Глаголиця• 04 апреля 2024
Ось проснулась з головним болем і не можу зосередитись. Дивне відчуття. Ви як?
Глаголиця
• 04 апреля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
В мене вже місяць болить, але я далеко
І я далеко, Норвегія
Глаголиця
• 04 апреля 2024
Ответ дляПописанная парта
Неудобно спали может, сделайте зарядку.
Можливо, дякую
#Пойду_кгадалке• 04 апреля 2024
Ответ дляГлаголиця
І я далеко, Норвегія
Все одно в нас причини різні ))) Чи у вас також вулкан місяць фігачить?
Глаголиця
• 04 апреля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
А , ви вже писали про вулкан, я памятаю
Стигла полуниця• 04 апреля 2024
На ибупрофене второй день( Не помню такого, чтобы после таблетки головная боль возвращалась снова
#Пойду_кгадалке• 04 апреля 2024
Ответ дляГлаголиця
А , ви вже писали про вулкан, я памятаю
Можливо, бо він не припинить ніяк (((
Щебетушка• 04 апреля 2024
Мне вчера и позавчера не очень было.
Сегодня, вроде, норм или просто ещё не поняла.
Если болит голова утром, обычно это повод начинать опять делать гимнастику для шеи.
Чаще в меня голова начинает болеть во второй половине дня, от напряжения.
Пэрисхилтонша• 04 апреля 2024
кожен ранок воскресаю і йду робити справи на автоматі. голова майже завжди як пʼяна
Белая и пушистая• 04 апреля 2024
Я не дуже, голова болить, бо невиспана, бо лягла в 00.30, хоч і встала в 7.30.
Дуже важливо лягати спати до 23 год, ти зовсім іншою людиною прокидаєшся навіть в 6 ранку