Морковна• 03 апреля 2024
Жахи сняться
Тиждень тому почались мені снитись жахи. Спочатку снився покійний батько з сусідом, що помер молодим. Мені снилось, ніби ми в трьох десь подорожуємо, вони показують мені море. Потім снився сам батько, що вкривається моєю курточкою, а вчора наснився брат дідуся, що махає мені. Я дуже переживаю на рахунок цих снів. Ще і почалась маткова кровотеча, виписали гормони для зупинки, то це ще напрягає.
Скорая помощь• 03 апреля 2024
Ну так пост, дни поминальные.
Вот ваши близкие вам и напоминают о себе.
Можно рукалицо поставить, а можно панихиду отнести в церковь, записочки подать. Вам выбирать.