02 апреля в 19:16

Питання мамам хлопчиків

Мами хлопчиків, коли у ваших синів почав рости кадик ? Чи були якісь відчуття при цьому при ковтанні?
Любимка-анонимка 02 апреля в 19:19
Зараз 13, нічого поки не помічала. Тільки мутація голосу почалась. Завжди здається, що захрип 🫣
Моя улюблена страшко 02 апреля в 19:20
О, послухаю. У мого сина 11 років, каже щось заважає і неприємно ковтати. Навіть до лікаря ходили, бо сам налякався. Я теж думаю, може кадик росте.
автор nata tima 02 апреля в 19:27
Ответ дляМоя улюблена страшко
О, послухаю. У мого сина 11 років, каже щось заважає і неприємно ковтати. Навіть до лікаря ходили, бо сам налякався. Я теж думаю, може кадик росте.
Моєму теж 11 років, іноді біль десь в області кадика при ковтання, потім проходить і знов з´являється через якийсь проміжок часу. Теж були в лікаря , робили узд щітовидки, там все добре.
Прибираю щодня 02 апреля в 19:27
Моєму сину 13.5, вже голос почав змінюватись. Кадик трохи видно, але ще не дуже. Запитала, неприємних відчуттів не було, нічого не помічав.
Видна міленіалка 02 апреля в 19:27
Нет никакого кадыка. Сын уже взрослый.
1 6
ЛюблюДевчонок 02 апреля в 19:27
13 лет, только волосится и голос меняется. Кадыка не видно, ждём...)
Липка-прилипка 02 апреля в 19:45
Моему 14. Голос низкий, мужской. Кадыка нет... Хм
Завжди недо... 02 апреля в 19:54
Моему 15, голос ломаться с 11 начал. Кадыка нет.
Кайдашева дочка 02 апреля в 19:55
А зачем вообще мужикам кадык?
Секретница 02 апреля в 19:59
Моєму 10 з половиною. Теж почав говорити, що щось там болить, коли доторкнутись. Показує на місце, де кадик має бути. В голові промайнула думка, але відкинула, бо подумала, що рано ще. Але може він поступово появляється.
вАлнуюся сильнА 02 апреля в 20:04
Ответ дляВидна міленіалка
Нет никакого кадыка. Сын уже взрослый.
Вы уверены что у вас сын? 😂
Кадык есть у всех мужчин.
Раз одела не бу 02 апреля в 20:15
Ні, ніколи не казав нічого про таке
Аноним ФЕЯ 02 апреля в 20:36
Ответ дляВидна міленіалка
Нет никакого кадыка. Сын уже взрослый.
вітаємо, у вас донька)
Видна міленіалка 02 апреля в 20:55
Ответ дляАноним ФЕЯ
вітаємо, у вас донька)
Спасибо! Передам невестке, пусть еще раз проверит. Вдруг ошиблась при выборе.
Не у всех парней виден кадык. Надеюсь, не сильно удивила? )))
очки_ннадо 02 апреля в 22:19
Без понятия, ничего не говорил об этом.