Молчунья• 01 апреля 2024
Ваше улюблене морозиво?
Ваша улюблена марка морозива , і яке саме морозиво з цієї марки вам подобається найбільше?
Оля_с_киркою• 01 апреля 2024
Раніше в Одессі куштувала дуже смачне морозиво та йогурт. Там в них якась молочна фабрика була. Чи зараз є от не знаю. Але було дуже смачне йогурт та морозиво. Йогурт був у скляних баночках. Вибачте ,.назву не памятаю
Оля_с_киркою• 01 апреля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Сливки + сгущенка, взбить) магазинное невкусное
Простите , а получается мороженое ? Подробнее рецепт сколько чего не подскажите ?
Задираю носа• 01 апреля 2024
Лимонно-шоколадне у хрусткому ріжку із тих, які продають на вагу шариками.
Ще люблю італійське джелато фісташкове.
Рудь брикет і крем-брюле, але для мене засолодко.
Ще люблю італійське джелато фісташкове.
Паспортний стіл• 01 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Да
Оля_с_киркою• 01 апреля 2024
Ответ дляЗадираю носа
Ще люблю італійське джелато фісташкове.
І для мене смачне було лимонне шоколадне. Ще лакомка на вагу
Люблю джаз• 01 апреля 2024
Цього року ще не їла, не поспішаю бо воно все минулорічне, з того року пам´ятаю Хрещатик пломбір подобалося.
Викупана• 01 апреля 2024
Ласунка пломбир, стакан-великан, малюк-ам. Покупаю их в Германии и ностальгирую
Чупа-чупс• 01 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Фермерське з холодильників на колесах.
Виробника не знаю, вони сезонно приїздять
Така бойова Я• 01 апреля 2024
С детства (лет с 5) обожаю «винт»
Не знаю как тогда,сейчас Ласунка выпускает
да и вообще любой замороженный сок люблю
Чупа-чупс• 01 апреля 2024
М´ятне зелене з крихтами шоколаду сподобалося, хоча воно з комбінованого складу
Оля_с_киркою• 01 апреля 2024
Ответ дляТака бойова Я
С детства (лет с 5) обожаю «винт»
А я наоборот не люблю этот сок замороженный. Хотя он у нас вкусный продают . Не нравится ..не признаю за мороженое
Оля_с_киркою• 01 апреля 2024
Ответ дляВикупана
Хорошо что у вас продают. У нас нету. Тоже за границей ..не разу не видела. Только конфеты рошен
Кукарачка• 01 апреля 2024
Читаю: ваше улюблене молозиво. Доходилася, блін, по темах мужиків с ботоксом в сосках
Чупа-чупс• 01 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
У вас там хвальоний шоколад, якому оди співають ті , хто тут раніше не їв смачного і рошеновського
Викупана• 01 апреля 2024
Ответ дляОля_с_киркою
У нас и рошен продают, и Харьковскую бисквитку) вот ездили в гости к свекрови-харьковчане, которая сейчас тоже беженка - накупили ей конфеты в коробках и печенья ХБФ)) и Торчит с Нежином у нас тоже есть в магазинах. Жаль, только каш украинских нет и душистого подсолнечное масла.
Чупа-чупс• 01 апреля 2024
Ответ дляКукарачка
Так і про молозиво була тема на тому тижні. Смакота
Оля_с_киркою• 01 апреля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
У вас це де ? Шоколад не люблю взагалі. Ніякого не їм. З мятою чорний ще для мене нічого. Але їм ну дуже рідко .
Не зацілована• 01 апреля 2024
люблю шоколадное в шоколаде, без орехов и наполнителей. вроде оно называлось Ленинградское, а потом еще по-разному, но на название пофиг, лишь бы суть оставалась)
Люблю джаз• 01 апреля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Що означає комбінований склад?
Чупа-чупс• 01 апреля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Що означає комбінований склад?
Молочний жир заміщено рослинним.
Люблю джаз• 01 апреля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Молочний жир заміщено рослинним.
Дякую, буду знати.