Губи до вух• 04 апреля 2024

Асортимент Брокард

Зайшла сьогодні купити собі рідку матову помаду. А майже нічого немає 🤷‍♀️ все, що мені змогла запропонувати консультант це Clarins, Make up та Artdeco. Якось сумно стало.
Murzeelka• 04 апреля 2024
Не грустите! Закажите на мэйкапе

автор Губи до вух • 04 апреля 2024
Ответ дляMurzeelka
Не грустите! Закажите на мэйкапе
Так а що замовляти? Я напевно і на Нотіно можу замовити. Але ж хочеться подивитися колір, текстуру. Я саме через це пішла до магазину
автор Губи до вух • 04 апреля 2024
Ответ дляMurzeelka
Не грустите! Закажите на мэйкапе
І взагалі сумно не через те, що не купила нічого. А через те, що через війну і ср@ну русню в нас багато в чому погіршився рівень життя.
Murzeelka• 04 апреля 2024
Ответ дляГуби до вух
Мы не выбирали то, что сейчас происходит.