05 апреля в 21:36

Друзі, потребую вашої креативності)

Привіт усім, для кого "школа" не лише слово)))

Я мама третьокласниці. І у школі буде тиждень профорієнтації, батьки мають виступити перед дітьми і розповісти про свою професію. Я не вважаю свою професію і посаду чимось цікавим (лише мега відповідальним)) ) - я аналітик та керівник клієнтського сервісу відділу продаж інтернет магазину.
Допоможіть, порадьте, або поділіться креативом, як діткам 3_го класу цікаво спрезентувати мою професію і посаду, хочеться щоб їм було цікаво та нескучно, і вони, можливо щось почерпнули для себе. Але так як я працюю зазвичай з дорослими то перед дітками ніяковію, коли потрібно простими словами сказати що ж я роблю)))

Знаю тут є мега креативні родичі) маю надію що ви покидаєте ідеї, і залюбк ними скористаюсь)
Обнимашкина 05 апреля в 21:38
Розкажіть смішні історії з роботи а потім спитайте їх, що їм цікаво
Червона ікорка 05 апреля в 21:39
У меня профессия метролог,как взрослому объяснить кто я))
Фея_3уровень 05 апреля в 21:40
Что вы продаете? Расскажите интересные факты о вашем товаре.
Червона ікорка 05 апреля в 21:40
Ответ дляОбнимашкина
Розкажіть смішні історії з роботи а потім спитайте їх, що їм цікаво
Какие интересно смешные истории с работы? Такие истории с работой обычно не связаны
автор Ms. Android 05 апреля в 21:40
Ответ дляЧервона ікорка
У меня профессия метролог,как взрослому объяснить кто я))
ов..у ва цікава професія..навіть можна наочно показати її
Червона ікорка 05 апреля в 21:40
Ответ дляMs. Android
ов..у ва цікава професія..навіть можна наочно показати її
Как
автор Ms. Android 05 апреля в 21:41
Ответ дляЧервона ікорка
Как
на скільки я знаю то метролог перевіряє точність і якість роботи приладів на підприємствах...тож можна показати на прикладі якогось не великого прикладу...або я б навіть міні відео відзняла ;)
автор Ms. Android 05 апреля в 21:42
Ответ дляФея_3уровень
Что вы продаете? Расскажите интересные факты о вашем товаре.
я не працюю в відділі виробництва, тому не думаю що саме в моїй діяльності є цікаві факти для дітей такого віку(
З бісиками 05 апреля в 21:43
Автор в крутом интернет магазине Вы работаете.
Фея_3уровень 05 апреля в 21:43
Ответ дляMs. Android
я не працюю в відділі виробництва, тому не думаю що саме в моїй діяльності є цікаві факти для дітей такого віку(
Ну в любом случае стоит рассказать о том, что продаете. А потом уже именно о вашей узкой специфике
Червона ікорка 05 апреля в 21:44
Ответ дляMs. Android
на скільки я знаю то метролог перевіряє точність і якість роботи приладів на підприємствах...тож можна показати на прикладі якогось не великого прикладу...або я б навіть міні відео відзняла ;)
Если точнее,то стандартизация и контроль качества. Можно все свести к контролеру ОТК конечно. Но зачем это все детям в третьем классе.
Проще сказать,я продавец мороженого.))
автор Ms. Android 05 апреля в 21:44
Ответ дляЗ бісиками
Автор в крутом интернет магазине Вы работаете.
в звичайному)))
З бісиками 05 апреля в 21:45
Ответ дляMs. Android
в звичайному)))
Я тоже работаю с интернет продажами и есть интернет магазин, но таких должностей нет.
автор Ms. Android 05 апреля в 21:45
Ответ дляЧервона ікорка
Если точнее,то стандартизация и контроль качества. Можно все свести к контролеру ОТК конечно. Но зачем это все детям в третьем классе.
Проще сказать,я продавец мороженого.))
ото ж...простіше буде все дуже дуже зменшити і сказати що я менеджер продаж (а не той хто ними керує)
З бісиками 05 апреля в 21:46
А по теме расскажите как вы разруливаете ситуации даже с самыми противными клиентами, так как хотите чтобы они пришли за покупками в ваш магазин снова.
автор Ms. Android 05 апреля в 21:46
Ответ дляЗ бісиками
Я тоже работаю с интернет продажами и есть интернет магазин, но таких должностей нет.
яких саме? ’правої руки’ власника? людина яка і аналітик, і роп, і отк, і замовник матеріалів, і т д? є...просто таких людей і їх посаду одним словом не назвеш)))))
Червона ікорка 05 апреля в 21:47
Ответ дляMs. Android
ото ж...простіше буде все дуже дуже зменшити і сказати що я менеджер продаж (а не той хто ними керує)
А нельзя наврать что-то, типа я начальник продавцов, каждый день направляю из туда,где нужно мороженое))
автор Ms. Android 05 апреля в 21:48
Ответ дляЗ бісиками
А по теме расскажите как вы разруливаете ситуации даже с самыми противными клиентами, так как хотите чтобы они пришли за покупками в ваш магазин снова.
от я після вашого комента замислилась...раніше теж написали про цікаві історії...думаю це можна якось поєднати і розповісти кумендну історію і показати як її вирішили)
Дякую вам!
автор Ms. Android 05 апреля в 21:48
Ответ дляЧервона ікорка
А нельзя наврать что-то, типа я начальник продавцов, каждый день направляю из туда,где нужно мороженое))
це не брехня, я і є ним...але не по морозиву.

