Життя і заробітки

Працюю сама на себе ,дохід в місяць 28 тисяч,але відчуваю ,що це дуже мало,по стану здоров´я поки не можу працювати більше. К забрати з голови дурні думки про поганий заробіток. Чи вважаєте Ви ,що це дуже мало?
Гопница-Советчица 04 апреля в 14:19
могло быть и хуже
Принцепесочка 04 апреля в 14:20
У вас 4 минималки. Успокойтесь.
1 16
В моїй хаті моя правда 04 апреля в 14:20
Все зависит от расходов, если на вас кредиты, то может вообще в минус
автор КинДза 04 апреля в 14:22
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Все зависит от расходов, если на вас кредиты, то может вообще в минус
Немає кредитів,я працюю і чоловік,чоловік звичайно має менше,але поки війна,добре,хоть щось
автор КинДза 04 апреля в 14:22
Ответ дляПринцепесочка
У вас 4 минималки. Успокойтесь.
Дякую
автор КинДза 04 апреля в 14:22
Ответ дляГопница-Советчица
могло быть и хуже
Дякую
Самая СоветЧиваЯ 04 апреля в 14:23
Невдоволення - це те, що рухає нас вперед. То може і не треба позбутися цього відчуття?
6 1
автор КинДза 04 апреля в 14:23
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Невдоволення - це те, що рухає нас вперед. То може і не треба позбутися цього відчуття?
Можна було б і більше,але багато факторів,які цього не дають робити
Ума Палата 04 апреля в 14:23
Ответ дляКинДза
Немає кредитів,я працюю і чоловік,чоловік звичайно має менше,але поки війна,добре,хоть щось
Чому звичайно? Якби чоловік заробляв нормально, то у вас не було б таких думок
автор КинДза 04 апреля в 14:24
Ответ дляУма Палата
Чому звичайно? Якби чоловік заробляв нормально, то у вас не було б таких думок
Тому що війна,до війни працював на іншій роботі,там мав 1800 доларів,зараз так.
Лукава_Кiшка 04 апреля в 14:24
Ответ дляКинДза
Можна було б і більше,але багато факторів,які цього не дають робити
А если мы считаем что это мало, то что?
автор КинДза 04 апреля в 14:25
Ответ дляЛукава_Кiшка
А если мы считаем что это мало, то что?
Просто цікава думка,не написала,щоб хтось осуджував
Лукава_Кiшка 04 апреля в 14:25
Ответ дляКинДза
Просто цікава думка,не написала,щоб хтось осуджував
Просто вы ведь по себе видите : хватает или нет. Остальные вообще никак не повлияют на это ощущение.
автор КинДза 04 апреля в 14:26
Ответ дляЛукава_Кiшка
Просто вы ведь по себе видите : хватает или нет. Остальные вообще никак не повлияют на это ощущение.
Дякую. Просто написала,поділилася ) дякую за відповіді. Гарного вам дня
Лукава_Кiшка 04 апреля в 14:26
Ответ дляКинДза
Дякую. Просто написала,поділилася ) дякую за відповіді. Гарного вам дня
И вам
ТаЕщеОптимистка 04 апреля в 14:27
Это не худший вариант, поверьте. Мы бизнес закрыли из-за войны. Сейчас без дохода, вот это мало…)))
2 3
автор КинДза 04 апреля в 14:28
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Это не худший вариант, поверьте. Мы бизнес закрыли из-за войны. Сейчас без дохода, вот это мало…)))
Бізнес пов´язаний з чи
ТаЕщеОптимистка 04 апреля в 14:28
Ответ дляКинДза
Бізнес пов´язаний з чи
Мебель
автор КинДза 04 апреля в 14:29
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Мебель
Погано продається?
Ума Палата 04 апреля в 14:29
Ответ дляКинДза
Тому що війна,до війни працював на іншій роботі,там мав 1800 доларів,зараз так.
Це не причина сидіти на місці і не шукати іншу роботу
Принцепесочка 04 апреля в 14:29
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Невдоволення - це те, що рухає нас вперед. То може і не треба позбутися цього відчуття?
Невдоволення - это неумение ценить что есть и радоваться. Что здесь хорошего ?
автор КинДза 04 апреля в 14:30
Ответ дляУма Палата
Це не причина сидіти на місці і не шукати іншу роботу
А він не сидить,пішов на роботу на яку взяли . Домашні обов´язки взяв на себе
Пэрисхилтонша 04 апреля в 14:30
Хочете позитиву? Гляньте в статистику на зарплати по Україні.
Звичайно, всі хочуть БІЛЬШЕ- БІЛЬШЕ.
Якщо вам замало, перегляньте витрати, з одної сторони, а з другої - живете 1 раз. Якщо починати себе у всьому обмежувати, то і життя перетвориться на пекло.
А ще краще, займіться приємними справами, хобі, спорт (спорт особливо!!!!). Не буде у вас часу на дурниці
Цирк на дроті 04 апреля в 14:31
Ответ дляКинДза
Немає кредитів,я працюю і чоловік,чоловік звичайно має менше,але поки війна,добре,хоть щось
Чому ’звичайно’?
Ума Палата 04 апреля в 14:32
Ответ дляКинДза
А він не сидить,пішов на роботу на яку взяли . Домашні обов´язки взяв на себе
Про що ваша тема, якщо інші думки не цікаві? Домашні обов´язки не важливі, важливо , скільки заробляти , війна ж не за тиждень закінчиться
Щось не спиться 04 апреля в 14:32
Нормально
Гидроусилитель руля 04 апреля в 14:33
Автор,нормально у вас все.
Потужна махіна 04 апреля в 14:33
Ответ дляКинДза
Немає кредитів,я працюю і чоловік,чоловік звичайно має менше,але поки війна,добре,хоть щось
Сколько зарабатывает муж ?
Масяня Я 04 апреля в 14:37
Ответ дляЦирк на дроті
Чому ’звичайно’?
она имеет ввиду ’обычно’
автор КинДза 04 апреля в 14:43
Ответ дляПэрисхилтонша
Хочете позитиву? Гляньте в статистику на зарплати по Україні.
Звичайно, всі хочуть БІЛЬШЕ- БІЛЬШЕ.
Якщо вам замало, перегляньте витрати, з одної сторони, а з другої - живете 1 раз. Якщо починати себе у всьому обмежувати, то і життя перетвориться на пекло.
А ще краще, займіться приємними справами, хобі, спорт (спорт особливо!!!!). Не буде у вас часу на дурниці
На спорт не можу . Після операції лікар заборонив. Раніше ходилау спортзал. Не дуже економлю,щоб не впасти у депресію