Мотористка• 05 апреля 2024
Вагітнітна у 16
Натрапила на статтю в інтернеті.
Викладача дитячої IT-школи Robocode, який став героєм одного з випусків "Вагітна у 16", звільнили. Про це Robocode повідомила у себе в Instagram.
А така популярна та розкручена школа в інстаграмі.,🤯
Також в одному з коментарів було написано,що даний чоловік покинув свою першу дружину вкравши в неї всі заощадження.
Досі в шоці від перегляду даної серії
ПотеряласЯ Я...• 05 апреля 2024
Ну, как бы для школы это плохая реклама, что взрослый дядя-учитель может ухлестывать за школьницей.
Мотористка
• 05 апреля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Дивлячись на людину ,як він розмовляє,взагалі б не подумала що айтішник. Рівень шкільної інформатики максимум
Лорка-хлорка• 05 апреля 2024
Ответ дляМотористка
Чтобы детям преподавать, айтишником необязательно быть. В зти детские Айти школы берут преподавателей с минимальным знанием компьютера. Главное, чтобы язык был подвешен. Переливают из пустого в порожнее. Знакомую взяли так. Комп знает хуже меня. Работала в Эпицентре на канцтоварах.
Морковку дай• 05 апреля 2024
Ответ дляМотористка
Так він по суті і є шкільним учителем інформатики, ніде ж не заявлено, що він програміст (чи хто в вашому розумінні справжній айтішник).
Ждушечка• 05 апреля 2024
Ніколи не дивилася цю програму. Тільки прокручувала, зрозуміла - нецікаво.
А що там цікавого🤔
Пьяная вишня• 05 апреля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ну не знаю куда там взяли вашу знакомую, но мой ребенок учится в робокоде с 9 лет, сейчас ему 15 и по знаниям все прекрасно. Раньше учился на направлении робототехники, сейчас веб, так как учеба онлайн
Мальдивирую• 05 апреля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вона не його учениця і до роботи то не має відношення. Але власне там герої т, то точно треш
Бабуся Бетман• 05 апреля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Мой тоже учился лет с 8 до 12, сейчас ему 14 говорит что там не учили, а просто говорили какую кнопку нажимать, прошел скртетч и робототехнику, сейчас ему 14 из того что учили там ничего не знает
Говорю відверто• 05 апреля 2024
Це той, що Ігор, а вона Люда? Єдина передача, яку я дивилися, і то через бурхливі обговорення тут.
Зоя Жорівна• 05 апреля 2024
Ответ дляГоворю відверто
Він сірожа
Оце так цабе• 05 апреля 2024
А я читала зовсім інше.
Такого роду передачі не дивлюся, але подруга працює сценаристкою в подібному шоу - 60%-40% в передачі - вигадки і перебільшення. Без цього не було б цікаво дивитися.
Пьяная вишня• 05 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Значит так учился. Мой знает и пайтон, с++, сайты делает.... Это из того что я знаю, что он знает
Пьяная вишня• 05 апреля 2024
Ответ дляОце так цабе
А я читала зовсім інше.
Так, а ще їй було 17. Бо зараз їй 20, передачу знімали 3 роки назад. Але ж так було б не цікаво
Силиконочка• 05 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Мразота мужик, конечно. Правильно что уволили.
Знову про ту косооку? Так вона сама л ізла на нього. Я б її за згвалтування грязною ізольдою посадила
Силиконочка• 05 апреля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Це та, що не милась?
Силиконочка• 05 апреля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Мій син це у школі вивчає, пайтон у 8 класі вчать
Силиконочка• 05 апреля 2024
Я одного не розумію, як вона його згвалтувала, там же смрад від неї на весь клас
Оце так цабе• 05 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Це як говорити, що мій першокласник в школі математику вивчає, коли інший говорить про студента з мехмата. Назва одна, але рівень інший.
Бамбарбия! Кергуду.• 05 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Ну так, бідний дядько не зміг відбитися від 15річки. Вона звичайно трохи хворенька, але це мужика не виправдовує.
Силиконочка• 05 апреля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я думаю, щов нього пішло отруєння від її шлейфу
Пьяная вишня• 05 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Мій в технікумі вчиться, в школі вивчали, але не на тому рівні. Але ок, чого сперичатися, кожен лишається при своїй думці. Але в технікумі те що вчать зараз, а він в інформативному, то каже добре що ходив, бо ми це проходили на роботехніці, і там це пояснювали краще, і чи не єдиний в класі, хто має гарні оцінки
Иванка Бур• 05 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Недавно смотрела ту передачу . Там говорили что мол у того мужичка давно никого не было а тут баба уделила ему внимания ну видно ж обрадовался ...
Силиконочка• 05 апреля 2024
Ответ дляПьяная вишня
У мого сина клас з інформативним нахилом, там програма теж сильна, чоловік каже, що він таке в інституті вчив, як зараз діти у школі вчать
Иванка Бур• 05 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Я думаю он тоже скунс ещё тот
Пьяная вишня• 05 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Так, мій в Україні вчився в математично-інформатмчному. Там також була сильна програма, але багато чого він вже знав на той момент і йому було не тяжко. Зараз в технікумі, але не в Україні, і вчителі кажуть, що його знання в цій області набагато вищі, хай розвивається далі, це буде йому плюсом.
Але ж я нічого не маю проти тих, кому школа не зайшла, або хто вважає, що додатково займатись не потрібно, що і школи вистачить