Нашли в капусте• 05 апреля 2024

Зубная нить, кто пользуется

Посоветуйте, пожалуйста, зубную нить, похожую на Sensodyne - с волокном, увеличивающимся в объеме при смачивании.
Или возможно знаете, где можно ее купить. Вроде как уже не продается в украинских магазинах.
Треба підробіток• 06 апреля 2024
Ответ длямаска Ілона
Обычной ниткой не стоит.
Я пользуюсь этой постоянно.
https://eva.ua/pr11002/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQj...
Спасибо.
Покупаете в Еве?

маска Ілона• 06 апреля 2024
Ответ дляТреба підробіток
Спасибо.
Покупаете в Еве?
Это первая попавшаяся ссылка. В Еве, может, доставка, в самом магазине не знаю, есть ли. Я покупаю в аптеках или на Розетке (у меня рядом пункт выдачи).
Угадайс• 06 апреля 2024
Ответ дляНашли в капусте
Дивлюсь, їх дві. У вас рожева?
https://rozetka.com.ua/ua/312459838/p312459838/com... - щось не дуже відгук.

в іншому дизайні в мене була цієї фірми розширяючаяся, але то було років 12 тому..
Угадайс• 06 апреля 2024
Ответ дляНашли в капусте
Як на мене вона краще вичищає. Не тільки частки їжі, а й наліт між зубами.

до того не ріже ясна як оті пустишки оралбі..
ну і так в мене дуже щільно зуби. хоч і щітки і ірігатор юзаю, все одно флос потрібно при десні щоб найкраще наліт прибрати
Угадайс• 06 апреля 2024
Ответ дляНашли в капусте
Ціна класс) може якось з Німеччини спробую замовити.
https://eva.ua/pr56945/- оцю ще колись брала. гірша тої німецької.. але все одно норм. краще ніж gum
gum розширювальна - вічно ділилася і застрягали куски.. лише потім отим тонким орал-бі ледь витягувала ті шматки розділеного волокна
Сладкий лимончик• 06 апреля 2024
У меня орал би
автор Нашли в капусте • 06 апреля 2024
Ответ дляУгадайс
Так, цю джордан теж придивилась.

А таку не пробували?
Угадайс• 06 апреля 2024
Ответ дляНашли в капусте
Так, цю джордан теж придивилась.

А таку не пробували?
ні не пробувала. а де в Україні її продають і за скільки? це типу набір з 2 шт?
якщо понравиться, відпишіться? щоб мати і цю нитку на увазі)
дякую аж підскакую• 06 апреля 2024
Ответ дляБарбітта
Девочки,кто пользуется зубной ниткой.Как вы ей пользуетесь вне дома?
Также как и дома)
Уединяюсь в туалете, где есть зеркало и вычищаю

автор Нашли в капусте • 06 апреля 2024
Ответ дляУгадайс
На промі знайшла за 120 грн https://prom.ua/p1919382787-zubnaya-nit-rasshiryay...
На розетці теж, але відгуків немає.
Ок)