В курсі діла• 04 апреля 2024

Репетитор

Чи ходять ваші діти до репетитора? Хочу підіймати ціну з нового навчального року ,думаю чи не забагато. Плюс війна.
Рівень англійської С1. Ціна за урок 200 грн зараз,але розумію,що це замало. До деяких дітей сама їду ,там плюс 40 грн за дорогу. 300 грн за годину як вважаєте нормально?
дожену і ощасливлю• 04 апреля 2024
Вы странно рассчитываете цену за хождение к ученику.
Время, которое тратится на дорогу - это потенциальный заработок, который вы упускаете.

Крихітка на всі• 04 апреля 2024
В якому ви місті? Це дуже мало (я мама, яка платить репетиторам). Памʼятаю часи, коли мої викладачі англійської брали 50-70$ на годину
Djacmin• 04 апреля 2024
Я плачу по 200 за украинский и за английский, урок длиться 60 минут, но занятия проходят онлайн и репетитору не приходится тратить время на дорогу.
ЖенаАйтишнеГа• 04 апреля 2024
За математику онлайн платим 300 грн
Слухи-руки не распускаю• 04 апреля 2024
Как-то мало ..
Свисток ля-минор• 04 апреля 2024
англ. язык группа, занятия 3 р в неделю по 1 ч - 1000 грн/1 мес
укр мова - 250грн/1 час
химия - 200грн/1 час
все занятия онлайн
Най хоч раз• 04 апреля 2024
Донька ходить на заняття англійської - 200, Київ. Але це мало, рівень занять - ’таке’. Як викладач англійською можу оцінити це. Ходить, бо хлопчик, з яким дружить, ходить до цього репетитора. Сама захотіла, а так би я особисто шукала іншу

Админко• 04 апреля 2024
Для хождения мало, конечно.
ТебеОноНадось• 04 апреля 2024
300 грн це мінімум на сьогодні
Нехай щастить• 04 апреля 2024
Репетитор Николаев англійський 180, и общий ( математика, письмо , чтение ) 150 грн ОФЛАЙН. Поднять сразу 50% стоимости занятия, для меня дорого
Fragile_rose_24• 04 апреля 2024
Нормально, 350-400 краще . Теж буду піднімати до 300
Мастер Класс• 04 апреля 2024
якщо у вас зараз 200, то не рекомендую різко піднімати, відійде частина учнів) наприклда можна на 50 підняти і з вересня на 50). А ви рішайте))
Оце фіфа• 04 апреля 2024
Ответ дляНай хоч раз
Очень странный аргумент🤦‍♀️
Оце фіфа• 04 апреля 2024
В магазине цены поднимают не спрашивают, везде страшно растут цены. И только репетиторы тихим голоском спрашивают, а не мало ли мы берем.
Нехай щастить• 04 апреля 2024
Ответ дляОце фіфа
Но зарплаты на месте стоят
автор В курсі діла • 04 апреля 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Дякую. Теж так думаю. Деякі батьки в шоці чому беру за дорогу
дожену і ощасливлю• 04 апреля 2024
Ответ дляВ курсі діла
При стоимости 200 тот же урок на их территории должен у вас стоить 300-350 грн
автор В курсі діла • 04 апреля 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Житомир
автор В курсі діла • 04 апреля 2024
Ответ дляНай хоч раз
В мене рівень високий ,діти НМТ на 198 здавали

автор В курсі діла • 04 апреля 2024
Ответ дляМастер Класс
Дякую
автор В курсі діла • 04 апреля 2024
Ответ дляМастер Класс
Але дуже мало погодьтеся,тим паче я друкую сама
автор В курсі діла • 04 апреля 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
А вони ще кажуть дорого
автор В курсі діла • 04 апреля 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Най хоч раз• 04 апреля 2024
Ответ дляОце фіфа
Очень странный аргумент🤦‍♀️
В чому странний: хоче ходити дитина на заняття до цього репетитора. Добре, що хоч щось хоче....
автор В курсі діла • 04 апреля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
300 грн це мінімум на сьогодні
автор В курсі діла • 04 апреля 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Как-то мало ..
автор В курсі діла • 04 апреля 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Треба підробіток• 04 апреля 2024
в группе репетиторов на Фб полгода назад была тема, что сейчас занятие онлайн стоит 400 грн. я там у людей пыталась спрашивать за занятия, тоже 400. и мнение, что кто дешевле- лошары.
на месте автора я б до 300 подняла и всем, к кому надо приезжать, еще +50 грн озвучила. отвалятся- наберете онлайн по 300 и еще выиграете. а новых на очные занятия берите 300+100 за приезд
Най хоч раз• 04 апреля 2024
Ответ дляВ курсі діла
Не сумнівайтесь, піднімайте ціну. Хтось ’відпаде’, знайдуться нові
автор В курсі діла • 04 апреля 2024
Ответ дляТреба підробіток
Дякую,вважаю це правильно.