Чи може дитинка гуляти та відвідувати школу якщо вона не повністю одужала?

Дитинка, температурою 37,кашель, насморк,дуже хоче гуляти та завтра у школу, може?
1 2 3
ОливьЕЖечка 02 апреля в 20:49
Ви мачуха?
Мушля з Криму 02 апреля в 20:50
Якщо ви не боїтеся що десь там з температуркою її зложить, то ведіть.
Троляка
НЛОша 02 апреля в 20:50
Гуляти - так, подалі від дітей, школа - ні
Мушля з Криму 02 апреля в 20:50
Ответ дляОливьЕЖечка
Ви мачуха?
Тролячиха
Жена миллионера 02 апреля в 20:50
Гулять конечно. В школу нет.
автор БезникаЯ 02 апреля в 20:51
Ответ дляОливьЕЖечка
Ви мачуха?
Ні, авжеж я її не дуже хочу пускати, не хочу їй гірше зробити
Чтооооооооооо? 02 апреля в 20:52
Дитинці років 15 мабуть?
автор БезникаЯ 02 апреля в 20:52
Ответ дляМушля з Криму
Тролячиха
Що я такого зробила?
автор БезникаЯ 02 апреля в 20:52
Ответ дляЧтооооооооооо?
Дитинці років 15 мабуть?
Ні 8
Каркуша Клара 02 апреля в 20:52
А що з температурою 37 треба було сидіти вдома?
Чтооооооооооо? 02 апреля в 20:53
Ответ дляБезникаЯ
Ні 8
Перший раз в житті хворіє?
автор БезникаЯ 02 апреля в 20:53
Ответ дляКаркуша Клара
А що з температурою 37 треба було сидіти вдома?
Ні просто у нього пару днів тому була 39 тому питаю
Весёлая морковка 02 апреля в 20:53
гарне питання. у Доказових батьках гноблять, що 37,5 - це нормальна температура і вона ні про що не каже. За кордоном теж така температура - не привід сидіти вдома.
я б не відправляла дитину до школи, бо знаю своє самопочуття під підвищенні температури, мені просто погано і нічого не миле. ну, звісно, з такою температурою шастати, то під вечір вона скакне.
але мені здається, що ви не про свою дитину питаєте, а в класі вашої дитини хтось так ходить).
автор БезникаЯ 02 апреля в 20:54
Ответ дляЧтооооооооооо?
Перший раз в житті хворіє?
Не перш, я завжди його випускала коли повністю одужає
Чтооооооооооо? 02 апреля в 20:54
Ответ дляБезникаЯ
Не перш, я завжди його випускала коли повністю одужає
Щось змінилося в вашому світосприйнятті?
Каркуша Клара 02 апреля в 20:55
Ответ дляБезникаЯ
Ні просто у нього пару днів тому була 39 тому питаю
Якщо дитина добре почувається , то нема потреби сидіти вдома
автор БезникаЯ 02 апреля в 20:55
Ответ дляВесёлая морковка
гарне питання. у Доказових батьках гноблять, що 37,5 - це нормальна температура і вона ні про що не каже. За кордоном теж така температура - не привід сидіти вдома.
я б не відправляла дитину до школи, бо знаю своє самопочуття під підвищенні температури, мені просто погано і нічого не миле. ну, звісно, з такою температурою шастати, то під вечір вона скакне.
але мені здається, що ви не про свою дитину питаєте, а в класі вашої дитини хтось так ходить).
Ні не тільки про свою, у малого більш ніж пів класу хворими ходять до школи
Винник 02 апреля в 20:56
Гуляти - так, школа - ні. Хоча я з тих мам, у яких діти з кашлями і соплями ходять.
Инста_Богиня 02 апреля в 20:56
Так, відпустила б.
Спішу - перекидаюсь 02 апреля в 20:59
Ответ дляБезникаЯ
Ні, авжеж я її не дуже хочу пускати, не хочу їй гірше зробити
Тоді до чого ваша тема? Чи якась людинка напише, що можна і ви поведете?
ротцвеники 02 апреля в 20:59
Ответ дляБезникаЯ
Ні 8
Дитина, а не дитинка
автор БезникаЯ 02 апреля в 21:00
Ответ дляротцвеники
Дитина, а не дитинка
Яка різниця?До 18 Дитинка та Дитина
1 1
Весёлая морковка 02 апреля в 21:03
Ответ дляБезникаЯ
Ні не тільки про свою, у малого більш ніж пів класу хворими ходять до школи
В мене вдома 3-клашка. Я на таке вже не звертаю увагу, бо школа і декілька гуртків + транспорт...то вже як не там, то сям хтось хворий. Але вона вже так як в садочку не хватає віруси. Я дивлюся за своєю дитиною, за її здоров´ям. Загалом, вона здорова дитина, норм харчується, рухається/гуляє, відпочиває, то чужі болячки не дуже чіпляє.
Allein74999 02 апреля в 21:03
Заболел сам- поделись с другими. А че нет-то?