але для чого брехати дітям? я поставлю свою дитину в незручне становще(( та і не брешу ніколи вжитті
vecya 05 апреля в 21:49
Расскажите, об этикете в интернете, о нормах при общении в интернете
автор Ms. Android 05 апреля в 21:50
Ответ дляvecya
Расскажите, об этикете в интернете, о нормах при общении в интернете
це цікава ідея, проте етикет в інтернеті це вже інша професія
Червона ікорка 05 апреля в 21:51
Ответ дляMs. Android
це не брехня, я і є ним...але не по морозиву.

але для чого брехати дітям? я поставлю свою дитину в незручне становще(( та і не брешу ніколи вжитті
Ну имею в виду упростить ,чтоб детям было понятно.
vecya 05 апреля в 21:51
Ответ дляMs. Android
це цікава ідея, проте етикет в інтернеті це вже інша професія
Ничего страшного, немного о своей, а дальше про этикет, им полезно будет, да и про безопасность покупок в интернет- магазине тоже
1 1
Пекельнi Борошна 05 апреля в 21:51
Расскажите ,что такое реклама товара ,видели ли дети рекламу ,какая им запомнилась ?! Придумайте истории ,как увидев вашу рекламу дети хотели купить у вас игрушки,планшеты ,хотели сами заказать ,но деткам нельзя без согласования с родителями делать крупные покупки в интернет магазинах и просто магазинах и вы приняли ,а потом отменили их заказы ( как вариант) .
Опять же опрос ,кто о какой покупке мечтает и где они видели рекламу той покупки и т.д.?!

Я бы такого навешала ,любила в школе сочинения писать ,что даже зачитывали мои работы и на русском и на украинском .
Зліпок ступні 05 апреля в 21:52
Спитайте в чата gpt, він може вам накидати чернетку, а можливо і класну розповідь
автор Ms. Android 05 апреля в 21:53
Ответ дляvecya
Ничего страшного, немного о своей, а дальше про этикет, им полезно будет, да и про безопасность покупок в интернет- магазине тоже
о! от щодо безпеки покупки в інтернт магазинах, думаю їм цікаво, адже знаю що вони уже по трішки де не де заглядують в інтернет магазини
vecya 05 апреля в 21:59
Ответ дляMs. Android
о! от щодо безпеки покупки в інтернт магазинах, думаю їм цікаво, адже знаю що вони уже по трішки де не де заглядують в інтернет магазини
Про клиентский сервис тоже можно много интересного рассказать. Например, что это вообще такое и зачем он вам нужен
автор Ms. Android 05 апреля в 22:02
Ответ дляvecya
Про клиентский сервис тоже можно много интересного рассказать. Например, что это вообще такое и зачем он вам нужен
так, проте я думаю як це цікаво дітям 3_го класу розказати..хотіла б ще показати (може презентацію якусь чи ще щось), щоб вони прийняли участь так мовити..от і ломаю голову(
vecya 05 апреля в 22:04
Ответ дляMs. Android
так, проте я думаю як це цікаво дітям 3_го класу розказати..хотіла б ще показати (може презентацію якусь чи ще щось), щоб вони прийняли участь так мовити..от і ломаю голову(
А вы там на целых 45 минут рассчитываете или..?
автор Ms. Android 05 апреля в 22:05
Ответ дляvecya
А вы там на целых 45 минут рассчитываете или..?
ага(( треба цілий урок зайняти((((