Аноним_1858• 03 апреля 2024

Яке планування краще? Яка Ваша думка

Результат:
вже голосів: 55
30 (54.55%) Фото 1
25 (45.45%) Фото 2 (зелений фон)
автор Аноним_1858 • 03 апреля 2024
Ответ для40каградусная
У нас буде сусідський санвузол з кухнею-вітальнею межує, а наш зі спальнею. Тож від дзюрчання чоловіка скоріше прокидатимусь...
мені скраще, щоб туалет був біля спальні ніж біля кухні, коли гості і в туалет то повний треш, якщо у когось дніще вириває!!

Водійка хімарса• 03 апреля 2024
на 2 сторони як на мене краще
у моєї мами точно як на фото 1, на піденний схід
сонце в вікна шпарить зранку(
автор Аноним_1858 • 03 апреля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
на 2 сторони як на мене краще
сонце в вікна шпарить зранку(
Моя думка, що на фото 2 більш простір розпланований правильно! І квартира в середині є така і кутова.
Булку Дай• 03 апреля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Ну так, в зеленій саме там зручно поставити повноцінну шафу, але звичайно не таких розмірів , як ви вказали. І ширина проходу там достатня, щоб шафа там не заважала. А оті кружечки в рожевій квартирі - таке собі рішення з шафами((((
Кому как, мне не удобен такой вариант совершенно! Носом в шкаф) но в розовом можно и перепланировку сделать, было б желание.