Люблю_смаколики• 01 апреля 2024

Зонік (прегабалін) - лікування даним препаратом

Назначили лікування прегабаліном (Зонік) дозування 0.75 мг.Про побочки обізнана ( довго вагалась пити/ непити, була у 3 лікарів неврологів ,всі як один його призначають)
Довірилась їм, почала лікування , далі - почався треш, до тошноти, запаморочення, сонливості, голови тумані була готова, але почались якісь ментальні проблеми - депресивні настрої, апатичні, це просто жесть )
І це саме я почала помічати після прийому даного препарату.Підскажіть, може хтось стикався з таким?
Діагноз мій був поставлений - тривожний розлад
Лагшмивара• 01 апреля 2024
Я лечу им собаку уже 1,5 года, от эпилепсии, 0.75 х3 в сутки. Помогает отлично, ни одного приступа. Вроде веселая, игривая. Собака 35 кг. Может вам дозу неверно подобрали.

Стефанія• 01 апреля 2024
дивно, мені виписали зонік від як раз таких симптомів, які Ви описали як побічні ефекти.
Невропатолог сказала, що я буду від нього добре спати. Поки не наважилась пити
автор НебоЛондона • 01 апреля 2024
Ответ дляЛагшмивара
Дякую, що відреагували.
Мені назначили 0.75 перед сном
Так як проблема зі сном, важко а то взагалі не можу заснути, з того все і почалось.
Була в трьох лікарів і в психотерапевта.
Я знала, що це психотропи, але що це побочка така(
В мене теж епілепсія, але ніяк не проявляється зараз, лікування теж не приймаю
автор НебоЛондона • 01 апреля 2024
Ответ дляСтефанія
Ці препарати на кожного впливають по різному, комусь нічого , мені їх виписали, для сну, щоб краще спати, а то не сплю взагалі, або дуже погано, і як лікування тривожного розладу, я відчула у перший день цю дивну побочку , мало того голова ватна цілий день, ти ходиш ,але це наче не ти, всі рухи на автоматі, і ці відчуття накриває якоюсь апатією депресивністю, хочеться плакати , то поиім паралельно стає на все пофіг (
Лагшмивара• 01 апреля 2024
Ответ дляНебоЛондона
Дякую, що відреагували.
Мені назначили 0.75 перед сном
Знаете, я одно время покупала зоник, он дешевле прегабалина-дарница и мне показалось, что собаке хуже, купила снова прегабалин, все наладилось. Но может совпадение.
Наверно вам стоит сходить к врачу и рассказать про побочку.

Вам желаю здоровья и подобрать свой препарат!
автор НебоЛондона • 01 апреля 2024
Ответ дляЛагшмивара

Дякую Вам!
Піду обов´язково!
Не зацілована• 01 апреля 2024
Автор, а Вам антидепрессанты нельзя? Плюс магний хорошая доза на ночь, сон норм. Моя покойная мамочка прегабалин пила на ночь, чтоб спать без болей. Вот только он ей помогал, отключал центр боли. Серьезный препарат.

автор НебоЛондона • 01 апреля 2024
Ответ дляНе зацілована
Я ще не дойшла до АД, але я читала що при епілепсії не можна АД...
Магній пила багато регулярно не допомагає, лікар сказала, що прегабалін буде найкраще в моєму випадку.
Але ці побочки...
Сунуся в чужі справи• 01 апреля 2024
Спросите у врача о препарате триттико. Слабый ад, минимум побочек и его часто выписывают если проблема со сном.
автор НебоЛондона • 01 апреля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Дякую за пораду.
Маю йти на тижні до лікаря психіатра ще.
Чи доводилось Вам приймати антидепресанти?
Сунуся в чужі справи• 01 апреля 2024
Ответ дляНебоЛондона
Дякую за пораду.
Мне выписали хороший магний и кроксен,если не подойдёт,врач сразу выписал триттико. Слава Богу мне стало легче и пока не пришлось пить ад. У меня тоже диагноз тревожное расстройство. А вообще перечитала кучу отзывов о данном ад,все очень хвалят, лёгкий, минимум побочек,вес на нем не набирается
автор НебоЛондона • 01 апреля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Зрозуміло, виходить не обов´язково зразу виписують антидепресанти?
Є якісь альтернативи
Сунуся в чужі справи• 01 апреля 2024
Ответ дляНебоЛондона
Є якісь альтернативи
Наверное зависит от специалиста. Здоровья вам!
автор НебоЛондона • 01 апреля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Щиро дякую!
Не зацілована• 01 апреля 2024
Ответ дляНебоЛондона
Але ці побочки...
Почитайте про катэну-может, лучше ее достать-на нее самые лучшие отзывы были. Мама умерла два с половиной года назад, и так и не успела ее попробовать, я здесь отдала девочке. С трудом, но достала.
автор НебоЛондона • 01 апреля 2024
Ответ дляНе зацілована
Співчуття щодо Вашої матері
Вони протитревожні?
Не зацілована• 01 апреля 2024
Ответ дляНебоЛондона
Співчуття щодо Вашої матері
Вони протитревожні?
Это аналог прегабалина, только другая группа. Прегабалин же ж работает не как противотревожный, он отключает нейроны мозга, т.е.на мой взгляд, это как наркоз, только в таблетках, грубо говоря.
автор НебоЛондона • 02 апреля 2024
Ответ дляНе зацілована
Підскажіть , як вдалось зійти з прегабаліна?
Чи була ломка?
Не зацілована• 02 апреля 2024
Ответ дляНебоЛондона
Чи була ломка?
К сожалению, мама умерла, ей не пришлось с него сходить. Ей делали несколько операций на спине с конструкциями, последняя была фатальной-абсцесс плюс ковид... они ушли вместе с папой в октябре 2021го...

автор НебоЛондона • 02 апреля 2024
Ответ дляНе зацілована
Співчуваю Вам