Julka90• 20 мая 2024

Налог на бездетность (и на одного/двух детей)

В Україні пропонують запровадити податок на бездітність: відповідний законопроєкт зареєстрували у ВР

▫️Для тих, у кого немає дітей, ставка буде 1,5%.
▫️Для тих, у кого 1 дитина — 1%.
▫️Для тих, у кого 2 дитини — 0,5%.

Платниками збору є всі фізичні особи — резиденти України віком від 21 до 58 років. Так депутати пропонують поліпшувати демографічну ситуацію в країні.

Ваша мнение, проголосуют?
Соната любви• 21 мая 2024
Ответ дляJulliK_
Как вы думаете, примут этот бред?
не знаю.
может решили посмотреть на реакцию общества.
от этого уже будут действовать.

или, как уже писали в этой теме, отвлекают от чего-то.
Vlada-Maria• 21 мая 2024
Ответ дляkpss2017
Вы опять подсказываете?😈
мовчу, мовчу
Anastasiya-f052• 21 мая 2024
Ответ дляКарина250
Я понимаю что они хотят увеличить рождаемость. Но почему тогда программы по ЭКО от государства до 40 ?
Пусть увеличат возраст , может кто родить хочет после 40
Лучше пусть для начала войну закончат, прекратят весь творимый беспредел и наладят здесь жизнь до того состояния чтоб люди не боялись рожать.
Но нет же, новые издевательства.
Я вот например не могу ни родить ни забеременеть. И блин за это меня ещё и наказывают налогом вместо развития медицины, например, и ее доступности. Или экономики.
OL@• 21 мая 2024
Ответ дляlumonbka
Мені іноді здається, що у депутатів є якісь плани, типа з кожного мінімум 1-2 законопроектів..
А наскільки вони безглузді, то немає різниці, головне щось подати
так а как по-вашему выглядит депутатская работа ? Ну еще на кнопки нажимать надо иногда
Incol• 21 мая 2024
Ответ дляJulliK_
Ага и свет стабилизируют
Нє, якраз відключення світла сприятимуть підвищенню народжуваності, особливо в зимовий період.
Anastasiya-f052• 21 мая 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Нехай платять жінкі її звичайну зп в декреті раз вони вирішили всіх чоловіків загребти, щоб всім було цікаво народжувати
Є ні, якщо вже змушують народжувати, то нехай і повністю обох, і матір і дитину, забезпечують. І гроші, і все необхідне, і гарні садочки і гарні школи щоб були для кожного.
А для початку і війну завершують і вирішують питання безпеки країни і її громадян.
Anastasiya-f052• 21 мая 2024
Ответ дляЛизочек
Это вообще прикол какой-то, наверное. Не верю, что так дно пробить можно
Оказывается можно, это уже не первый раз дно пробивается
Anastasiya-f052• 21 мая 2024
Ответ дляО_Юми
Я ніяк не можу зрозуміти, це вже остаточно здобули чи все ще нє? Бо чим більше ми здобуваємо, тим страшніше жити
Далі буде
Anastasiya-f052• 21 мая 2024
Ответ дляJulka90
Если этот законопроект не прокатит, то уверена, следующий будет - запрет абортов.
Или оба сразу, я уже не удивлюсь
Anastasiya-f052• 21 мая 2024
Ответ дляVitamina1407
Які вони там всі кончені просто 😁А над підорашою сміялися. В нас таке саме
У нас і погірше навіть. Країну бомблять і знищують
Anastasiya-f052• 21 мая 2024
Ответ дляKateSavch
Вирішили жити для себе - маєте платити за це. Цікаво, як отакі ’чайлд фрі’ уявлять своє майбутнє? Діти це майбутня рушійна сила економіки, робіткики в усіх сферах, платники податків. Якщо буде багато бездітних старих та мало молоді - то це буде катастрофа в першу чергу для вас. Молоді платники податків не будуть обслуговувати інтереси натовпу старих чайлд фрі. Ви не отримаєте ні копійки соціальної допомоги, ні пенсії, ні субсидії, ні медичної допомоги, нічого. Бо країна сколапсує в демографічній кризі.
А коли земля задихається під величезною кількістю людей які вже і так не поміщаються то краще!?
Anastasiya-f052• 21 мая 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
+100. И я так думаю. Отвлекают народ от других очень острых вопросов.
А народ такой тупой чтоб повестись на такое отвлекание!?
Anastasiia-9046• 21 мая 2024
Ответ дляKateSavch
Пенсії і так не буде.
Anastasiya-f052• 21 мая 2024
Ответ дляСоната любви
не знаю.
от этого уже будут действовать.

