Басноплетка• 03 апреля 2024
Мікрозайми
Дзвонять з приводу мікрозаймів
В мене було два займи, один погасили, був один, я за нього й забула вже
А тут коли в мене в житті ж, вони дзвонять, та ще судом пугають, а ще кажуть що ще якийсь займ є 😱 5+к
Що робити? Мені немає чим сплачувати той займ, і звідки той другий взявся?
Я колись брала 999 грн і 500 грн
Один закрили, а вони вирішили обманути, як так? Це реально?
Так і ще тіки щас за другий згадали 😓
До цього телефонували і не казали
Хтось стикався з таким?
Я колись брала 999 грн і 500 грн
Так і ще тіки щас за другий згадали 😓
До цього телефонували і не казали
Хтось стикався з таким?
Басноплетка
• 03 апреля 2024
Ответ длякотопёс
брали? надо отдать - остальное лирика
деньги всем нужны и всегда..
ищите подработку, собирайте - выход только один
деньги всем нужны и всегда..
Так а другий де взявся? Те що платити, то ясно, може з часом, дитина в садом літом йде, я на роботу планую виходити
Да будет так• 03 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
так, читаючи порадницю, я розуміла, що буде біда, як не зупиню лічильник.
подивилася історію одного братового профілю в мікрозаймі(коли попросила щоб згенерував довідку про сплату), брав, віддавав вчасно і т.д. готова була його розірвати на місці. міг вляпатися жорстоко. і не мала він дитина... щоб не розуміти цієї мороки.
Зависимостей нет от игр? Знаю, что часто в такую ситуацию попадают игроманы.
Хотя, мой друг не игроман. Больше, наверное, по тупому ленился. С работы ушёл, на новую не пошёл. Взял микрозайм, чтобы заплатить за квартиру, и привет. Даже в Польшу ездил на заработки, но в итоге всю зп сьедала основная часть кредита и проценты. Мы толпой скидывались, чтобы погасил и счётчик остановить. Потом норм, все отдал, больше не лезет и работает)
Басноплетка
• 03 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
Нет. Вы что.
Да будет так• 03 апреля 2024
Ответ дляБасноплетка
Та это проценты 5к скорее всего, а не второй кредит. За столько лет 5к, эт ещё по божески
Басноплетка
• 03 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
Нет, она сказала у вас есть второй займ.
котопёс• 03 апреля 2024
Ответ дляБасноплетка
так их два и было 500 и 1000 - один вы погасили , второй нет. Или я что то упустила?
Да будет так• 03 апреля 2024
Ответ дляБасноплетка
Тю, ну так зайдите в кабинет и посмотрите. Детский сад
Басноплетка
• 03 апреля 2024
Ответ длякотопёс
Нет, она говорила что два не закрытых
котопёс• 03 апреля 2024
Ответ дляБасноплетка
Нет, она говорила что два не закрытых
тогда суммы были бы больше с 1500 грн - сто процентов
Басноплетка
• 03 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
Как? В эти займы? Их же продали.
Завжди з рушником• 03 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
ні до ігор байдужий, причина: зявилася дівчина, стосунки. скоріше за все ні в чому їй не відмовляв
Ответ дляЗавжди з рушником
рахунки заблокують, арешт на майно. і це немає сроку давності. Але в суд мікрозайми не подадуть, тому хай Вас це не торкає, бо вони поза законом.
Подають в суд ’аж бігом’
І позикодавці і колектори
Виграють позивачі 96% справ (статистика за 2024)
Вивчав, бо знайома втрапила в подібну ситуацію(((
І позикодавці і колектори
Да будет так• 03 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Ааа, тогда понятно. Люди иногда, как дети. Хорошо, что у вас все хорошо закончилось!
Завжди з рушником• 03 апреля 2024
Ответ дляviter33
Не повірите - дуже багато судів
Лише по одній колекторській конторі - 1500+ рішень за неповні 3 міс. 2024 р
96% на користь колекторів
Вам, як юристу, я повірю
котопёс• 03 апреля 2024
Ответ дляviter33
Подають в суд ’аж бігом’
І позикодавці і колектори
еще раз - кто выигрывает суды - два разы написали и два раза разное
А у нас макарошки• 03 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Подают они, у нас достаточно много открыто производств, я гос
Завжди з рушником• 03 апреля 2024
Ответ дляБасноплетка
Как? В эти займы? Их же продали.
хто? чому? звідки у Вас інфа, що продані?
котопёс• 03 апреля 2024
Ответ дляviter33
Позивачі 96% справ виграють (або позикодавці або колектори)
Виключно статистика
поняла, спасибо. Им списывают долго или платят то что брали?
ааа, колекторы?
простите, голова болит
ааа, колекторы?
простите, голова болит
Завжди з рушником• 03 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
Дай Бог, ще має мені повернути позичене
Басноплетка
• 03 апреля 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Мені з тієї компанії телефонували ж
Діджи фінанси, чи як її там
Завжди з рушником• 03 апреля 2024
Ответ дляviter33
Дякую.
Сам був в шоці від статистики(((
повну сумму з процентами лишають до сплати в рішеннях?
Завжди з рушником• 03 апреля 2024
Ответ дляviter33
Приблизно співвідношення 1/3 (тіло/проценти)
Тобто, судове рішення - стягнути з боржника 40 0000, з яких 10 000 - борг, 30 000 - %%.
не 50% від боргу проценти? фіксовані? а це менше від того, що вимагають корлектори, чи просто задовільняють вимоги колектора, позичальника?
Басноплетка
• 03 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
Намагалась тіки що, пише що немає клієнта з таким номером
А старого я не памʼятаю