Володарка мрій• 05 апреля 2024

Как стать пофигисткой в отношениях?

Это вообще возможно?
Стыдно, что мне 44 года, а я в эмоциях до сих пор.
ХтоЯкщоНеЯ• 05 апреля 2024
Обрести свои опоры

Ля-ля-ля• 05 апреля 2024
А как можно быть равнодушным если ты не равнодушна? Сори за каламбур). Должно быть пофиг на эти отношения. Тогда зачем они? Короче для меня никак)
Ms. Сама прямота• 05 апреля 2024
Любить кого то другого, а жить с тем, кто любит вас - все гениальное просто
Распутница• 05 апреля 2024
Нафіг такие отношения, где нужно быть пофигисткой, и где нужны негативные эмоции.
ЭкстрасенсиХаЯ• 05 апреля 2024
Елена, пора спать)
ДолькиКабана• 05 апреля 2024
Навіщо продовжувати відносини, у яких некомфортно і треба бути кимось іншим, щоб вони продовжувалися.
Просто Фіфа• 05 апреля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Обрести свои опоры
Скажіть будь ласка що ви під цим маєте на увазі? Скільки читаю про ці опори, гуглила, і досі не розумію що це
Стрибну в гречку• 05 апреля 2024
Выбирать человека не эмоциями,а по отношению его судить к себе
Пищалка• 05 апреля 2024
Потрібно щоб вас любили більше, я зараз у таких відносинах, чоловік мене дуже любить, а я дозволяю себе любити, мені так комфортно.

Десь так, але...• 05 апреля 2024
Автор, розумію вас. Самій 46, і теж не розумію, чому я така - мала би бути більш мудрою та розділяти секс та кохання. Мати інші погляди на такі відносини і зустрічі.
ХтоЯкщоНеЯ• 05 апреля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Почитайте Эволюцию.

Главная опора - самоуважение (стремление и способность полностью опираться только на себя)
Просто Фіфа• 05 апреля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Почитайте Эволюцию.

Дякую
Мальдивирую• 05 апреля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Дякую
Але це не щось блискуче і пафосне, типу я вся така класна і самодостатня, мене голими руками не візмеш! Це більше про безумовну любов