01 апреля в 10:28

Зайдіть? Кров у памперсі?

Це ж занадто для буряка?
кнопкодав 01 апреля в 10:29
У вас есть семейный врач? Почему бы у него не спросить
ПодругаМужа 01 апреля в 10:31
Если после буряка, то конечно розовая моча
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:32
Ответ длякнопкодав
У вас есть семейный врач? Почему бы у него не спросить
Удалено администрацией...
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:32
Ответ дляПодругаМужа
Если после буряка, то конечно розовая моча
Після
Но я вперше таке бачу
А буряк їсть не вперше
кнопкодав 01 апреля в 10:33
Ответ дляЩедрик ведрик
Удалено администрацией...
Спасибо, что не ударили🤣🤣
Свята 01 апреля в 10:33
Ответ дляЩедрик ведрик
Удалено администрацией...
Вы к психологу написали?
1 9
Василина Семеніч 01 апреля в 10:34
Кров чорніє,ну яка кров. От 100 💯 шо дитина перша,шо дитина зараз активна,весела і тусить або спить,поки мама памперсів потрошить. Авторе,це сеча рожева від буряка.
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:34
Ответ длякнопкодав
У вас есть семейный врач? Почему бы у него не спросить
Вибачте якщо різко

Чи мені сиднем сидіти поки лікарі щось відпишуть чи поки чоловік не приїде і не вирішимо чи їхати і куди
Обращеница 01 апреля в 10:34
Вы тю тю?)это пигмент
julia-678c 01 апреля в 10:35
Ответ дляЩедрик ведрик
Вибачте якщо різко

Чи мені сиднем сидіти поки лікарі щось відпишуть чи поки чоловік не приїде і не вирішимо чи їхати і куди
Так едьте к врачу. Что вы ждете? Нужно анализ мочи сдать.
Обращеница 01 апреля в 10:35
Ответ дляЩедрик ведрик
Вибачте якщо різко

Чи мені сиднем сидіти поки лікарі щось відпишуть чи поки чоловік не приїде і не вирішимо чи їхати і куди
Вы взрослая,должны знать,что свекла мочу и какушки красит🤪
Василина Семеніч 01 апреля в 10:35
По дитині дивіться,якщо кров з сечовика-це має бути погано,температура і тд. Якщо з кишечника то теж невесело. І свіжа кров яскрава. Це розведений сечею буряк. Йдіть коняка випийте з кавою.
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:36
Ответ дляВасилина Семеніч
Кров чорніє,ну яка кров. От 100 💯 шо дитина перша,шо дитина зараз активна,весела і тусить або спить,поки мама памперсів потрошить. Авторе,це сеча рожева від буряка.
Зараз да, і їсть і веселиться
Але як прокинулася то орала як різана з пів-год.(не скажу що безпричинно, вона хотіла груди, амя вже не даю, то в принципі зранку це так і було і вчора, і позавчора..)
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:36
Ответ дляОбращеница
Вы тю тю?)это пигмент
Ну це що, перший памперс ?)
Ума Палата 01 апреля в 10:37
Вы всегда разрераете памперс, перед тем как выбросить?
Василина Семеніч 01 апреля в 10:37
Ответ дляЩедрик ведрик
Зараз да, і їсть і веселиться
Але як прокинулася то орала як різана з пів-год.(не скажу що безпричинно, вона хотіла груди, амя вже не даю, то в принципі зранку це так і було і вчора, і позавчора..)
Спокійно,спокійно. Випийте чаю з смачним і узбагойтеся. Ну від чого б кров в сечі була? Ви дитину били по нирках,впустили на підлогу і тд?
Борщичок 01 апреля в 10:38
Ответ длякнопкодав
Спасибо, что не ударили🤣🤣
И не укусили
Летала_НаМетле 01 апреля в 10:42
Це свіже випорожнення? Якщо так, то почекайте. Якщо кров, то потемніє, стане майже чорне.
Але мені це не схоже на кров. Зберіть наступну мочу в банку/горщик і подивитеся, якого кольору
Регионщица 01 апреля в 10:44
Ответ дляЩедрик ведрик
Удалено администрацией...
Співчуття трьом лікарям та і чоловікові
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:45
Ответ дляОбращеница
Вы тю тю?)это пигмент
Пігмент щоб мама всралась?
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:45
Ответ дляjulia-678c
Так едьте к врачу. Что вы ждете? Нужно анализ мочи сдать.
Чого мені їхать якщо діла в домі тут
julia-678c 01 апреля в 10:47
Ответ дляЩедрик ведрик
Пігмент щоб мама всралась?
Что вы от нас хотите? По фото никто не определит кровь это или нет. Чтобы исключить или подтвердить наличие крови в моче нужно сдать анализ. Почему вы сидите до сих пор дома и истерите - не понятно.
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:47
Ответ дляОбращеница
Вы взрослая,должны знать,что свекла мочу и какушки красит🤪
У вашої дитини хоч раз так було?
У моєї ні. А буряк вона їсть не вперше
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:48
Ответ дляВасилина Семеніч
По дитині дивіться,якщо кров з сечовика-це має бути погано,температура і тд. Якщо з кишечника то теж невесело. І свіжа кров яскрава. Це розведений сечею буряк. Йдіть коняка випийте з кавою.
У мене був геморогічний цистит
То було спочатку сеча рожева. А вже потім мутна бордова
Блакитне небо 01 апреля в 10:49
Таким не можна народжувати
3 1
Даю справку 01 апреля в 10:49
Ответ дляЩедрик ведрик
Вибачте якщо різко

Чи мені сиднем сидіти поки лікарі щось відпишуть чи поки чоловік не приїде і не вирішимо чи їхати і куди
А нащо вам чоловік?
Берете таксі, їдете до лікаря
А краще подзвонити,якщо є теоефон
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:49
Ответ дляУма Палата
Вы всегда разрераете памперс, перед тем как выбросить?
Там було видно і так
Вже потім порвала бо думала вдруг здалося
А що дає це питання, перепрошую?
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:50
Ответ дляВасилина Семеніч
Спокійно,спокійно. Випийте чаю з смачним і узбагойтеся. Ну від чого б кров в сечі була? Ви дитину били по нирках,впустили на підлогу і тд?
Та яке смачне. Нема.
Ні, звичайно
Но буває геморагічний цистит
Но це так, больно
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:51
Ответ дляЛетала_НаМетле
Це свіже випорожнення? Якщо так, то почекайте. Якщо кров, то потемніє, стане майже чорне.
Але мені це не схоже на кров. Зберіть наступну мочу в банку/горщик і подивитеся, якого кольору
Да..збереш тут)
Вона ж на пол лужу зробить, щойно відвернусь
А на горщик вона поки нє
автор Щедрик ведрик 01 апреля в 10:53
Адміни що ви там підчищаєте?
Чистять вони
Дивилися б краще не на відповіді, а що призвело до них.
Бо чуть що - подивіться десь самі. А форум так, хвй для краси в телефоні десь буде.