Изменено 01 апреля в 11:33

1с бухгалтерія, питання до бухгалтерів

Словом, хочу поради дівчат бухгалтерів. Я колись 5 років працювала бухгалтером і зам головного бухгалтера. Потім на 6 років декрет один за одним. Тоді змушена була звільнитися , бо менший потребував особливого догляду і не було можливості повернення до роботи. Але влаштувалася на державну роботу на мінімальну зарплату в зовсім в іншій сфері, близько дому. Працюю там вже 7 років. Хочу звільнятися і пробувати знову шукати роботу в бухгалтерії, тому що зарплата маленька, мені ні на що не вистачає.Чоловікові доходи теж стабільно падають від початку війни. Але , я випала з професії більше ніж на 10 років. Забула практично все, та й все міняється, треба вчити заново.
Підкажіть чи є сенс йти на якісь бухгалтерські курси, програму 1 С , бо я не пам´ятаю навіть як інтерфейс 1с виглядає..😢 Чи це даремна трата грошей ? бо навчання в основному онлайн і запис, а не практика в програмі.
Чоловік каже , що я в такому віці( мені 38), щоб не ’ рипалася’, кому я потрібна... Частково він правий, я програю на фоні молодих і амбіційних вчорашніх студентів.
Словом , дайте якусь мотивуючи пораду, бо якесь таке відчуття нереалізованості...
Дякую.
Не зацілована 01 апреля в 11:33
Гарна підтримка від чоловіка
ДА да да 01 апреля в 11:38
Тцю. Мені 40 і я активно навчаюсь, засвоюю нові навички.
Щодо Вашого питання, я б не рипалась саме по 1С, бо зараз переходять з неї через санкції і до BAS популярної теж питання щодо походження.
А от оновити знання законодавства (за 10 років багато що змінилось) варто, це можна зробити і по Youtube самостійно, було б бажання.
Сам принцип будете розуміти, програма, в якій вестиметься облік - не матиме значення принципового.
1 2
автор Замрійлива 01 апреля в 11:39
Ответ дляНе зацілована
Гарна підтримка від чоловіка
Так, я розумію, що мотивації він мені не добавляє .. Типу працюй де працюєш ...
Шлях до зірок 01 апреля в 11:42
Курси це трата часу. В кожного різне в програмі однозначно.
Мюллерная 01 апреля в 11:47
Чоловік ваш идиот, вибачте
Идите на курсы , повышайте квалификацию и ищите работу. Сейчас много предложений для бухгалтеров любой сложности
Вашему мужу удобно не развиваться рядом с вами
И что вы начнете зарабатывать больше
1 5
Швидкоруч 01 апреля в 11:51
Ответ дляЗамрійлива
Так, я розумію, що мотивації він мені не добавляє .. Типу працюй де працюєш ...
Ні на які курси не йдіть. Шукайте помічником бухг. в невелику компанію (щоб всі участки пройти). Все згадається, щось підучите. І не слухайте чоловіка. Знайдете обов’язково. І головне не знецінюйте себе. З якого міста?
2 4
Швидкоруч 01 апреля в 11:54
Ответ дляМюллерная
Чоловік ваш идиот, вибачте
Идите на курсы , повышайте квалификацию и ищите работу. Сейчас много предложений для бухгалтеров любой сложности
Вашему мужу удобно не развиваться рядом с вами
И что вы начнете зарабатывать больше
Так. Багатьом чоловікам не подобаються незалежні. А фінансова незалежність напряму веде до особистої незалежності...
Сало не люблю 01 апреля в 11:57
Ответ дляШвидкоруч
Ні на які курси не йдіть. Шукайте помічником бухг. в невелику компанію (щоб всі участки пройти). Все згадається, щось підучите. І не слухайте чоловіка. Знайдете обов’язково. І головне не знецінюйте себе. З якого міста?
ну мы ищем помощника буха, и зачем нам человек не умеющий внести счет в BAS? или бухгалтер будет учить ее?
автор Замрійлива 01 апреля в 12:00
Ответ дляШвидкоруч
Ні на які курси не йдіть. Шукайте помічником бухг. в невелику компанію (щоб всі участки пройти). Все згадається, щось підучите. І не слухайте чоловіка. Знайдете обов’язково. І головне не знецінюйте себе. З якого міста?
