Пригощаю кашею• Изменено 02 апреля 2024
А как раньше в селах лечили венерические болезни?
Или там их не было?
Пригощаю кашею
• 02 апреля 2024
Ходили к фельдшерам? А фельдшер потом всем разносил, что у тети Маруси сифилис?
Розбещена цяточка• 02 апреля 2024
🤣
По теме- Не знаю…но рассмешили ))
Ну и я не слышала чтобы в селе такое было)
По теме- Не знаю…но рассмешили ))
Кіма кепка• 02 апреля 2024
Ответ дляМасяня Я
Не читали ’Тихий Дон’? Там утопилась из-за болезни Дарья.
Читали в школе, но такого не помню.
Пригощаю кашею
• 02 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
А почему фельдшер разносит инфо? Это же врач
Ну, по секрету. Сказал своей жене - она еще кому «по секрету» - і «пішла вода до хати»…
Огірок та Помідорчик• 02 апреля 2024
Ответ дляНепереможна
Вы как маленькая. Не все врачи придерживаются этики. Тем более в селах, тем более раньше.
Обижулька• 02 апреля 2024
Ответ дляМасяня Я
Из-за какой?
Викупана• 02 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Почитайте ’Записки юного врача’, М.А. Булгакова. Вообще, в принципе, что-то почитайте, кроме Советчицы и Тик тока.
Кишмишная Мая• 02 апреля 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
🤣
По теме- Не знаю…но рассмешили ))
В селах самый разврат был и есть.
Гладиолус• 02 апреля 2024
В город ездили и не самый ближний или самолечением занимались, ну соответственно и умирало много.
Кишмишная Мая• 02 апреля 2024
Ответ дляМасяня Я
Повія- П.Мирного
Білий Лосик• 02 апреля 2024
Раньше их и в городах не особо лечили. От сифилиса умирали, гнили заживо
Б´ю байдики• 02 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
А ваш лікар чим відрізняється від фельдшера? Розносить інфо чи ні як пов´язано з місцем роботи? Зараз у містах теж різні лікарі є, тому і з´явилися кабінети анонімного обстеження
Невісточка ж• 02 апреля 2024
Ніяк не лікували..... Хто їх там лікувати міг, вмів... Дохли, як мухи, а перед тим півсела нагородити встигали. Тому цнота до весілля і відсутність зрад після були самою кращою профілактикою.
Всех анонимов аноним• 02 апреля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Вот только про это подумала, возможно важность ’девственности’ пошла из тех времён из-за отсутствия венерических болезней
Невісточка ж• 02 апреля 2024
До речі, зараз теж все досить весело: кум венеролог, то без прізвищ розповідає таке, що аж страшно. В по кількості снід-віл інфікованих і те як багато випадків в людей що ведуть нормальний спосіб життя, але десь незахищений секс і все.
Пригощаю кашею
• 02 апреля 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Ну да, ну да
Пригощаю кашею
• 02 апреля 2024
Ответ дляНевісточка ж
А що такого страшного він розповідає? )
Б´ю байдики• 02 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Ну да, ну да
Ви хоч почитайте про лікування. Різниці ’місто-село’ не було, розумна ви така ’рука -лицо’ і чому зараз спалах
Б´ю байдики• 02 апреля 2024
Ответ дляНевісточка ж
І скільки в останній стадії, бо ’само пройде’ або лікувались за порадами інтернету