Reserved стьобана куртка на підлітка. Варто брати?

Хто бачив вживу. Підкажіть чи варто її купувати? Донькі подобається на картинці як виглядає. Хоче на наступний сезон. А я сумніваюсь. Чи дійсно вона така як на фото, чи г...? І чи буде така чебурашка ще актуальною в наступному сезоні?
ФрекенБок 06 апреля в 17:52
Страшнюча яка((
автор Рогнеда Карповна 06 апреля в 17:55
Ответ дляФрекенБок
Страшнюча яка((
мені теж вона страшна. Але мала каже, що це те, що треба. Переживаю, що це взагалі ’полова тряпка’
Може я помиляюсь
Летала_НаМетле 06 апреля в 17:57
Як мама підлітка, пораджу нічого не брати без того самого підлітка. Бо я так купу грошей викинула.
Моя таке не носила би. Вона сьогодні згодна купити, приїхало і вже не таке.
1 1
как тебе такое илон маск 06 апреля в 17:58
Ответ дляЛетала_НаМетле
Як мама підлітка, пораджу нічого не брати без того самого підлітка. Бо я так купу грошей викинула.
Моя таке не носила би. Вона сьогодні згодна купити, приїхало і вже не таке.
Ви текст автора читали чи лише на картинки зирите ?
Летала_НаМетле 06 апреля в 17:59
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ви текст автора читали чи лише на картинки зирите ?
Прочитала. В наступному сезоні все зміниться і дитина передумає. І вдягне, а їй не те. Проходили.
автор Рогнеда Карповна 06 апреля в 18:00
Ответ дляЛетала_НаМетле
Як мама підлітка, пораджу нічого не брати без того самого підлітка. Бо я так купу грошей викинула.
Моя таке не носила би. Вона сьогодні згодна купити, приїхало і вже не таке.
Я знаю, що це таке
Вона сама вибирала, але дійсно на наступний сезон може бути уже ’не то пальто’, передумати може. Ніфіга не зекономиши)))
Король дивана 06 апреля в 18:00
Я бачила вживу на дитині 6 років. Річ не якісна, на худу дитину не підійде. Мені не сподобалась, своїй би не купила. Але на колір і смак, як кажуть...
Ля-ля-ля 06 апреля в 18:01
Видела ее в магазине. Нормальная куртка. Но до следующего сезона подросток может передумать легко) Уже это проходили) Куча вещей лежит новых, которые нравились, а через пару месяцев уже нет)
автор Рогнеда Карповна 06 апреля в 18:01
Ответ дляКороль дивана
Я бачила вживу на дитині 6 років. Річ не якісна, на худу дитину не підійде. Мені не сподобалась, своїй би не купила. Але на колір і смак, як кажуть...
Дякую
Хомо_сапиенс 06 апреля в 18:01
Ответ дляРогнеда Карповна
мені теж вона страшна. Але мала каже, що це те, що треба. Переживаю, що це взагалі ’полова тряпка’
Може я помиляюсь
Якщо буде носити, беріть
Летала_НаМетле 06 апреля в 18:02
Ответ дляРогнеда Карповна
Я знаю, що це таке
Вона сама вибирала, але дійсно на наступний сезон може бути уже ’не то пальто’, передумати може. Ніфіга не зекономиши)))
Отож. Тому все доводиться купляти «на зараз»🤪 моя вже не росте, то маємо змогу не купляти кожного сезона нове, але ні, воно вже не таке і носити його неможливо, хоч і сама обирала і минулого року пищала від того.
автор Рогнеда Карповна 06 апреля в 18:03
Ответ дляЛя-ля-ля
Видела ее в магазине. Нормальная куртка. Но до следующего сезона подросток может передумать легко) Уже это проходили) Куча вещей лежит новых, которые нравились, а через пару месяцев уже нет)
Дякую. Мабуть таки не буду брати, бо дійсно восени скаже, що уже не таку хоче. Гроші невеликі, але потім і викинути шкода, і продати важко
автор Рогнеда Карповна 06 апреля в 18:05
Ответ дляЛетала_НаМетле
Отож. Тому все доводиться купляти «на зараз»🤪 моя вже не росте, то маємо змогу не купляти кожного сезона нове, але ні, воно вже не таке і носити його неможливо, хоч і сама обирала і минулого року пищала від того.
Ой, то капець. Я теж з цього року в темі уже по повній програмі
Светка-пипетка 06 апреля в 18:15
Ответ дляРогнеда Карповна
Ой, то капець. Я теж з цього року в темі уже по повній програмі
А скільки років вашій красуні?
Так само і в нас. Мабуть у всіх нас однаково.
автор Рогнеда Карповна 06 апреля в 18:22
Ответ дляСветка-пипетка
А скільки років вашій красуні?
Так само і в нас. Мабуть у всіх нас однаково.
майже 12
В танке 06 апреля в 18:22
Моїй одинадцять,поки запросто купую на інший сезон,ось зимою з розпродажу с зари на купляла речей
Allein74999 06 апреля в 18:28
Видела. Не прям вау, но и глаза не выпадают от ужаса. У них щаз такая мода - чем страшнее, тем круче
ЧорноброваЯ 06 апреля в 18:42
Все бы ничего, кроме карманов на уровне груди. В целом нормальные куртки в Резервде, но девочки этого возраста и правда сплошной гемор: настроение и мода меняются чуть не каждый день. Моей почти 12, за год мало того что сильно выросла, так и еще и вкусы поменялись.
Цікавий писочок 06 апреля в 19:04
У нас схожа з резерведа, двостороння, з одного боку теж чебурашка. Малій 11 років, в цьому сезоні носила з задоволенням.
ФФФФристайла 06 апреля в 19:21
Там материал, такой шелестящий, как жатые костюмы с 90х.
Мне не нравится
автор Рогнеда Карповна 06 апреля в 20:24
Хтось купував такий костюм? Там штани тонкі чи з начосом? Не знаю, як їх розрізняти
https://www.next.ua/uk/style/st408271/q69061#q6906...