідстаффі. Тут найбільш спокійні продавці.
У мене низ 117 і специфічна фігура, штани треба міряти, тому мушу купувати у Вайкікі і в секонді...
На Кідстаффі досить великий вибір одягу ТСМ на стандартні фігури.
Я купила тут свого часу і куртку, і купальник на свій розмір. Саме ТСМ. Просила заміри. Гляньте по фільтру.
Сукні купую вживу у магазині Cat Orange. Там до 54 розміру українського.
Злюка-закусюка• 31 марта 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Та как сказать. Худых тоже обделяют, я 162/43 кг и размер обуви 35. На меня идеально отшивает только люкс за много денег, так что ушиваю средний сегмент.
У мене подружка 160 см і 42 кг. Купує собі підлітковий одяг...
Чоботи в принципі вже й не намагається знайти.
Злюка-закусюка• 31 марта 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Вот бы ещё укр.бренды начали шить на высоких, а то макси заканчивается на середине икры, мини - выше лобка.
Вони взагалі неясно, на кого шиють.
Я зайшла в Ярослав, побачила симпатичну футболку з котиками. Закортіло.
Купила свій розмір (у мене 52-54, купила 54).
І ця футболка мені трохи нижче пупа, а у мене 164 см зріст, середній, я не висока.
Миззери• 31 марта 2024
Ну а мне проблема найти на свой рост , ни Боди ни штанов нормальных , все подстреленное
Хотя по логике это ж рекламировали на моделях а они моего роста примерно
Я штанов перемерять огромную кучу и все очень короткие а если длиннее то то широкие в заднице
Автор , просто все что выбивается из стандартных параметров купить сложнее , никакого негатива тут нет
Это и вес и рост и размер ноги 41 у женщин и тд
Оскорбляю всячески• 01 апреля 2024
Автор, бодишейминг украинских производителей такой явный от того, что большинство или шьет в Китае, или шьет по китайским лекалам. А там самый большой размер в линейке - в лучшем случае британский 14, европейский 42. Плюс сайз приличные вещи бывают в офлайн у Vovk и Андре Тан. Посмотрите что-то доя себя у них, с примеркой.
Подруга брала меня с собой для объективной оценки во время примерки в Пышну Красу напротив Житнего. Там мне стало очень обидно за наших женщин с формами. Турецкий производитель и те, кто отвечает за закупки с нашей стороны, абсолютно уверены, что украинка 50+ размера - это пожилая женщина, которая очень любит крупный рисунок, пайетки, вышивку, бисер и люрекс. А так же, она должна быть без ума от ассиметричных туник, акриловых свитеров крупной вязки и кулисок по низу и рукавам. Я думаю, что вся Турция, которую вам тут советовали, такая же безвкусная. Подруга моя ушла оттуда без покупки.
Размеры от 16 до 20 были в МарксСпенсере, который, к сожалению, ушел.
Думаю, вам стоит поискать офлайн стоки и аутлеты в своем городе. И не рисковать с инстаграмными магазинами.

ПрипоРошенная• 01 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Та вполне себе да. Там, кстати все настолько большемерит, что на M только детский отдел .Так что вполне себе вариант.
Не знаю. Я 176. Мені ок.
КокошинЭль• 01 апреля 2024
Я плюнула і пішла в секонд, виявляється, там є нові речі з бірками, і розміри які хочеш, і якість чудова. Нове плаття з бірками 550 грн. Джинси 650. Всі речі сучасні, які хочеш я в шоці .Манала я тепер тих виробників . Реально більше 48 розміру не знайдеш одягу, або як жіночка наряди
КокошинЭль• 01 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Враньё!!! Полно магазинов в инсте в продаже которых батальные размеры.
Ви бачили цей одяг? Страхіття в основному
Carin• 01 апреля 2024
Те же Issa Plus и Minova

Не вижу никаких сложностей с нашими пр-лями: те же 2 руки и 2 две ноги, как и у всех остальных
Бывает что-то неудачное, как и везде, в целом есть неплохие решения
А нет - настраивайтесь на американские е-маги, там-то для + size всегда найдется.
КокошинЭль• 01 апреля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
💯 поддерживаю
Кудесница_с_пургеном• 01 апреля 2024
Ответ дляНічний дожор
Тобто мати зайву вагу, розмір ХЛ чи більше це норм, а озвучити свої параметри як батальні Ви вважаєте принизливим? Вам це не здається нелогічним?
Кудесница_с_пургеном• 01 апреля 2024
Ответ дляБайрактара
А как писать, одежда для людей с особыми потребностями?
Да-да, и стеснительно назвать свои параметры ’немного отличающимися от модельных’
Кудесница_с_пургеном• 01 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Наверное унизительно зайти в магазин с вывеской все для полных
Ага. То есть наесть .опу 54 размера не стыдно, а зайти в магазин для полных - унизительно.
СирОжино пирОжино• 01 апреля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну вы не правы,каждый свою жопу как хочет так и пихает,при чем тут окружающие,магазины должны любить всех покупателей.
Губка Боб• 01 апреля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
У меня рост 173 и я отлично влажу с стандартную L всех молодежных марок. Талия 72, объём под грудью 77. Фигура груша, трусы, брюки беру 14 размер, все остальное - 12.
так мы обсуждаем размер под грудью 95см , а не ваш 77 понятно что вы влезете у меня у дочери 80-т и она в М влазит