Весела моль• Изменено 31 марта 2024
Порадьте якийсь сервіс, щоб слухати англійську
Збираюсь відновити свої піші прогулянки і, щоб витрачати час із користю, хочу слухати якийсь навчальний матеріал для вивчення англійської. Ну, не прямо вивчення, але можливо є якийсь ресурс, де начитують слова або пояснюють граматику. Хотілося б знайти щось, щоб сприймати на слух і не дивитись на екран.
Можливо, хтось порадить щось подібне.
Завчасно вдячна.
Можливо, хтось порадить щось подібне.
Завчасно вдячна.
Белочкой зови• 01 апреля 2024
Британське радіо. Ще можна пошукати подкасти, знайти тему яка подобається і слухати.