05 апреля в 12:40

Сильный стресс. Вред для плода?

Вчера сильно перенервничала из-за работы. У меня 12 недель. Вредно ли?
Кредитная 05 апреля в 12:41
Ні
1 1
Радуга-дуга 05 апреля в 12:41
нет, не переживайте...
2 1
АгатаХристя 05 апреля в 12:42
Так, шкідливо..
2 3
Снежнакомка 05 апреля в 12:44
Нервничать вообще не полезно ни беременным, ни не беременным.
Вопрос: зачем такая работа, на которой сильные стрессы?
АгатаХристя 05 апреля в 12:44
Дівчата, а тут правду хочуть почути?.. доведено, що стрес збільшує ризики негативного впливу на розвиток плода..так само як стрес є причиною розвитку багатьох хвороб у дорослих людей
2 8
Чарочка діда 05 апреля в 12:47
Стресс вреден всем. Лично я считаю, что это одна из главных причин многих проблем.
Я в шоке, что кто-то думает, что в нем нет ничего страшного.
Черговий по кухні 05 апреля в 12:47
Я столько нервничала и переживала во время беременности, на сроке 12 недель началась война. Но тьфу, тьфу сын у меня спокойный
Бентливуман 05 апреля в 12:47
Ответ дляАгатаХристя
Так, шкідливо..
Згідна. В першу вагітність сильно перенервувалася на 7 тижні. Через 2 тижні кровотеча і викидень. Лікар подивилася і сказала, що завмер плод на 7 тижні, було щось?
1 1
АгатаХристя 05 апреля в 12:48
Ответ дляБентливуман
Згідна. В першу вагітність сильно перенервувалася на 7 тижні. Через 2 тижні кровотеча і викидень. Лікар подивилася і сказала, що завмер плод на 7 тижні, було щось?
Співчуваю, у мене 2 викидня було.. один після хвороби, другий не знаю причини, але в тей час робили ремонт в квартирі
Шеллар 05 апреля в 12:49
Не хвилюйтесь все буде добре. Мою бабцю мати народила в розгар війни, все життя відрізнялась волячим здоров´ям та легким характером.
Тушьмушьнюшь 05 апреля в 12:59
що таке шкідливо Ви вважаєте?
я нервувала більшу частину вагітності, дитина постійно хворіла в дитинстві, легко нервово збуджується
Пишу_граммотно! 05 апреля в 13:05
Автор, просто успокойтесь и в дальнейшем старайтесь не стрессовать. Ничего же смертельного не случилось, чувствуете себя нормально? Вреден постоянный стресс, у меня тонус был, но моя бер выпала на начало войны и был один постоянный стресс. И то, все поправимо. Ребенок здоровый и спокойный
ничевока 05 апреля в 13:33
Більш шкідливий на більшому терміні і постійний стрес.
Працювала на нервовій роботі до декрету. Так доводили, що аж дитина у животі стрибала. Народилася і до 6ти років дитина була дуже нервова, кожен день істерики, погано спала, затримка мовлення. Впевнена, що це через мій стрес затяжний під час вагітності.
Зілля до весілля 05 апреля в 13:41
Любой стресс вреден для плода. Старайтесь не нервничать , спросите своего врача какие успокоительные вам можно пить.
Зілля до весілля 05 апреля в 13:43
Ответ дляАгатаХристя
Дівчата, а тут правду хочуть почути?.. доведено, що стрес збільшує ризики негативного впливу на розвиток плода..так само як стрес є причиною розвитку багатьох хвороб у дорослих людей
У моей знакомой на 12 неделе произошёл выкидыш , после того как она серьёзно поругалась с мужем. Вечером у них был скандал , утром она поехала в больницу , но беременность не удалось сохранить. А тут рассказывают, что стресс при беременности вообще не вреден.
Дикая Роза 05 апреля в 14:13
Якщо ви постійно стресуєте під час вагітності, приміром, на роботі або ж мали епізодичну, сильно травмуючу стресову ситуацію, обовʼязково скажіть про це своєму лікарю. Стрес однозначно є одним з найшкідливіших чинників на плід і його розвиток(( Це фізіологія. Високий рівень кортизолу і його наслідки.
