Небоброїдка• Изменено 02 апреля 2024
Порекомендуйте найкращу нюдову помаду та олівець?
Щоб не скатувалась в складочки, мат чи глянець без різниці. Хочу просто гарну помаду. Вдячна за відповіді
Холодная каша• 02 апреля 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Armani lip power matt
у Вас какой тон номер? могли бы показать реальный цвет на рке или губах?
Не вмію заміряти• 02 апреля 2024
Ответ дляLusik 26
Вона не сушить губи?
Ні, вона має матовий фініш, але при нанесенні, шовкова
Tatyana_1975• 02 апреля 2024
Мені дуже подобається ізраїльська Gade. Не сушить, не пливе і не в´їдається, гарний вибір нюдювих відтінків і ціна дуже гарна буває. Після неї купила ланкомовську, мені вона тепер фігня-фігнею