01 апреля в 12:40

До лікаря без пацієнта?

У сина 19 років уже декілька тижнів депресія, проблему визнає, але іти до лікаря відмовляється, якщо я сама піду до психіатра, лікар зможе виписати лікування? Чи це не вдала затія? Просто не знаю що робити і як йому допомогти.
Пэрисхилтонша 01 апреля в 12:41
Мабуть ні.
Секс-Бомба 01 апреля в 12:41
Консультація онлайн
Нужны анализы, были лаборатории, которые выезжали на дом.
Дороже, но а что делать
КоролеВешна 01 апреля в 12:41
Нажаль, ні. Лікарю треба провести обстеження.
автор Лепетун 01 апреля в 12:42
Ответ дляСекс-Бомба
Консультація онлайн
Нужны анализы, были лаборатории, которые выезжали на дом.
Дороже, но а что делать
Теж відмовляється,
Секс-Бомба 01 апреля в 12:42
Ответ дляЛепетун
Теж відмовляється,
А что он собирается делать?
Кто кормит? Готовит?
Не їм після шостої 01 апреля в 12:43
Ответ дляСекс-Бомба
А что он собирается делать?
Кто кормит? Готовит?
мама, кто ж еще
Секс-Бомба 01 апреля в 12:43
Ответ дляНе їм після шостої
мама, кто ж еще
Та хотелось бы, чтоб мама это проговорила)
вентиляторная 01 апреля в 12:43
Ответ дляСекс-Бомба
Консультація онлайн
Нужны анализы, были лаборатории, которые выезжали на дом.
Дороже, но а что делать
Анализы для диагностики депрессии?
Секс-Бомба 01 апреля в 12:44
Ответ длявентиляторная
Анализы для диагностики депрессии?
феритин, недостаток железа даёт апатию и слабость
Витамин д
Причин для лежать может быть много
Кусюче сонечко 01 апреля в 12:44
Врач должен поговорить с ним ,чтоб понимать какой препарат нужно назначить
автор Лепетун 01 апреля в 12:44
Ответ дляСекс-Бомба
А что он собирается делать?
Кто кормит? Готовит?
Я, може замовити доставку. Проживаємо разом.
вентиляторная 01 апреля в 12:44
Ответ дляСекс-Бомба
феритин, недостаток железа даёт апатию и слабость
Витамин д
Причин для лежать может быть много
Вряд ли психиатр будет назначать эти анализы.
Секс-Бомба 01 апреля в 12:45
Ответ дляЛепетун
Я, може замовити доставку. Проживаємо разом.
А оплатит, кто доставку? Откуда деньги?

Если б мне готовили) я б тоже не против полежать 🤣
Секс-Бомба 01 апреля в 12:45
Ответ длявентиляторная
Вряд ли психиатр будет назначать эти анализы.
Это да.
Но не помешало бы проверить
вентиляторная 01 апреля в 12:45
Ответ дляСекс-Бомба
А оплатит, кто доставку? Откуда деньги?

Если б мне готовили) я б тоже не против полежать 🤣
Зачем задавать глупые вопросы? Вы не понимаете, откуда деньги?
Лайф-коуч МСР 01 апреля в 12:46
что стало причиной депрессии и как давно это длится? почему вы считаете что это депрессия и почему сразу к психиатру?
Секс-Бомба 01 апреля в 12:46
Ответ длявентиляторная
Зачем задавать глупые вопросы? Вы не понимаете, откуда деньги?
🤯🤯
Потому что только так доходит, кто причина ’депрессии’
И депрессия ли там, или инфантилизм
1 1
Ростки жимолости 01 апреля в 12:50
Ответ дляЛепетун
Теж відмовляється,
Надо как-то найти подход. Только вы знаете, как это сделать. Не останавливайтесь, помогите ребёнку.
АБВГДэшница 01 апреля в 12:52
Чоловік нещодавно хотів піти на консультацію до лікаря щодо здоров´я мами, якій 75 років. З усіма аналізами. Сказали, що тільки з письмовим дозволом від мами, що вона дозволяє розголошувати стан свого здоров´я
автор Лепетун 01 апреля в 12:55
Ответ дляЛайф-коуч МСР
что стало причиной депрессии и как давно это длится? почему вы считаете что это депрессия и почему сразу к психиатру?
Причина? Тяжко сказати. Раніше заробляв гроші і хороші, міг купити квартиру маленьку. Потім не вдалий проєкт і все втратив , зараз з його слів нічого не виходить. Майже перестав їсти, дуже схуд, турбує безсоння, може плакати, з друзями не спілкується.
Лайф-коуч МСР 01 апреля в 12:57
Удалено администрацией...
автор Лепетун 01 апреля в 13:04
Ответ дляЛайф-коуч МСР
Удалено администрацией...
Дякую, мені не потрібна, я сильна жінка. Дуже переживаю за сина, а як допомогти не знаю. Розумію що без класифікованого спеціаліста не обійтися.
всемВсёИмного 01 апреля в 13:11
Ответ дляЛайф-коуч МСР
Удалено администрацией...
Ему нужен психиатр, а не впши разводы.
Маргарита и Мастер 01 апреля в 13:12
Ответ дляАБВГДэшница
Чоловік нещодавно хотів піти на консультацію до лікаря щодо здоров´я мами, якій 75 років. З усіма аналізами. Сказали, що тільки з письмовим дозволом від мами, що вона дозволяє розголошувати стан свого здоров´я
Я хожу вместо отца, ему 82. Принимают в 90% случаев
Маргарита и Мастер 01 апреля в 13:13
Ответ дляЛепетун
Дякую, мені не потрібна, я сильна жінка. Дуже переживаю за сина, а як допомогти не знаю. Розумію що без класифікованого спеціаліста не обійтися.
Так не вам предлагают
Скорая помощь 01 апреля в 13:14
можливо до терапевта не відмовиться? У нього вже просити аналізи (загальний, цукор, гормони, феритин, вітамін Д), нехай послухає його рекомендації щодо лікування у іншого лікаря
Перекус беру завжди 01 апреля в 13:25
Зараз сімейний лікар мрає право призначати базові антидпресанти. Але йому для цього, все ж-таки, напевне, потрібно поспілкуватися з пацієнтом. Якщо у вас гарні стосунки з сімейним - спробуйте.
автор Лепетун 01 апреля в 13:29
Дякую, відмовляєтесь від всіх лікарів, поки що його не чіпаю ними, можливо через декілька днів ще запропоную.
Золота орда 01 апреля в 13:35
Сходите сами , таблетки вам не назначат, но может вы и есть причина его проблем
Крайня невістка 01 апреля в 13:58
Ответ дляЛепетун
Дякую, відмовляєтесь від всіх лікарів, поки що його не чіпаю ними, можливо через декілька днів ще запропоную.
Відмовлятися від усіх лікарів, жахатися від спілкування, це якраз характерні ознаки депресії. У мого сина важка клінічна депресія .Зараз на лікуванні. Тепер каже, що це саме краще рішення за останні два роки. Живе нормальним життям, побочек немає. Дуже жахався лікарів і усіх оточуючих. Але знайшла лікаря, якого син до себе підпустив, бо він не виглядає, як класичний лікар, молодий та сучасний. Дмитро Шарко, є в Інстаграмі, пошукайте. Але я сама домовилась з лікарем за час консультації, та поставила сина перед фактом. Дуже складно було заставити увімкнути камеру та заговорити. Вчора сказав:’ Мама, це самий складний, і самий найкращій пендель, який ти мені дала)))’. Також син на безкоштовній онлайн КПТ терапії на платформі ’Розкажи мені’.