Львів.
Я розмістила резюме, що шукаю помічником на перший час. Але майже ніхто не переглядає. Усюди вимоги : впевнений користувач 1с , ВАS ... і я чудово розумію роботодавців, навіщо їм мене чомусь навчати, якщо є багато тих , кого вчити не треба....
Безпорадна Кроко 01 апреля в 12:04
Ответ дляСало не люблю
ну мы ищем помощника буха, и зачем нам человек не умеющий внести счет в BAS? или бухгалтер будет учить ее?
такой человек может научиться за 3 дня и будет хорошо и добросовестно работать, и в декрет уже не пойдет
Швидкоруч 01 апреля в 12:04
Ответ дляЗамрійлива
Львів.
Я розмістила резюме, що шукаю помічником на перший час. Але майже ніхто не переглядає. Усюди вимоги : впевнений користувач 1с , ВАS ... і я чудово розумію роботодавців, навіщо їм мене чомусь навчати, якщо є багато тих , кого вчити не треба....
Я, звичайно, не знаю як У Львові, але в Києві ви б знайшли роботу без проблем. Порада: самі продивляйтесь вакансії і відправляйте резюме. І не соромтесь.
Сало не люблю 01 апреля в 12:04
Ответ дляБезпорадна Кроко
такой человек может научиться за 3 дня и будет хорошо и добросовестно работать, и в декрет уже не пойдет
3 дня после 13 лет без опыта работы?
Мюллерная 01 апреля в 12:35
Не знаю почесу пишут не идите на курсы.
Я сидела в декрете 3 года.
И то пошла на курсы, да 4 месяца нужно учиться и это заплатить нужно, да
Зато я уверенно разместила резме, успешно прошла собеседование со всеми вопросами , проводками и задачами и меня сразу взяли. И то я сказала, что подрабатывала в декрете, чтоб не думали, что я совсем ни бум бум
А 10 лет пробела я вообще не представляю кому бы нужна была
2 1
Плекаю думи 01 апреля в 12:36
Вивчайте BAS
1 1
автор Замрійлива 01 апреля в 12:56
Ответ дляМюллерная
Не знаю почесу пишут не идите на курсы.
Я сидела в декрете 3 года.
И то пошла на курсы, да 4 месяца нужно учиться и это заплатить нужно, да
Зато я уверенно разместила резме, успешно прошла собеседование со всеми вопросами , проводками и задачами и меня сразу взяли. И то я сказала, что подрабатывала в декрете, чтоб не думали, что я совсем ни бум бум
А 10 лет пробела я вообще не представляю кому бы нужна была
Може пам´ятаєте , що за курси ( назва) , оскільки, як я розумію , Ви задоволені якістю навчання. Дякую.
Губи до вух 01 апреля в 14:20
чоловік абсолютно правий, курси це вода і просто викачка грошей, ніхто навчати не буде - конкуренція шалена
Губи до вух 01 апреля в 14:21
Ответ дляШвидкоруч
Так. Багатьом чоловікам не подобаються незалежні. А фінансова незалежність напряму веде до особистої незалежності...
ага, прям аж на пару тисяч піднімуть зп + купа нервотрьопки і ще не відомо, що за робота і колектив + добиратися невідомо куди, а тут біля дому, прям попре фінансово
Мюллерная 01 апреля в 14:53
Ответ дляЗамрійлива
Може пам´ятаєте , що за курси ( назва) , оскільки, як я розумію , Ви задоволені якістю навчання. Дякую.
Так, я проходила їх в 2018 році у Гаркавенко Тетяни, авторський курс від 0 до Головного бух-ра плюс 1С.
їздила на Лівобережку, але наскільки знаю , вона і онлайн проводить курси
Краще уточнити
Вона така доволі строга вчитель, але мені сподобалось все по полицям.
Області пітьми 02 апреля в 16:01
Ответ дляПлекаю думи
Вивчайте BAS
Не соглашусь. Точнее, не только БАС. Очень многие работают в старой 1С, особенно производство.
Області пітьми 02 апреля в 16:02
Автор, вы хотите идти главным или вторым бухгалтером?