Копирайторша• Изменено 30 августа 2023
Заборона мусульманського релігійного одягу у школах - благо чи дискрімінація?
Питання більше для проживаючих в европських країнах. У світі новин про посилення заборон щодо мусульманського одягу для школярок у Франції замислилася, чи таке регулювання насправді допомагає жінкам-мусульманкам.
Подорожуючи Європою, я бачу кожного року все більше ціх чорних закритих суконь-халатів, і особливо на зовсім дівчатках. Звісно, це виглядає лякаюче, незручно, та обмежує дівчат у нормальному соціальному житті. Але пряма заборона, на мою думку, може тільки ще більше ізолювати дітей у зачиненому релігійному просторі родин та общин. Банально не будуть відпускати дівчат до школи.
Якщо ви живете серед мусульман, як бачите цю проблему? Допоможе заборона чи навпаки?
Закуйовджена життям• 30 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ви коли-небудь були під обстрілом?
Знаєте що таке дрг? Що таке коли на вас направляють автомат ату вас на руках дитина? І ніхто з цивільної Європи чомусь не спішить допомагати нам.
Вони висловлюють співчуття!
Всім наср@ть як і чим ми воюєм.
Всім наср@ть скільки вже вбили іще вб´ють українців. Це не їх війна, це наше життя.
А ви продовжуйте переживати за хіджаб в Європі. Дуже актуальна тема для нас. Ага
Вам же насрать на реальність головне хіджаб!
Вони висловлюють співчуття!
Всім наср@ть як і чим ми воюєм.
Удалено администрацией...
Cамая умная• 30 августа 2023
Ответ дляжижифреймут
Лежала в патологии беременных с девушкой, наша, но замуж вышла за мусульманина, Кириши они там с мужем подняли, один из врачей мужчина. На ночь она только снимала с головы хиджаб. Делала нам замечания, если мужья в палату заходили, когда сумки заносили, оказывается ее предупреждать надо. А ее муж заходи как так и надо. Я ее спрашиваю в чем же суть- чтоб мужчины условно говоря не офигели от красоты женской и не приставали. А ничего говорю, что вокруг другие женщины без хиджабов, как твой мужик простигосподи держится то. Говорит наши женщины некрасивые для них, только их женщины ослепительно прекрасны. Сама блин ну Юля, крашеная блондинка. Говорит мы для мужа наряжается, красимся, а вы наоборот, дома все смываете, а в люди краситесь. Как живут их вдовы если у мужа братьев нет. А даже если есть, на нем все незамужние сестры уже.
саме так. у них жінка - носій гріха і зваби. зваблює самим своїм існуванням.
звучить дуже дико.
я читала дуже цікаву книжку, не можу тепер її знайти. авторка народилася в ісламській країні африки, типу Ефіопії, пройшла через все, що там їй випало (жахи типу жіночого обрізання, всяких знущань типу учитель ісламу розбив їй голову) і виїхала в Нідерланди. Прекрасно описала всі їхні дикі звичаї, жіночу повну безправність, рабську психологію, яку їм насаджує ця релігія. і як вони вперто тримаються своїх звичаїв, навіть перебравшись в розвинуті країни, а толерантні європейці навіть не уявляють, який це жах.
звучить дуже дико.
Ответ дляАстановитесь
Чому лише про кримських татар? Ви в полоні ілюзій.
Лише київська громада налічувала близько 100 тис. мусульман різного походження.
Ага. Ну приблизно такі вони мусульмани як я зристиянка. Числюсь в цій вірі, традиція така. 100 тисяч на скільки, пробачте, мільйонів???
stranger-1• 31 августа 2023
’зристиянка’?????
Така, напевно, одна на кілька мільярдів))))
А у вашій вірі за ’традицією такою’ прощення практикують????)))))