01 апреля в 21:08

Якщо треба провезти 15т євро на особу - як зробити це легально?

З Грузії літак в Молдову, звідти в Україну бусом. Як правильно вчинити? Що буде якщо сума не 10т євро, а 15 була б?
Copy-Paste 01 апреля в 21:09
Одна ?
5 на дитину можна
Або декларуйте
Це легально і безкоштовно
VitalinkaGL 01 апреля в 21:10
декларировать
автор Щось не спиться 01 апреля в 21:11
Ответ дляCopy-Paste
Одна ?
5 на дитину можна
Або декларуйте
Це легально і безкоштовно
Дві особи летять, і на двоих 25т євро. Декларувати можна і понад 10т євро на особу? Без оподаткування?
автор Щось не спиться 01 апреля в 21:12
Ответ дляVitalinkaGL
декларировать
А чи потрібні якісь пояснення при декларуванні? Пошліна?
Лінива, не каюсь 01 апреля в 21:13
Нужны документы, которые подтверждают законность происхождения средств (например, договор продажи авто или недвижки) и декларация на таможне. Последнюю можно скачать, распечатать и заполнить заранее.
Copy-Paste 01 апреля в 21:14
Ответ дляЛінива, не каюсь
Нужны документы, которые подтверждают законность происхождения средств (например, договор продажи авто или недвижки) и декларация на таможне. Последнюю можно скачать, распечатать и заполнить заранее.
Автор летить з Грузії
То треба знати правила саме Грузії
Copy-Paste 01 апреля в 21:14
Ответ дляЩось не спиться
А чи потрібні якісь пояснення при декларуванні? Пошліна?
То вам треба в Грузії дізнаватись
Лінива, не каюсь 01 апреля в 21:15
Ответ дляCopy-Paste
Автор летить з Грузії
То треба знати правила саме Грузії
Дякую, я неуважна. Дійсно, тоді треба дивитись митні правила Грузії на їх оф.сайті.
Ло Шарик 01 апреля в 21:20
Я делала в обратном порядке. Из Украины. Декларация и подтверждение происхождения. Тоже самое на следующей границе. Никаких пошлин. Главное, документ, подтверждающий происхождение денег. Везла одна очень крупную сумму. Так же, если у вас в подтверждающем документе стоят тугрики( например), а вы везете евро, то нужны обменные чеки. Их будут проверять. Их заберут точнее, на границе.
Попихтю та й годі 01 апреля в 21:23
Ответ дляCopy-Paste
Одна ?
5 на дитину можна
Або декларуйте
Це легально і безкоштовно
Скажіть, будь ласка, автор вибачте, як декларувати, треба якісь документи, які підтверджують легальність грошей, дякую?
Баба на горошині 01 апреля в 21:26
Ответ дляЩось не спиться
А чи потрібні якісь пояснення при декларуванні? Пошліна?
Як правило ви повинні аргументувати походження грошей і весь шлях з моменту приходу на ваш рахунок, обмін на валюту, зняття з рахунку і тд
Попихтю та й годі 01 апреля в 21:27
Ответ дляЛо Шарик
Я делала в обратном порядке. Из Украины. Декларация и подтверждение происхождения. Тоже самое на следующей границе. Никаких пошлин. Главное, документ, подтверждающий происхождение денег. Везла одна очень крупную сумму. Так же, если у вас в подтверждающем документе стоят тугрики( например), а вы везете евро, то нужны обменные чеки. Их будут проверять. Их заберут точнее, на границе.
Тобто потрібно везти еквівалент в тій валюті, на яку є документи. Наприклад це зароблені гроші, то треба роздрукувати банківські виписки?
Дюйм оф о4ка 01 апреля в 21:27
Ответ дляЛо Шарик
Я делала в обратном порядке. Из Украины. Декларация и подтверждение происхождения. Тоже самое на следующей границе. Никаких пошлин. Главное, документ, подтверждающий происхождение денег. Везла одна очень крупную сумму. Так же, если у вас в подтверждающем документе стоят тугрики( например), а вы везете евро, то нужны обменные чеки. Их будут проверять. Их заберут точнее, на границе.
А если продать сразу за валюту недвижимость, где же взять чеки с обменника, в документах не напишут же валюту, а гривны.
Баба на горошині 01 апреля в 21:28
Ответ дляДюйм оф о4ка
А если продать сразу за валюту недвижимость, где же взять чеки с обменника, в документах не напишут же валюту, а гривны.
Це незаконна угода, якщо в Україні
Дюйм оф о4ка 01 апреля в 21:28
Ответ дляБаба на горошині
Це незаконна угода, якщо в Україні
понимаю)
Copy-Paste 01 апреля в 21:29
Ответ дляПопихтю та й годі
Скажіть, будь ласка, автор вибачте, як декларувати, треба якісь документи, які підтверджують легальність грошей, дякую?