Тарифы снова поднимают
drive105• 21 мая 2024
Кто там рассказывал про совдеп ?? И о том как плохо было
Парам-парапам ! Ералаш (с) аплодирую стоя
oksana 77• 21 мая 2024
Ответ дляЛизочек
А дышать ещё можно бесплатно?
Дышать уже давно нельзя. Начиная с масок, которые ’от ковида’. Ну а еще в январе вот, что сказал гарант Конституции (которая на паузе): “Если ты мобилизационного возраста согласно украинскому закону, ты должен быть в Украине. Это и факт. И дальше ты будешь воевать или не воевать. Ты будешь работать… в Украине нельзя просто дышать воздухом. Мы в войне. И потому ты: работаешь или воюешь. Это и факт.’
drive105• 21 мая 2024
А как женщина в 58 должна родить ? почему до 58 ?
drive105• 21 мая 2024
Ответ дляoksana 77
Чиполино, чиполетто, чиполучче.....
oksana 77• 21 мая 2024
Ответ дляdrive105
Чиполино, чиполетто, чиполучче.....
Да, еще за дождь осталось налоги придумать, а если дождь с грозой, то ставка налога увеличится как минимум вдвое.
KateSavch• 21 мая 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
В сша немає державних садочків, садочки коштують по 1-2 тисячі доларів. Немає ніякого декрету та декретних виплат. А ви не цінете нашу систему садочків, яка на справді досить хороша, в багатьох країнах нема такої мережі безкоштовних садків. І ще ви хочете щоб вас хтось утримував від а до я. Так не буває ніде в світі. Дорослішайте.
Одна з головних проблем українців - це інфантилізм
Contento• 21 мая 2024
Ответ дляsea_zezik
Что делать тем, кто хочет детей, но не может родить?и не проходит ’кастинг’ на усыновителя?
Ждать 58 лет.
KateSavch• 21 мая 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Величезна кількість НЕ українців, та НЕ білих. В світі перенаселення лише певних груп - китайці, індуси, африканці, деяких груп мусульман.
Європейців, та зокрема українців, ніяке перенаселення взагалі не стосується. Так шо ваш комент не має жодного сенсу, хіба що ви хочете щоб европеоїди вимерти та звільнити місце для ще більшої кількості індусів.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 мая 2024
І тут напишу…
Й%%%%%% т%%%% мать. Ще й з Чернігова падлюка.
Співініціатор скандального законопроекту №7351 який надавав право командирам страчувати військових у бойовій обстановці за невиконання наказів, без суду. Законопроект оцінений у ЗМІ як спроба відновити смертну кару в Україні

Єдине, шо радує, такі «ініціативи» не пройдуть навіть в сесійний зал.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 мая 2024
Не додалось ще «пЄрл»
Законопроект Гривко №10057 пропонує ув´язненим скоротити термін за допомогою роботи на ’велогенараційних установках’, які розмістять на території в´язниць:
Anastasiya-f052• 21 мая 2024
Ответ дляKateSavch

Так, саме мають набагато більше допомагати матерям, якщо вже вимагають народжувати не бажаних дітей. Ті 860 чи скільки які надають зараз то ні про що. Збільшуйте цю суму, якщо вимагаєте народжувати.
Так, я хочу нормальних декретних виплат, гарних пологових будинків і кваліфікованих лікарів.
Так, я хочу щоб моя дитина була народжена не через вимогу влади, а тому що і я і потенційний батько хочемо дитину, готові до цього і готові нести велику відповідальність за дитину.
І якщо вже то якимось дивом стало інфантилізмом, то краще вже такою бездітною ’інфантильною’ ніж ’дорослою’ яка народжує лише тому що вимагає влада і не думає про подальше виховання дитини і її долю.

І Україна то не США. Різниця є. До чого тут взагалі США!? У них між іншим ще кордони відкриті і примусової мобілізації теж нема.

Хороша система садочків!?? А чому ж в тому числі і тут на форумі так багато скаржаться що практично не можливо влаштувати дитину до садочка!? Бо їх мало, багато ще й не працюють, частина зруйновані після прильотів, а решта шалено дорогі?
МАМА НИКИТКИ-2• 21 мая 2024
Ответ дляAnastasiya-f052

Ви хочете, а ваше «хочу» чомусь інші мають забезпечити? Круто. Але з якого дива хтось повинен оплачувати чийсь інстинкт розмноження.
І Да, саме для утримання багатодітних і придумано той законопроект. Фігушки їм, а не гроші.
Волшебный Пони• 21 мая 2024
Пойдут к черту. Ничего я платить им не собираюсь
Anastasiya-f052• 21 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не хочете ніяк допомогати матерям? Не повинні? ОК. Тоді так само ніхто не повинен народжувати на вашу вимогу.
І тоді ви не можете вводити податки тим хто не хоче чи не може мати дітей.
А то люди все вам все винні а ви нічого? Гарна позиція. Але це так не працює.
Okk -7ebd• 21 мая 2024
Ответ дляKateSavch
В мене забезпечена старість що робити коли діти тебе дратують? Народити і не любити її?
МАМА НИКИТКИ-2• 21 мая 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Народжувати на мою вимогу?
Я вважаю, що сім’я має народжувати стільки дітей, скількі зможе забезпечити самотужки, а не чекати що їм всі винні дати чи заплатити.