02 апреля в 21:13

Постійно турбують після роботи

Влаштувалась на роботу (не повний робочий день) проблема в тому, що мене кожен день по декілька разів турбують після роботи. Я нормально відношусь до того, що іноді можуть бути якісь питання, але напрягає, що це кожен день. Як Ви думаєте це нормально, що постійно турбують?
Говорю відверто 02 апреля в 21:13
Ні, не відповідайте в позаробочий час
Зажуженная Жужжа 02 апреля в 21:13
кем работаете?
ИзЮмрудная 02 апреля в 21:13
зависит от рода деятельности. в моей работе это нормально, потому что чп может случиться в любой момент
Коренная киевлянка 02 апреля в 21:15
Переходите в жек дворником. Там в 16-00 метлу поставил и до следующего утра сам себе хозяин.
По теме: значит вы не можете позволить себе в нерабочее время быть недоступной для звонков и сообщений.
1 4
Тра Ля Ля 02 апреля в 21:15
Смотря кем вы работаете. У меня связь допоздна и с раннего утра.
автор Неробименінерви 02 апреля в 21:16
Ответ дляТра Ля Ля
Смотря кем вы работаете. У меня связь допоздна и с раннего утра.
Продавець-консультант на 4 години
автор Неробименінерви 02 апреля в 21:17
Ответ дляЗажуженная Жужжа
кем работаете?
Продавець-консультант
Зажуженная Жужжа 02 апреля в 21:17
Ответ дляНеробименінерви
Продавець-консультант на 4 години

а что хотят?
_Alekssandra_ 02 апреля в 21:19
Все зависит от того, как там принято.
Как правило, на всех моих работах это была норма.
Сейчас такого нет, радуюсь.
А раньше и в 12 ночи мог руководитель позвонить с какой-то проблемой или до утра нужно было что-то написать.
Тра Ля Ля 02 апреля в 21:20
Ответ дляНеробименінерви
Продавець-консультант на 4 години
Нафиг тогда. Какие могут быть вопросы после работы?
автор Неробименінерви 02 апреля в 21:20
Ответ дляЗажуженная Жужжа

а что хотят?
Запитують, чи переробила викладку, чи узгодила з директором якісь запитання, чи оновила цінники. Думаю, що це можна і в робочий час або на завершенні робочого часу запитати.
Зажуженная Жужжа 02 апреля в 21:21
Ответ дляНеробименінерви
Запитують, чи переробила викладку, чи узгодила з директором якісь запитання, чи оновила цінники. Думаю, що це можна і в робочий час або на завершенні робочого часу запитати.
ну такое... не срочное... бежать сломя голову к телефону не надо
ШанельКуКу 02 апреля в 21:23
Ответ дляНеробименінерви
Запитують, чи переробила викладку, чи узгодила з директором якісь запитання, чи оновила цінники. Думаю, що це можна і в робочий час або на завершенні робочого часу запитати.
А в чём проблема ответить на 5 секундный звонок?
Бабця в мештах 02 апреля в 21:25
Я працюю на підміні. В ході робочого дня я пишу список важливих питань за день, коли повертаюся додому, то залишаю напарниці голосові повідомлення по списку.
Загалом, як на мене, то напарниця ваша трохи знущається, або недолуга - на цінниках є дата і можна проявити кмітливість і глянути; щодо викладки, то у вас повинні бути правила і якщо вони є, то дивно питати чи узгодили.
Света С Приветом 02 апреля в 21:27
Ні. Всі питання в робочий час.
автор Неробименінерви 02 апреля в 21:27
Ответ дляШанельКуКу
А в чём проблема ответить на 5 секундный звонок?
Взагалі не проблема. Але, коли таких дзвінків 4-5 кожного дня, то напрягає.
Света С Приветом 02 апреля в 21:30
Ответ дляШанельКуКу
А в чём проблема ответить на 5 секундный звонок?
А повинна?
В мене керівник теж полюбляє о 17.55 телефонувати і якби то х питанням ,,да/ні,, так починає з´ясовувати якісь глобальні речі з розгорнутими відповідями. Най йде в пеньок. Сам приходить об 11 на роботу, обід з 13 до 16, то в нього о 18 год саме робочий процес.
ШанельКуКу 02 апреля в 21:31
Ответ дляСвета С Приветом
А повинна?
В мене керівник теж полюбляє о 17.55 телефонувати і якби то х питанням ,,да/ні,, так починає з´ясовувати якісь глобальні речі з розгорнутими відповідями. Най йде в пеньок. Сам приходить об 11 на роботу, обід з 13 до 16, то в нього о 18 год саме робочий процес.
В чем проблема сменить работу?
Света С Приветом 02 апреля в 21:31
Ответ дляШанельКуКу
В чем проблема сменить работу?
Навіщо?