Чи лікують молочницю при вагітності за відсутності скарг ?
Милота• 05 апреля 2024
Естественно лечат, так как если естественные роды, то ребёнок подцепит всю плохую флору от мамы. А малышу это ни к чему.
Телепузик• 05 апреля 2024
В мене 3 рази за перший триместр була,і трохи другий зачепила,лікували з лікарем кожен раз різними препаратами+ для мікрофлори пила щось,не пам´ятаю,бади якісь начебто..хоча вона мені говорила,що це не дуже і страшно,можна вже потерпіти як народиш,але у мене був таких дискомфорт,що я не витримувала
Ответ дляТелепузик
Просто дивно ,я відчуваю якщо щось не то
А тут взагалі нічого