Туфли в чешуе• 06 апреля 2024
Навіщо запросили Віку і Рому на мастершеф?
Так раніше подобалося це шоу… а з цими персонажами зовсім не хочеться дивитися🤮 розчарована( я той мастершеф не додивилася, і цей після цього випуску не хочеться(((
Кудесница_с_пургеном• 06 апреля 2024
Та пиз...цц, сама в бешенстве. Из всех сезонов, включая ответвления, они единственные кто меня бесилииии
Туфли в чешуе
• 06 апреля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Мене також. Я їх навіть не змогла дивитися, такі люди жахливі. Думала от сезон новий, як чудово, а і тут їх притягнули🤮
Там все розмивчато• 06 апреля 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Пиар . А так с вами согласна,мерзкие , гнилые