Замріяна 05 апреля в 15:19
Не думайте об этом и не вспоминайте) стресс иногда нужная штука для организма, был и был, все, забыли)
Регионщица 05 апреля в 15:26
Ответ дляШеллар
Не хвилюйтесь все буде добре. Мою бабцю мати народила в розгар війни, все життя відрізнялась волячим здоров´ям та легким характером.
У мене тітки народжені у другу світову. Мають міцне здоров´я до сих пір ❤
Маргарита sh 05 апреля в 17:13
Все доктора говорят ,что нервничать нельзя ..но мы же живые люди ,я не представляю,как 9 месяцев можно проходить без единого стресса …особенно во время войны ..у вас и так был стресс ,по этому старайтесь не переживать хотя б из -за того ,что уже случилось )Я уверенна ,что все хорошо )
Ленкой беременности )
Кітті_ 06 апреля в 11:13
Не розумію тих жінок, котрі працюють під час вагітності. Під час вагітності, навіть у перші місяці вагітності, вагітній потрібен спокій, максимум можно займатися домашним господарством. Якщо у вас є така матеріальна можливість, краще звільніться з роботи і проведіть вагітність вдома. Робота це все одно робота, неминуче будуть які-небудь встряски чи стресові ситуації.
Кітті_ 06 апреля в 12:09
Ответ дляАгатаХристя
Співчуваю, у мене 2 викидня було.. один після хвороби, другий не знаю причини, але в тей час робили ремонт в квартирі
Авжеж, іншого часу для ремонту ніяк не можна було знайти. Чи почекати вже якось з ремонтом. Ремонт це ще той переполох у повсякденному житті, а значить стрес для вагітної.
АгатаХристя 06 апреля в 12:35
Ответ дляКітті_
Авжеж, іншого часу для ремонту ніяк не можна було знайти. Чи почекати вже якось з ремонтом. Ремонт це ще той переполох у повсякденному житті, а значить стрес для вагітної.
Ремонт почався першим.. так ремонт це суцвльний стрес
Кітті_ 06 апреля в 13:06
Ответ дляАгатаХристя
Ремонт почався першим.. так ремонт це суцвльний стрес
Шкода, дуже вам співчуваю у зв´язку з втратою дитини. Дай Бог вам благополучної наступної вагітності, і ретельно підготуйтеся до неї, щоб вже вам не зашкодили ремонти, робота, чи якийсь інший клопіт спокійно виносити дитя. Не все залежить від нас, з фактором війни, наприклад, ще довгий час доведеться жити, але від нас залежить принаймні не ставити під загрозу вагітність через роботу, ремонт, дачу, чи інший подібний непосильний для вагітних жінок буденний клопіт.
АгатаХристя 06 апреля в 13:23
Ответ дляКітті_
Шкода, дуже вам співчуваю у зв´язку з втратою дитини. Дай Бог вам благополучної наступної вагітності, і ретельно підготуйтеся до неї, щоб вже вам не зашкодили ремонти, робота, чи якийсь інший клопіт спокійно виносити дитя. Не все залежить від нас, з фактором війни, наприклад, ще довгий час доведеться жити, але від нас залежить принаймні не ставити під загрозу вагітність через роботу, ремонт, дачу, чи інший подібний непосильний для вагітних жінок буденний клопіт.
Дякую! Я з Вами згодна!
Кітті_ 06 апреля в 13:28
Ответ дляничевока
Більш шкідливий на більшому терміні і постійний стрес.
Працювала на нервовій роботі до декрету. Так доводили, що аж дитина у животі стрибала. Народилася і до 6ти років дитина була дуже нервова, кожен день істерики, погано спала, затримка мовлення. Впевнена, що це через мій стрес затяжний під час вагітності.
Взагалі вагітним не можна працювати на будь-якій роботі, я вважаю. На все свій час. Кар´єрою можно зайнятися після того, як дитина хоча б до дитсадка піде. Як мінімум 4 роки, включаючи термін вагітності, жінці краще взагалі забути про роботу і кар´єру і присвятити себе материнству. Але ж ні, деякі жінки дуже сильно переживають за кар´єру, а от за вагітність набагато менше переживають, а потім дивуються, чому дитина постійно хворіє, чому потім не вилазять з поліклінік з дитиною. Тому що всьому свій час. За двома поїздами ніколи не вгонишся. Неможливо одночасно займатися великою справою материнства і успішно будувати кар´єру.