Жанр может быть любой, но чтобы интересно
Но лучше не сай-фай
Спасибо
Но лучше не сай-фай
Спасибо
СтрашнаяНаташа• 06 апреля 2024
Я не впевнена, чи він прям новий, але з задоволенням подивилася Проблема трьох тіл. Чекаю наступних сезонів.
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Рипли
Интересный? Не нудный
Я вообще нудное люблю, но сейчас не тот настрой
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Уже посмотрела
Ответ дляNil admirari
как вам?
Ну я не люблю сайфай, но вообще ничего было такое впечатление что бюджета хватило на первые пять серий
В целом мне понравилось
СтрашнаяНаташа• 06 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Уже посмотрела
Та вже зрозуміла))) А ви дивилися Пісочний чоловік, хоча він 22-го року, наскільки я пам´ятаю.
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Нет, такое не смотрела…
Интересный?
Гликерия-b010• 06 апреля 2024
Ответ дляNil admirari
как вам?
Початок цікавий, останні дві серії нудні.
Ответ дляПтеродактиль
Уроки химии смотрели? Дом дракона
Да и да…
Я сериаломан
СтрашнаяНаташа• 06 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Нет, такое не смотрела…
Интересный?
Красивий. Знаєте, от буває просто приємно дивитися)))
Lenusikkuz• 06 апреля 2024
Декстер, погані сестри, чорний птах, алієніст. Не всі нові, якщо чесно)))
Sk-kik-mango-tesco• 06 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Интересный? Не нудный
Интересный, уже две серии посмотрела, но на украинском только одна, озвучка ру ужасная
InnaInna1306• 06 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
Загадка трьох тіл
как всегда - фигня, книга лучше. Этим сраным сценаристам руки поотрывать надо и глаза цементом залить, чтобы они книги не поганили своими выс****ми
Ответ дляПтах_А
В цьому році вийшов, але вже завершений, один сезон. Трилер, детектив, фантастика. Мені зайшов, на 8 зірочок.
Спасибо вам 😊