Непогодка• 02 апреля 2024

Ваш любимый парфюм?

Мой фаворит - Parfums de Marly Delina 🥰
Ангел-предохранитель• 02 апреля 2024
calvin klein euphoria

Безпорадна Кроко• 02 апреля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Еще ничего не купила но очень нравятся ароматы от Фредерик Маль, зимняя вода, синтетическая природа, герань
Я їх не зрозуміла ще, що за сінтетична природа? Суперстишн?
Святатабожа• 02 апреля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Такі
Безпорадна Кроко• 02 апреля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Такі
Ще не тестила? Які вони? Як вам?
Безпорадна Кроко• 02 апреля 2024
Дякую за тему! Під каву обожнюю такі розмови❤️🍀❤️
Невісточка ж• 02 апреля 2024
Зараз комусь буде смішно.
Скільки б в мене не було парфумів і які де не нюхала, але найбілбше люблю еклат.
Впізнаю завжди на вулиці на комусь.
І чоловікам також він подобається. А стійкість вражаюча. Особливо на волоссі
NastYulya• 02 апреля 2024
Ответ дляДуб береза
Молекула 02
А 5 не пробовали ? В нотино сейчас цена хорошая на нее .
Вообще в нотино цены скачут , как кузнечики . Я 1 с мандарином ночью за меньше 3 в корзину добавила , утром 6 , «пришлось» покупать )

Святатабожа• 02 апреля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ще не тестила? Які вони? Як вам?
Мені дуже подобаються, це соковита зелень, не схожі але теж самий напрямок Байредо Пульп
Мишка-шалунишка• 02 апреля 2024
Lancôme tresor
Святатабожа• 02 апреля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Дякую🙏🙏🙏 в мене з трояндами таке)) захоплююся але носити не можу, єдине, що більш меньш це а ла роз в туалетці і то до купівлі не дійшло)))
А ля роз, це Куркіджан?
Безпорадна Кроко• 02 апреля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Теж такі молекулярні? Треба тестити!
Безпорадна Кроко• 02 апреля 2024
Ответ дляСвятатабожа
А ля роз, це Куркіджан?
Такі да)))
Масяня Я• 02 апреля 2024
Жадор и Мадемуазель
Безпорадна Кроко• 02 апреля 2024
А я в пошуках вишуканої нішевої фіалки. Тут зібралися коріфеї, може щось є на думці?🫰
Святатабожа• 02 апреля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Такі да)))
О, це дуже ніжна трояндочка, Деліна більш мускусна
Безпорадна Кроко• 02 апреля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Отож, я такий трояндоман, ще той🤗
NastYulya• 02 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
calvin klein euphoria
У меня подруга её любит , недавно этот набор был около 1800грн. (100мл. + 30 мл. )
Сейчас скидки нет , но сумка в подарок.
Святатабожа• 02 апреля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Не дуже стійкі, але такі весняно-літні ніжні квіткові с фіалкою
Телефон Рубика• 02 апреля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Зараз комусь буде смішно.
Впізнаю завжди на вулиці на комусь.
я тоже люблю. А еще лайт блю от дольче габаны. Наверное если озвучить такие парфюмерные пристрастия, скажут что они нафталином пахнут).Но я сама от них балдею, и на мне это два реально комплиментарных аромата. Мужчины поголовно занюхиваются, а бывает и незнакомые девушки. Буквально позавчера в магазине девушка сделалала комплимент на дольче габану, чем так вкусно пахнет. И с эклатом такое случалось

Безпорадна Кроко• 02 апреля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Ці знаю, дякую! Треба купити їх, бо вони сама прєлєсть💕🪻💕
Місячне Сяйво• 02 апреля 2024
Сейчас винтажный дали
Чесно брешу• 02 апреля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
У мене також
Безпорадна Кроко• 02 апреля 2024
Ответ дляЧесно брешу
У мене також
О, сестро! Ще я думала купити Луну Пензалігонс, але щось не йде до рук ця троянда, може ще треба дорости до неї)))
Нічого вдягти• 02 апреля 2024
Нравится хлоя
Не гавкаю- но охраняю• 02 апреля 2024
tom ford white suede
Брюнетка в Мармеладе• 02 апреля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Як він вам пахне? Я його пару раз тестувала і ще не зрозуміла))
Я тоже.. может потому что не воспринимаю розу
Безпорадна Кроко• 02 апреля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
О, нас багато🫰
Анонім-ка• 02 апреля 2024
В мене багото парфюмів але все надоїло, не має улюблених, від любого аромату швидко втомлююсь.
NastYulya• 02 апреля 2024
Девочки , а есть у кого такие Джульетты ?
Что скажете за них ?
Я их только на блоттере тестила , вроде не было запаха пОта . Почитала отзывы - пишут о сходстве с кирке 😩.
Я их купила , но они в мою немецкую кучку поехали , не скоро с ними встречусь.
фан L.O.S.T.• 02 апреля 2024
Очень долго был Guerlain mon florale ,после того как сняли с производства,скупляла остатки везде,осталось сейчас где то 4 мл, после него в приоритете ganymede