Спасу мир• 02 апреля 2024

Кто покупал пельмени с рыбой в Гале Балуваной,как они на вкус,можно

есть?
Зяблик протестант• 02 апреля 2024
Гадость
90x60x90• 02 апреля 2024
бомба ракета
автор Спасу мир • 02 апреля 2024
Ответ для90x60x90
бомба ракета
Это хорошо или плохо?
Місячне Сяйво• 02 апреля 2024
Рибні котлети не смачні.Думаю в пельменях той самий фарш.
90x60x90• 02 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
Это хорошо или плохо?
та десь так напевно
Молчалка• 02 апреля 2024
Ответ для90x60x90
та десь так напевно
Ви знущаєтесь)?
90x60x90• 02 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Ви знущаєтесь)?
та нє напевно
автор Спасу мир • 02 апреля 2024
Ответ дляМолчалка
Ви знущаєтесь)?
Думаю,что самоутверждается здесь.
90x60x90• 02 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
Думаю,что самоутверждается здесь.
Наизнанку• 02 апреля 2024
С лососем? Не вкусно
автор Спасу мир • 02 апреля 2024
Ответ дляНаизнанку
С лососем? Не вкусно
Нет,с белой рыбой аргентиной.
Наизнанку• 02 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
Нет,с белой рыбой аргентиной.
Эти не пробовала
Шукаю трусики• 02 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
Это хорошо или плохо?
Це дуже погано, 🤮
Шукаю трусики• 02 апреля 2024
Ответ дляНаизнанку
С лососем? Не вкусно
Там млинці з лососем і шпинатом, це 🤮🤮🤮
Кофр для ноги• 02 апреля 2024
В минулому році, коли ми часто сиділи без світла я брала у них типу рибних болів (fish balls), то цей же фарш в пельменях.
Скажу так: це набагато краще ніж мівіна, яку ми пару разів їли за відсутності світла, але видно, що це такий досить дешевенький варіант
Молчалка• 02 апреля 2024
А я вчора купила борщ в Галі балуваній, заморожений пакет овочів з фрикадельками, зварила каструлю борщу і смачний такий, сметани додала .
Коли не має часу готувати дуже виручає.
Шикаю і викаю• 02 апреля 2024
А мне нравятся очень рыбные котлеты. Рыбные фрикадельки нет.
Чесно брешу• 02 апреля 2024
Мне их продукция вобще не понравилась.
Роза в вазі• 02 апреля 2024
В каком городе напишите.
Поварята везде разные. Даже в каждом магазине
Мрію про космос• 02 апреля 2024
Ответ дляРоза в вазі
В каком городе напишите.
В них наче франшиза. Має бути однакова рецепт з пограмовкою
Кукусик• 02 апреля 2024
Ответ дляШукаю трусики
Там млинці з лососем і шпинатом, це 🤮🤮🤮
А нам сподобались.
автор Спасу мир • 02 апреля 2024
Завтра куплю и отпишусь.
Тюрюнь_Тюнь• 02 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
Повинна, але по факту все залежиіть від рук, які готують.
Я дуже люблю картопляні зрази з капустою, але із тих точок Галі, де купувала в Києві (шт 6) , правильно їх готують на проспекті Червоної Калини (напроти Фестивального) і на вул. Пулюя (Кадецький Гай). В інших або солі багато, або картопляне тісто гливке, або забите мукою і не пишне((
автор Спасу мир • 02 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А что еще вам понравилось на проспекте Червоної Калини?Что можете посоветовать?
Роза в вазі• 02 апреля 2024
Ответ дляМрію про космос
Ага)
У каждой хозяйки борщ разный получается.

Ну хоть и граммовка и что? Молоко одинаковой жирности разное по вкусу у разных производителей. Мука.
Та самая соль. Сейчас не угадаешь ее. Есть несоленая,а есть соленая,как ропа

Раза 4 брала в гале голубцы. Один раз попались вкусные.То соленые,то
престные. Раз попались такие острые,невозможно есть. Раз попались с рисом. А раз попались одна сечка. Глывкая.
Пугачиха• 02 апреля 2024
Особисто мені подобається Gyoza з сьомгою.
автор Спасу мир • 02 апреля 2024
Ответ дляПугачиха
А що це,в якому розділі шукати?
Тюрюнь_Тюнь• 02 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
Я не все пробувала із їх продукції, вибіроково :)
Млинці/налисники із шпинатом і сиром і просто із сиром були смачні, але купувала ще до війни.
Зрази з м’ясом правильні і натур. м’ясо, але там свинина, яку я особисто не люблю - промахнулась 1 раз)), хоча для любителів може бути смачно.
Сирники із родзинками/курагою правильні, але особисто для мене засолодкі (я мало кидаю цукру коли сама роблю), думаю для більшості людей може бути ОК.
Вареники, пельмені, голубці, котлети і тд не пробувала..
автор Спасу мир • 02 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Дякую.
Тюрюнь_Тюнь• 02 апреля 2024
Ответ дляСпасу мир
Дякую.
Нема за що :) Ще згадала брала типу бендериків з м’ясом, вони великими конвертами були у Галі, не маленькі як кругом - смачні, відчувалось, що в тісті є яйця і молоко, а не просто вода, мука і сіль. М’ясо здається було куряче, але не механічної обробки, відчувалось, що то м’ясо, а не перероблена пуля-розмазня)).