Намазюкана нішою• 06 апреля 2024
Магистратура в Германии
Может быть есть у кого-то, кто туда уехал с 22 ,опыт поступления после украинского бакалавра. Какие требования, сколько это стоит (может быть есть бесплатные опции если хороший уровень языка), как на это смотрит джобцентр, с какой работой возможно совмещать?
люблю_тортики• 06 апреля 2024
Тоже интересно. Не знаю чего ржущие смайлики поставили, я недавно тоже читала о девушке в Бельгии, поступившей в магистратуру на менеджмент.
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 апреля 2024
наскільки знаю, дуже проблематично саме після бакалавра укр.внз..але мможе вийде..
яка спеціальність? ви на ту саму?
Намазюкана нішою
• 06 апреля 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
яка спеціальність? ви на ту саму?
Психология , да, на нее же
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 апреля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Психология , да, на нее же
а якй внз в Україні закінчили?
У Вас німецька С1 є? чи Ви ще до повномасштабної вчили німецьку? в психологіі там навіть в с2 іноді треба...
А який внз в німеччині як магістратуру розглялаєте?
Я також колись думала - мені сказали, що там в німеччині норм психологія в основному приватні вузи..
Але мені не підходить менталітет німців, тому повернулась в Україну.
А Вам подобається Німеччина?
Просто я за 35, тому інша історія..
Якщо це ваша перша освіта, тобто Вам до 28, то там купа плюшек по оплаті. В тому чаті Вам розкажуть..
А Вам подобається Німеччина?
Просто я за 35, тому інша історія..
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 апреля 2024
освіту в внз німеччини нереально суміщати з роботою. дозволено лише 20год/тиждень - нереально вижити... коли ви студент - автоматично знімають з обліку джобцентра..
тож лише якщо у вас є доказ заощаджень.
неофіціально ви ж знажте на жаль ризиковано там.. якщо ви раіш були на джобцентрі, то джобцентр буди возмущаться...
тож лише якщо у вас є доказ заощаджень.
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 апреля 2024
ну тобто якщо ви знайдете там чоловіка, хто вам і житло і потреби проплатить))) то може і вийде навчатися. бо ж лєваком не заробиш на жаль в німеччині тій . а коли студент не можна працювати повноцінно по їхнім дурним законам
Намазюкана нішою
• 06 апреля 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
а якй внз в Україні закінчили?
А Вам подобається Німеччина?
Просто я за 35, тому інша історія..
А Вам подобається Німеччина?
Просто я за 35, тому інша історія..
Я в Україні та поки що думаю над варіантами тільки. Так , мені за 35( Мова слабенька, самостійно вчу, тож думаю, чи варто на неї налягати, чи не має сенсу у той бік дивитись.
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 апреля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
о... чесно.. нема сенсу в німеччині тій якщо нема мови і нема там ..пардон.. коханця-содержанця.. бо то нереально... звісно якщо у вас є онлайн дохід від 5тис євро, то може потягнете. бо з 5тис у вас лише 3тис максимум залишиться після їх податків.
якщо ж менше заробляєте, то взагалі...
Королева спама• 06 апреля 2024
Магистратура бесплатно и много на английском. Всё остальное узнавать в каждом конкретном университете. За проживание и питание платите сами.
Ищите, в Гугле всё есть.
Королева спама• 06 апреля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Английский есть В2-С1?
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 апреля 2024
Ответ дляКоролева спама
Ищите, в Гугле всё есть.
точно много? автор написала що психологія. нема там майже на англ. і нереально сувміщати з робото щрб вистачало на житло. бо там суворе обмеження на кількість годин по роботі на тиждень. це не польща і навіть не австрія де можна підробітку неофіц мати на жаль.. а офіційна з такими податками і страховками - що нереально.. тому або утриманка чиясь якщо автор або є заощадження.
Королева спама• 07 апреля 2024
Возможно придётся и полноценный сертификат предъявить, в Германии и TOEFL, и IELTS принимают. И выбирайте универ с нужной специальностью. Пишите письма и выясняйте детали. Может, Вы даже на BAföG сможете податься.
Королева спама• 07 апреля 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
да
И ещё - ищите, узнавайте, пишите. Я сама тут темы раньше про учёбу в немецких универах читала, так тут фыркали и писали, что нереально и т.д., и т.п. Потратила где-то полгода на поиск в сети и всё реально оказалось.
Снегурочко• 05 мая 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Якщо у Вас ще немає С1, то затія погана. На магістратуру психологія конкурс і співбесіда і за чий рахунок жити збираєтесь. Теж питання. Чи є магістр в Україні. Якби ви вже частково інтегрувались в Німеччині, чи готові себе повністю утримувати, це десь 1000 у.є. на місяць, то можливо...