Что и требовалось доказать. А здесь многие об этом писали.
Просто нет слов...
diamond_shop• 21 мая 2024
авторе, Ви читати вмієте? перша строчка на скріні ОСТАТОЧНОГО РІШЕННЯ ЩЕ НЕМАЄ!!!
а вже погнали зрадоньку
по темі посту - генерацію розбито, зрозуміло, що тарифи підвищать, що вас дивує?
а вже погнали зрадоньку
Neznakomka-9072• 21 мая 2024
Ответ дляMary RN
У них субсидия
У мамы зарплата минималка + пенсия 2700 была , то субсидия отказ . Видители слишком большой доход , дом 80 квадратов
Ответ дляdiamond_shop
а вже погнали зрадоньку
А таке враження, що люди відключені від реальності і про розбиті потужності не чули. Як і не можуть співставити початок відключень з двома втраченими ГЕС після обстрілів 8 травня.
Головне - зраду розігнати.
Ответ дляdiamond_shop
а вже погнали зрадоньку
...кошти, що надають західні партнери на відновлення, де?
п.с. то риторичне питання. відповіді не потребує
п.п.с. мабуть те народ і дивує.... ?
Соната любви• 21 мая 2024
Ответ дляVishnya -63a7
Интересно, а отключения сразу прекратятся ?))
на время прекратятся, до нового повышения.
Neznakomka-9072• 21 мая 2024
Ответ дляlammama
Будем экономить.Вечером ужин при свечах и никаких гаджетов.Холодильник отключу.А зимой буду хранить все на балконе.
Свечи дороже електроенергии стоят
Соната любви• 21 мая 2024
Ответ дляlammama
У нас на Трое сегодня ночью и утром отключали.
еще на улице май.
после повышения, для видимости, им нужно будет на время прекратить отключения.
Ответ дляZhuzhuk
Ви маєте докази, що процес відновлення не відбувається?
Я (..як і ви, і кожна дописувачка в цій темі) маю доступи до відкритих джерел (зокрема декларацій чиновників), в яких вони ’бЄз зазрЄнІя совЄсті’ вказують мільйонні (!!!!) премії.
Це у мене (як людини зі здоровим глуздом і проявами критичного і аналітичного мислення) викликає певний дисонанс: кошти є... і коштів нема?
Чи кілька десятків мільйонів туди-сюди народу особливої справи не зроблять, а чинушам прибавка до ЗП - НЕ_мЄлочь, а прІятно?
Ответ дляNeznakomka-9072
Значит пусть экономит. У нас с совка привыкли, что КУ должна стоить копейки. Не в одной стране такого нет. В Германии люди имеют высокие доходы и очень экономят. А у нас не барское дело.
ДевочкаКрасавица• 21 мая 2024
Ответ дляTatius_ka
Ви не розумієте вхаємозв*язку: підвищення цін на е/е --- підвищення цін на ВСЕ?
нет конечно, она думает, что только пару сотен и все