31 марта в 23:47

Чи варто купувати квартиру у Польщі?

Хотілось би квартиру, та от не знаю чи варто саме у Польщі? Чи може в іншій країні?
17 7 4
Володарка мрій 31 марта в 23:48
Ні
30 7 1
ПочтальЁнша 31 марта в 23:48
Для людини з грошима питання дивне.
Краще в Іспанії, поляки зараз скуповують там нерухомість.
37 22 7
Рубаю олівлє 31 марта в 23:49
Слушайте свою интуицию)

Поживите в нескольких странах и выберите
Шалена невинність 31 марта в 23:49
Ой , точно
Такі питання форум вирішує
Як напишуть що занзібар ок - то туди поїдете ?
30 1
короткопамятна 31 марта в 23:49
Поляки зараз купують в Іспанії на випадок війни
31 16 6
Королева спама 31 марта в 23:51
ні, поляки масово скуповують кв в Іспанії.
фуйло ще не розіграло карту, яку готує на осінь на період після виборів трампа - ще одного фуйла.
як будуть розвиватися воєнні дії ніхто достеменно не знає. все базується на припущеннях і аналітиці.
але Польща може також опинитися під ударом.
30 15 1
Татьяна-bfd8 31 марта в 23:52
Ответ дляКоролева спама
ні, поляки масово скуповують кв в Іспанії.
фуйло ще не розіграло карту, яку готує на осінь на період після виборів трампа - ще одного фуйла.
як будуть розвиватися воєнні дії ніхто достеменно не знає. все базується на припущеннях і аналітиці.
але Польща може також опинитися під ударом.
Может хватит тягать эту фейковую новость про покупку жилья в Испании?
78 9
Рубаю олівлє 31 марта в 23:52
Ответ дляКоролева спама
ні, поляки масово скуповують кв в Іспанії.
фуйло ще не розіграло карту, яку готує на осінь на період після виборів трампа - ще одного фуйла.
як будуть розвиватися воєнні дії ніхто достеменно не знає. все базується на припущеннях і аналітиці.
але Польща може також опинитися під ударом.
Все может быть, а может и не быть)
Этого никто не знает)
Особенно те, кто смеялись перед войной в Украине и говорили, что такого в Украине точно не будет
28 4
автор Продаю витрішки 31 марта в 23:53
Ответ дляКоролева спама
ні, поляки масово скуповують кв в Іспанії.
фуйло ще не розіграло карту, яку готує на осінь на період після виборів трампа - ще одного фуйла.
як будуть розвиватися воєнні дії ніхто достеменно не знає. все базується на припущеннях і аналітиці.
але Польща може також опинитися під ударом.
Мене теж це зупиняє. Бо війна до Польщі може прийти
22 6
Потринділиця 31 марта в 23:53
Хто пише про покупку поляками житла в Іспанії - ви одного і того ж блохера передивились чи як?
Слово в слово просто
75 8
Королева спама 31 марта в 23:57
Ответ дляТатьяна-bfd8
Может хватит тягать эту фейковую новость про покупку жилья в Испании?
про фейковість новини не читала. якщо не скуповують, то добре. автору краще тоді там купити.
а от про можливе перенесення/розширення конфлікту - і говорять багато. і підготовка йде повним ходом. і сліпий вже бачить.
20 9 3
Та никада в жизни 31 марта в 23:56
Ответ дляПродаю витрішки
Мене теж це зупиняє. Бо війна до Польщі може прийти
В Польше сейчас цены слишком улетели, мы купили до войны сейчас бы не покупала там. Лучше рассмотрите Францию, климат лучше по цене уже одинаково с Польшей
Рубаю олівлє 31 марта в 23:57
Ответ дляКоролева спама
про фейковість новини не читала. якщо не скуповують, то добре. автору краще тоді там купити.
а от про можливе перенесення/розширення конфлікту - і говорять багато. і підготовка йде повним ходом. і сліпий вже бачить.
Те, кто в Украине, ничего не видят. Те, кто в странах ЕС, прекрасно все видят - читают местную прессу
18 9 7
Потринділиця 31 марта в 23:59
Ответ дляТа никада в жизни
В Польше сейчас цены слишком улетели, мы купили до войны сейчас бы не покупала там. Лучше рассмотрите Францию, климат лучше по цене уже одинаково с Польшей
І дофігіща нестабільних і агресивних арабів.
Нормальне життя лише лише у великих містах, решта - ще гірше,ніж в наш х селах.