Зараз так, треба
В 22 році ще не питали
Але ж автор їде з Грузії
А я пишу з досвіду України
Баба на горошині 01 апреля в 21:30
Ответ дляДюйм оф о4ка
понимаю)
Так і скажете при декларуванні)
автор Щось не спиться 01 апреля в 21:31
Ответ дляCopy-Paste
То вам треба в Грузії дізнаватись
Тобто єдина країна що вимагатиме декларації - то країна, з якої вивожу кошти? А при в´їзді/виїзді в/з Молдови? А при в´їзді в Україну вже ні?
Дюйм оф о4ка 01 апреля в 21:31
Ответ дляБаба на горошині
Так і скажете при декларуванні)
нет конечно) думаю как все сделать правильно, ищу читаю)
автор Щось не спиться 01 апреля в 21:32
Ответ дляБаба на горошині
Як правило ви повинні аргументувати походження грошей і весь шлях з моменту приходу на ваш рахунок, обмін на валюту, зняття з рахунку і тд
Тобто документу про зняття з банківського рахунку в Грузії буде достатньо?
Copy-Paste 01 апреля в 21:44
Ответ дляЩось не спиться
Тобто єдина країна що вимагатиме декларації - то країна, з якої вивожу кошти? А при в´їзді/виїзді в/з Молдови? А при в´їзді в Україну вже ні?
Так у вас вже буде декларація на всі інші країни
автор Щось не спиться 01 апреля в 21:50
Ответ дляCopy-Paste
Так у вас вже буде декларація на всі інші країни
Перепрошую, ще раз повторюся: в банку я прошу документ про зняття всієї суми, в аеропорту Грузії заповнюю декларацію на всі 25т чи лише на залишок?
І далі цю ж декларацію пред´являю при перетинанні інших кордонів.
Copy-Paste 01 апреля в 21:54
Ответ дляЩось не спиться
Перепрошую, ще раз повторюся: в банку я прошу документ про зняття всієї суми, в аеропорту Грузії заповнюю декларацію на всі 25т чи лише на залишок?
І далі цю ж декларацію пред´являю при перетинанні інших кордонів.
Так у вас буде копія декларації
Ви маєте право написати тільки на 15
Але, якщо ви хочете надалі використовувати кошти легально, то краще завезти їх по декларації всі ( щоб покласти в банк , наприклад )
Документів з банку має бути достатньо
Але я ніколи не була в Грузії (
Все з досвіду наших законів пишу
Ло Шарик 01 апреля в 22:16
Ответ дляПопихтю та й годі
Тобто потрібно везти еквівалент в тій валюті, на яку є документи. Наприклад це зароблені гроші, то треба роздрукувати банківські виписки?
Меньше может, главное не больше. Если зп приходила на карту, то выписки о том, что вы сняли. А валюта должна быть та, которая в выписказ. А если другая, то должен быть валютой обмен
Ло Шарик 01 апреля в 22:17
Ответ дляДюйм оф о4ка
А если продать сразу за валюту недвижимость, где же взять чеки с обменника, в документах не напишут же валюту, а гривны.
Банки предоставляют такую услугу за 3-4% от стоимости. Я так и делала.
Ло Шарик 01 апреля в 22:18
Ответ дляЩось не спиться
Тобто єдина країна що вимагатиме декларації - то країна, з якої вивожу кошти? А при в´їзді/виїзді в/з Молдови? А при в´їзді в Україну вже ні?
На всех таможня, которые проходите
Дюйм оф о4ка 01 апреля в 22:20
Ответ дляЛо Шарик
Банки предоставляют такую услугу за 3-4% от стоимости. Я так и делала.
во время войны или раньше?
Eva030330 01 апреля в 22:26
Ответ дляЛо Шарик
Я делала в обратном порядке. Из Украины. Декларация и подтверждение происхождения. Тоже самое на следующей границе. Никаких пошлин. Главное, документ, подтверждающий происхождение денег. Везла одна очень крупную сумму. Так же, если у вас в подтверждающем документе стоят тугрики( например), а вы везете евро, то нужны обменные чеки. Их будут проверять. Их заберут точнее, на границе.
А как подтвердить происхождение?
В обменнике допустим мы меняли, но чеки не сохраняли. Что все теперь?
Ло Шарик 01 апреля в 22:33
Ответ дляДюйм оф о4ка
во время войны или раньше?
Во время войны
Ло Шарик 01 апреля в 22:35
Ответ дляEva030330
А как подтвердить происхождение?
В обменнике допустим мы меняли, но чеки не сохраняли. Что все теперь?
В банке вам сделают такую услугу за 3-4% выше писала. Я продавала за уе наличкой. Мне банк ’сделал’, что зашли на счёт гривны, а потом по 100тыс я снимала и в уе переводила. Но это все только на бумаге.