Кому та Франція здалась ?
56 4
Та никада в жизни 31 марта в 23:59
В Испании ведь окупасы, кто там в здравом уме что покупает. Там только для олигархов с персоналом дом.раб, которая всегда находится в доме.
55 2
Королева спама 01 апреля в 00:00
Ответ дляПотринділиця
Хто пише про покупку поляками житла в Іспанії - ви одного і того ж блохера передивились чи як?
Слово в слово просто
я не блогера дивилась, десь не пам´ятаю мелькнула новина (не відео).
що може бути слово в слово, якщо новина само по собі не багатослівна. ’’поляки скуповують квартири в Іспанії’’ - що ж тут від себе додаси. сінонімайзінгом щоб додати впевненості що не одного і того ж блогера не займаюсь, звиняйте.
15 4 1
Королева спама 01 апреля в 00:00
Ответ дляРубаю олівлє
Те, кто в Украине, ничего не видят. Те, кто в странах ЕС, прекрасно все видят - читают местную прессу
що пише тамтешня місцева преса?
Галя із Дарниці 01 апреля в 00:01
Покупать просто чтобы купить / деньги вложить? Обычно где есть планы жить и перспективы хорошей работы - там и покупают.
Шалена невинність 01 апреля в 00:01
Саме цікаво , що на форумі вічно пишуть про нещасну Польщу яка ще гірша України , але поляки масово скуповують житло в Іспанії )- логіка
15 11 1
Леннон_Жив! 01 апреля в 00:01
Ответ дляРубаю олівлє
Те, кто в Украине, ничего не видят. Те, кто в странах ЕС, прекрасно все видят - читают местную прессу
Ті, хто в ЄС, чхати хотіли на війну в Україні і тим більше не думають, що вона прийде до них.
26 4
Рубаю олівлє 01 апреля в 00:02
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ті, хто в ЄС, чхати хотіли на війну в Україні і тим більше не думають, що вона прийде до них.
Не все
3 3
Замулена ріка 01 апреля в 00:02
В Іспанії скуповують Поляки, Прибалти та Молдавани
11 7
vecya 01 апреля в 00:02
Ответ дляГаля із Дарниці
Покупать просто чтобы купить / деньги вложить? Обычно где есть планы жить и перспективы хорошей работы - там и покупают.
И право проживать в стране
10 2
Татьяна-bfd8 01 апреля в 00:02
Ответ дляЗамулена ріка
В Іспанії скуповують Поляки, Прибалти та Молдавани
Это какой то заказ на такие комменты?
26 2 1
Та никада в жизни 01 апреля в 00:03
Ответ дляПотринділиця
І дофігіща нестабільних і агресивних арабів.
Нормальне життя лише лише у великих містах, решта - ще гірше,ніж в наш х селах.
Кому та Франція здалась ?
Комьюнити айтишников кпи рассматривают варианты приобретения недвиги в разных местах Франции. Пока два года прожили, жалуются на цены и некоторые моменты, но в целом довольны. Ещё в Португалии много айтишечки осело, но там уже тоже цены взвинчены
автор Продаю витрішки 01 апреля в 00:04
Ответ дляvecya
И право проживать в стране
Хотела как пассивный доход
Счастье_же_вот_оно 01 апреля в 00:04
Я зараз в Польщі. Довкола ростуть новобудови. Для кого вони? Думаю, що поляки купують. Але я би радила почекати, чим щавершаться вибори в Америці.
Шалена невинність 01 апреля в 00:04
Ответ дляПродаю витрішки
Хотела как пассивный доход
Яке місто розглядаєте ?
Шалена невинність 01 апреля в 00:05
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я зараз в Польщі. Довкола ростуть новобудови. Для кого вони? Думаю, що поляки купують. Але я би радила почекати, чим щавершаться вибори в Америці.
При чому з котловану
Леннон_Жив! 01 апреля в 00:05
Ответ дляТа никада в жизни
Комьюнити айтишников кпи рассматривают варианты приобретения недвиги в разных местах Франции. Пока два года прожили, жалуются на цены и некоторые моменты, но в целом довольны. Ещё в Португалии много айтишечки осело, но там уже тоже цены взвинчены
А айтішники - то люди, на яких потрібно рівнятись ? Нема що робити у Франції нормальним людям з нормальними потребами у спілкуванні .Суть такого коментаря туманна.